انارمگ
۰

معرفی ۷ اپلیکیشن واچ فیس برای اپل واچ؛ ساعت هوشمند زیبا‌تر و خاص تری داشته باشید!

اپلیکیشن واچ فیس اپل

سیستم عامل WatchOS اجازه انتخاب ظاهرهای مختلفی برای اپل واچ و شخصی سازی آن ها را به شما می دهد. اما بعضی از اوقات این موارد برای بسیاری از کاربران اپل واچ که دوست دارند ظاهر ساعت هوشمند خود را شخصی سازی کنند، کافی نیست. در پاسخ به نیاز این افراد، اپ های جداگانه طراحی شده است تا اپل واچ انعطاف بیشتری داشته باشد و ویژگی های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد. در این مطلب از بخش اخبار انارمگ، ما به شما ۷ اپلیکیشن واچ فیس اپل واچ را به شما معرفی می کنیم که بدون شک زیبایی، جذابیت و خاص بودن را به اپل واچ شما هدیه می دهند و مطمئناً عاشق آن ها می شوید! تا انتها با ما همراه باشید

فهرست ۷ اپلیکیشن واچ فیس برتر اپل واچ

۱- اپلیکیشن Watchsmith: گزینه پیشنهادی ما

اپلیکیشن واچ فیس اپل واچ

آن چه که باعث تمایز Watchsmith با سایر اپلیکیشن های واچ فیس اپل واچ شده است، این موضوع است که این اپ به جای ارائه دادن ظاهر اپل واچ، برای شما بیش از ۳۷ ترکیب از شمایل های درون ساخت اپل واچ را فراهم می کند که همگی کاملاً قابل شخصی سازی هستند.

همچنین نکته جالب این قالب های ظاهری پیچیده این است که آن ها ثابت نیستند و پویا می باشند؛ این مسئله بدین معنی است که شما می توانید آن ها را به نحوی شخصی سازی کنید تا در طول روز تغییر کنند. به عنوام مثال شما می توانید آب و هوا را برای صبح، تقویم را برای ظهر و ساعت و یا هر اپ دیگری را برای شب تنظیم کنید و تغییرات این موارد همگی به دلخواه شما صورت می گیرد.

با خریداری نسخه Premium قابلیت های بیشتری هم در اختیار شما قرار می گیرد. Watchsmith به بهترین شکل با اپل واچ سازگاری و مطابقت دارد و هنگام استفاده از قالب های این اپ، حس مصنوعی بودن آن ها به شما دست نمی دهد. همچنین اپ به همراه آپشن های سریع قابل انتخاب، Golden Hour، محاسبه منطقه زمانی و…. بسیاری ویژگی های دیگر به شما کمک می کند.

نکات مثبت:

 • قالب های غنی و پویا
 • سازگاری و تطابق عالی با اپل واچ
 • ویژگی های متعدد و کارآمد

نکات منفی:

 • برای استفاده از تمام ویژگی های باید نسخه Premium را خریداری کنید.

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن Watchsmith – کلیک کنید

۱- اپلیکیشن Watch Faces by Facer: محبوب ترین اپ واچ فیس اپل واچ

اپلیکیشن واچ فیس اپل واچ

رتبه یک اپلیکیشن های واچ فیس در اپ استور و محبوب ترین اپ تغییر ظاهر اپل واچ، بدون شک Watch Faces by Facer می باشد که قابلیت های طراحی متنوعی را برای شما به ارمغان می آورد.

قابلیت های ویرایش درون برنامه به شما اجازه می دهد تا یک ظاهر اپل واچ مورد علاق خود را خلق کنید و آن را با دیگران در سرتاسر جهان به اشتراک بگذارید. البته خود اپ یک قالب پیش فرض خام و دستورالعمل ساخت واچ فیس را در اختیار شما می گذارد. همچنین شما می توانید واچ فیس های که توسط دیگر کاربران ساخته شده است و به اشتراک گذاشته شده است را دانلود و امتحان کنید.

Watch Faces by Facer به صورت مستقیم با اپ اپل واچ ایفون سازگاری دارد و اضافه کردن یک ظاهر جدید به اپل واچ فقط دو مرحله کار دارد. اما تعداد واچ فیس های رایگان این اپ محدود است و شما باید اشتراک Premium را خریداری کنید تا به تمام واچ فیس ها دسترسی داشته باشید.

نکات مثبت:

 • می توانید واچ فیس و ظاهر مورد علاقه خود را خلق کنید
 • سازگاری و تطابق عالی با اپ اپل واچ آیفون
 • بیش از ۱۵۰۰۰ مجموعه واچ فیس

نکات منفی:

 • واچ فیس های رایگان محدود
 • نیاز به یادگیری اپ دارید

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن Watch Faces by Facer – کلیک کنید

۳- اپلیکیشن Watch Face Albums: ظاهر های مختلف در آلبوم های متنوع

Watch Face Albums یک اپ والپیپر برای اپل واچ است که به کاربران اجازه دانلود والپیپر های زیبا و متحرک متعدد برای اپل واچ را می دهد. اپ شامل هزاران آلبوم و دسته بندی مختلف است که هر کدام از آلبوم ها چندین والپیپر چشم نواز و زیبا دارند.

اپ همچنین شامل یک بخش به نام Today Free می باشد که از ان جا می توانید واچ فیس هاو والپیپر های رایگان را دانلود کنید. اما این اپ به صورت مستقیم با اپل واچ سازگاری ندارد. این بدین معنی است که شما در ابتدا باید آن تصویر را به اپ Photos اضافه کنید؛ سپس آن را برای ساخت یک واچ فیس از اپ Photos انتخاب کنید. به غیر از آن، اپ یک عضویت Premium دارد که به شما دسترسی به محتوای بسیار زیبای دیگری را نیز می دهد.

نکات مثبت:

 • والپیپر های بسیار زیبا
 • آلبوم و دسته بندی های متنوع
 • بخش today Free برای دانلود رایگان واچ فیس

نکات منفی:

 • نبود سازگاری مستقیم با اپل واچ
 • ابتدا باید تصاویر والپیپر را در اپ Photos ذخیره کنید

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن Watch Face Albums – کلیک کنید

۴- اپلیکیشن Watch Faces 100,000 WatchMaker: اپ خلق کردن واچ فیس DIY

اپلیکیشن واچ فیس اپل واچ

یک اپلیکیشن خوب واچ فیس اپل واچ دیگر که می توانید استفاده کنید، WatchMaker است. این اپ شخصی سازی نامحدود و قالب هایی را برای خلق کردن واچ فیس مورد علاقه را در اختیار شما می گذارد. در کنار واچ فیس های رایگان، یک سری interfaceهای پولی مثل واچ فیس های انیمیشنی نیز وجود دارد.

آن چه که این اپ را تبدیل به یک اپ خاص کرده است، قابلیت فالو کردن طراحان است. شما می توانید صفحه مربوط به طراحانی که بهترین واچ فیس ها را طراحی می کنند، در اپ فالو کنید. البته لازم به ذکر است که در نسخه رایگان اپ، ساختن واچ فیس ها محدود است.

همچنین شما دسترسی مناسبی به واچ فیس های رایگان خواهید داشت ولی برای استفاده از تمام آن چه که در اپ وجود دارد، باید اشتراک Premium آن را خریداری کنید.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب برای اپل واچ – کلیک کنید

بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن و تمرکز برای اپل واچ – کلیک کنید

نکات مثبت:

 • قابلیت شخصی سازی خوب و متنوع
 • قابلیت دنبال کردن یک طراح واچ فیس برای دسترسی به کار های دیگر او

نکات منفی:

 • محدودیت ساخت واچ فیس در نسخه رایگان

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن WatchMaker – کلیک کنید

۵- اپلیکیشن Buddywatch – Watch Faces: یک اپ واچ فیس با استفاده آسان

Buddywatch – Watch Faces یک اپ با طراحی خوب و استفاده بسیار آسان است که واچ فیس های زیبایی را دراختیار شما قرار می دهد. یکی از مهم ترین نکاتی که موجب تمایز این اپ با سایر گزینه های این فهرست شده است، این است که این اپ به شما بند ساعت مناسب با واچ فیس را پیشنهاد می دهد تا اپل واچ شما ظاهر بسیار شیک و جذابی داشته باشد.

اگر شما بند اپل واچ جدید خریده اید و می خواهید از آن استفاده کنید، کلیک کردن بر روی دانلود شما را مستقیماً به اپلیکیشن اپل واچ آیفون می برد و شما در آنجا واچ فیس های مناسب با بند ساعت هوشمند خود را مشاهده خواهید کرد.

شما حتی می توانید واچ فیس را بیشتر شخصی سازی کنید و Buddywatch – Watch Faces در مورد اپ هایی که برای اضافه شدن واج فیس جدید لازم هستند به شما هشدار می دهد. زبانه جست و جو در اپ نیز بسیار خوب طراحی شده است و دسته و طبقه بندی های متنوعی را مانند سلامت، ورزش، ضروری و بسیاری دیگر را به شما ارائه می دهد تا جستجوی راحت تری داشته باشید.

همان‌طور که از نام این اپ معلوم است، شما می توانید واچ فیس مورد علاقه خود را خلق کنید و با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت:

 • رابط کابری خوب و ساده
 • پیشنهاد بهترین واچ فیس متناسب با بند اپل واچ شما
 • دسته بندی های مختلف و متنوع
 • قابلیت اشتراک گذاری واچ فیس ها با دیگران

نکات منفی:

 • تمامی ویژگی های اپ، پولی هستند و باید اشتراک تهیه کنید

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن Buddywatch – Watch Faces – کلیک کنید

۶- اپلیکیشن Watchfacely: مجموعه واچ فیس های زیبا

اپلیکیشن واچ فیس اپل

Watchfacely نیز یک گزینه مناسب و عالی برای امتحان کردن واچ فیس های مختلف است. یکی از ویژگی های خوب این اپ، وجود آمار دانلود و لایک در زیر هر واچ فیس است که باعث می شود شما تصور کلی در مورد هر واچ فیس داشته باشید و محبوب ترین ها را پیدا کنید.

هنگامی که بر روی گزینه View All اپ بزنید، شما لیستی از واچ فیس های متعدد را مشاهده خواهید کرد و می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. اما هنگام اضافه کردن یک واچ فیس، اگر یک اپ لازم برای آن قالب در آیفون شما وجود نداشته باشد، شما باید ابتدا آن اپ را دانلود کنید.

اشتراک Pro در اپ نقش مهمی را ایفا می کند زیرا شما فقط دو واچ فیس رایگان در هر روز می توانید دانلود کنید و اگر شما می خواهید بیشتر از دو فیس واچ دانلود کنید، باید اشتراک را خریداری کنید.

به غیر از این مورد، شما همچنین می توانید واچ فیس شخصی سازی شده خود را در اپ آپلود کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت:

 • مشاهده تعداد دانلود و لایک هر واچ فیس و شناسایی محبوب ترین واچ فیس ها
 • آپلود واچ فیس خود و به اشتراک گذاشتن آن با دیگران
 • واچ فیس های بسیار زیاد و متنوع

نکات منفی:

 • نیاز به اپلیکیشن های ثانویه برای اعمال واچ فیس
 • دانلود فقط دو واچ فیس درروز در نسخه رایگان

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۳.۴۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن Watchfacely – کلیک کنید

۷- اپلیکیشن StepDog – Watch Face Dog: اپلیکیشن ضروری برای علاقه مندان به حیوان خانگی

با این که این اپ فقط یک قابلیت واچ فیس برای شما به همراه دارد، اما برای هر کسی که دوست دارد یک حیوان خانگی مجازی داشته باشد، یک انتخاب بسیار جالب است. البته اپ به شما اجازه شخصی سازی بسیار زیادی می دهد.

هدف اصلی این اپ، شمردن قدم های شما است. شما باید یک هدف تعیین کنید و سپس آن را تکمیل کنید. هنگامی که به هدف خود برسید، سگ شما به خواب فرو خواهد رفت. همچنین شما می توانید راه رفتن، دویدن، غذا خوردن خود و نشستن سگ مجازی خود را در اپل واچ تماشا کنید! برای علاقه‌مندان به گربه نیز این اپ پاسخ دارد و می توانید به جای سگ، از گربه استفاده کنید و آن را به عنوان واچ فیس تنظیم کنید.

اما بزرگ ترین اشکال این اپ، الزامی بودن خرید اشتراک برای انتخاب سگ و یا گربه های مختلف، غذا ها، اسباب بازی های مختلف و… ،است. اما در کل StepDog – Watch Face Dog اپلیکیشن فیس واچ اپل واچ بسیار جالبی است و ارزش امتحان کردن را دارد.

نکات مثبت:

 • به شما در شمارش قدم ها کمک می کند
 • نژاد ها یمختلف سگ و گربه که می توانید انتخاب کنید
 • انیمیشن ها یمتنوع حیوان در طول روز

نکات منفی:

 • برای هر گونه شخصی سازی باید اشتراک را خریداری کنید

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود اپلیکیشن StepDog – Watch Face Dog – کلیک کنید

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 15 =