جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

 تغییرات جدید ویس واتس اپ برای کاربران iOS

تغییرات جدید وویس واتس اپ برای کاربران IOS
فهرست مطالب

 از چند ماه پیش واتس اپ در حال کار بر روی پخش‌کننده‌ پیام صوتی جهانی بر روی اپلیکیشن خود بوده و سرانجام در نسخه‌ بتا، این ویژگی را به کاربران عرضه کرده است. در ادامه‌ این مطلب از بخش اخبار اپلی انارمگ با ما همراه باشید تا به بررسی تغییرات جدید ویس واتس اپ بپردازیم.

به گفته‌ی WABetaInfo، این ویژگی جدید به شما امکان می‌دهد هنگامی که به چت متفاوتی می‌روید بتوانید به پیام صوتی دیگری گوش دهید. بنابراین هر زمان که در حال گوش دادن به پیام صوتی دوست‌ خود هستید و همزمان پیام دیگری در واتس اپ دریافت می‌کنید، حین گوش دادن به ویس مورد نظر می‌توانید به چت دیگر رفته و پاسخ دیگری را بدهید.

تغییرات واتس اپ

آن‌چه از اکتبر تاکنون تغییر کرده است این بود که در آن زمان واتس اپ هنوز در حال توسعه‌‌ این قابلیت بود، اما در حال حاضر کاربران آزمایشی نسخه‌ بتا می‌توانند تا زمانی‌که نسخه‌ ۲۲.۱.۷۲ برنامه را اجرا می‌کنند آن را امتحان کنند. همچنین ظاهر پخش ‌کننده صوتی نیز تغییر کرده است. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید پیام صوتی با دکمه‌ی پخش/ مکث، نام مخاطب و دکمه بستن و رد کردن پیام در بالای برنامه ظاهر می‌شود.

 تغییرات جدید ویس واتس اپ برای کاربران iOS
تغییرات جدید ویس واتس اپ برای کاربران iOS

WABetainfo به این موضوع اشاره دارد:

به دلیل این که پخش‌کننده‌ پیام صوتی جهانی در حال راه‌اندازی است، برخی از کاربران ممکن است نتوانند آن‌ را امتحان کنند، زیرا معمولا واتس اپ ویژگی‌های جدیدش را کم‌کم در اختیار کابران قرار می‌دهد. متاسفانه هنوز مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی برای همه‌ کاربران در نسخه‌ پایدار برنامه در دسترس خواهد بود. گرچه احتمالا آن‌قدر طول نمی‌کشد.

واتس اپ در نسخه‌ بتای قبلی با حذف گزینه‌‌های Broadcast Lists و New Group، شروع به اصلاح صفحه ‌اصلی لیست چت واتس اپ کرد تا طراحی واضح‌تری داشته باشد.

علاوه ‌بر این، تغییرات دیگری نیز در آینده خواهد آمد. از جمله این که هر زمان شخصی به شما پیام می‌دهد، نام و عکس آن مخاطب در نوتیفیکیشن ظاهر می‌شود. یک تغییر به ظاهر کم اهمیت این است که هر موقع کسی در گروه چت، جواب پیام‌ شما را داد و یا شما را مخاطب قرار داد، در نوتیفیکیشن به شما اعلام شود.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *