جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

اخبار و شایعات پیرامون ایرپاد های جدید اپل: تاریخ عرضه، قیمت، طراحی و…

فهرست مطالب

ما در این مطلب از بخش اخبار مجله اپلی انارمگ، به مهم ترین اخبار و شایعات پیرامون ایرپاد های جدید اپل و برجسته ترین ویژگی های آن ها و دیگر عوامل مثل تاریخ عرضه، قیمت، طراحی و… می پردازیم. با ما تا انتها همراه باشید.

ایرپاد یکی از محبوب ترین محصولات کمپانی اپل است که به بهترین نحوه سیاست های این شرکت در قبال محصولات را به همگان نشان می دهد: ایرپاد محصولی است با کیفیت و دارای ویژگی های بسیار خوب که بدون دردسر انتظارات ما را به خوبی برآورده می کند. در مورد هدفون ایربادز نیز هیچ کس انتظار نداشت که اپل آن را به صورت مرتب با ویژگی های جدید آپدیت کند اما اپل به نحوی عالی نسخه های جدید نرم افزاری برای این هدفون ارائه می دهد که کاربرد آن را بهبود بخشد. در ادامه ما معتبرترین اخبار و پیش بینی های جدید در مورد ایرپاد های جدید اپل را برای شما جمع آوری کرده ایم.

جدیدترین شایعات پیرامون ایرپاد جدید اپل

۷ سپتامبر (۱۶ شهریور): یک توییت جدید از دیو زاتز حاکی از این است که شارژر مگ سیف به جعبه شارژ وایرلس ایرپاد متصل شده است. در نتیجه پیش بینی می شود که ایرپاد های جدید اپل ویزگی پشتیبانی از مگ سیف را داشته باشند.

۱۶ اوت (۲۵ مرداد): مارک گورمن، ژورنالیست خبرگزاری معروف بلومبرگ، گزارش می دهد که ایرپاد های جدید که طراحی نزدیکی به ایرپاد پرو خواهند داشت در پاییز امسال عرضه خواهند شد.

۲۱ جولای (۳۰ تیر): نیکی آسیا گزارش می دهد که خط تولید ایرپاد نسل سوم از ماه اوت آغاز به کار خواهد کرد.

۳۰ ژوئن (۹ تیر): آنالیزور معروف حوزه اپل، مینگ چی کو، باور دارد که ایرپاد پرو نسل دوم تا سال ۲۰۲۲ معرفی نخواهد شد و دیرتر از آن چه انتظار می رفت عرضه خواهند شد.

اخبار ایرپاد ۲۰۲۱ (نسل سوم)

تاریخ عرضه: مینگ چی کو در ماه مارس گزارش داد که خط تولید ایرپاد های نسل سوم جدید زودتر از نیمه دوم سال ۲۰۲۱ آغاز نخواهد شد در نتیجه به احتمال زیاد در اوایل پاییز باید منتظر عرضه ایرپاد های جدید اپل باشیم. ویبو پوستر که قبلا اخبار معتبری در مورد اپل به اشتراک گذاشته است، این ادعای مینگ چی کو را تایید کرده است. در اواخر ماه جولای نیکی آسیا نیز گزارشی منتشر کرد که حاکی از شروع خط تولید ایرپاد نسل سوم در ماه اوت بود. گزارش های جدید تر نیز خبر از عرضه ایرپاد های جدید به همراه آیفون ۱۳ در ماه سپتامبر می دهند.

طراحی: LeaksApplePro در توییتی تصاویری از طرح مفهومی ایرپاد ۳ را به اشتراک گذاشته است که بدنه های کوتاه تری دارند و گوشی های آن ها هم مثل ایرپاد پرو است اما لبه سیلیکونی را ندارند. وب سایت چینی ۵۲audio نیز تصاویری از ایرپاد هایی پست کرده است که شبیه به همان ایرپاد های توییت LeaksApplePro هستند. بلومبرگ نیز در اوت گزارش داد که ایرپاد های ۲۰۲۱ ار طراحی “قرارگیری درون گوش و بدنه های کوتاه تر” بهره خواهند برد و این تغییرات بخش مهمی از بزرگ ترین برنامه اپل برای ارتقا خط تولید ایرپاد از زمان عرضه اولین مدل در سال ۲۰۱۶ تا به الان هستند.

ایرپاد های جدید ممکن است کیس جدیدی نیز داشته باشند که مشابه به کیس ایرپاد پرو است اما وب سایت ۵۲audio و بلومبرگ اعلام نکرده اند که آیا اپل به عرضه مدل های با سیم و وایرلس ادامه خواهد داد یا خیر.

ایرپاد های جدید اپل

ویژگی ها: چندین گزارش اعلام کرده اند که ایرپاد های جدید اپل دارای همان چیپ H1 و ویژگی هایی مثل pair شدن و یا تغییر سریع دستگاه، سنسور های نوری، شتاب سنج های تشخیص حرکت و کلام هستند که در مدل های فعلی ایرپاد وجود دارد. اما با این که ایرپاد نسل سوم ظاهری شبیه به ایرپاد پرو خواهد داشت، از قابلیت فعال حذف نویز و صدا های اضافی بهره نخواهد برد اما ممکن است از شارژ با مگ سیف پشتیبانی کند. در حال حاضر کیس شارژ وایرلس از روش استاندارد شارژ بی سیم استفاده می کند اما بر اساس توییتی از دیو زاتز، کیس شارژ ایرپاد به شارژر مغناطیسی مگ سیف اپل متصل شده است.

قیمت: بر اساس اخبار منتشر شده در وب سایت ۵۲audio، ایرپاد جدید ممکن است ۱۵۰ دلار قیمت داشته باشد اما آن ها نوع کیس را ذکر نکرده بودند.

اخبار ایرپاد پرو ۲۰۲۲ (نسل دوم)

تاریخ عرضه: ظاهراً اپل قصد دارد عرضه نسل دوم ایرپاد پرو را در همین امسال شروع کند اما خبرگزاری بلومبرگ در ماه می ۲۰۲۱ گزارش داده است که ایرپاد پرو جدید تا سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد. مینگ چی کو هم در یادداشتی برای سرمایه گذاران در اواخر ماه ژوئن، این بازه زمانی را تایید کرده است.

طراحی: بلومبرگ باور دارد که ایرپاد پرو جدید دیگر بخش پایینی و کشیده بدنه را نخواهد داشت و ممکن است ظاهری بسیار شبیه به بیتز استودیو بادز جدید داشته باشد که به تازگی از آن ها رونمایی شده است و کاملاً قالب داخل گوش است.

ایرپاد های جدید اپل
Beats Studio Buds های جدید

ویژگی ها: طبق شایعات پیرامون ایرپاد ها، اپل به استفاده از قابلیت حذف نویز و صدای اضافی در ایرپاد پرو ادامه خواهد داد. خبرنگار بلومبرگ هم معتقد است که ایرپاد پرو بعدی تمرکز بیشتری بر سنجش تناسب اندام خواهد داشت و دارای سنسور های حرکتی ارتقا یافته خواهد بود.

قیمت: تا به الان هیچ گزارش معتبری در مورد قیمت ایرپاد پرو جدید منتشر نشده است. مدل فعلی ۲۴۹ دلار قیمت دارد اما بیشتر مواقع شامل تخفیفات می شوند. Beats Studio Buds جدید ۱۵۰ دلار قیمت دارد و بههمین دلیل ممکن است اپل قیمت ایرپاد پرو ۲۰۲۲ را کمی کاهش دهد اما این کار از اپل بعید است.

مقایسه مشخصات ایرپاد پرو و بیتس بادز – کلیک کنید

ایرپاد مکس ۲۰۲۱ (نسل دوم)

ایرپاد مکس در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شد و به همین دلیل با توجه به سیاست های اپل در مورد خط تولید ایرپاد، احتمال کمی برای عرضه یک مدل جدید از آن ها در سال ۲۰۲۱ وجود دارد. اما بلومبرگ در گزارشی در ماه می ادعا کرده است که اپل در حال حاضر مشغول به کار بر روی طراحی یا آپدیت ویژگی ها نیست اما ممکن است که برای جان بخشیدن به خط تولید این محصول، رنگ های جدیدی از ایرپاد مکس را عرضه کند.

ایرپاد ۲۰۲۱: اپل موزیک

اپل در ماه ژوئن، صدای بدون افت کیفیت (Lossless Audio) و صدای بدون افت کیفیت با وضوح بالا (Lossless High-Res Audio) را برای اپل موزیک معرفی کرد اما به دلیل محدودیت های بلوتوث و کدک ACC، هیچ کدام از مدل های فعل یایرپاد قادر به پخش قطعه های با کیفیت بالاتر نیستند. با این حال جان پراسر اعلام کرده است که اپل در حال کار بر روی یک کدک صوتی جدید است که اجازه پخش صدا بدون افت کیفیت در ایرپاد ها را می دهد و احتمالاً در کنار ایرپاد های جدید اپل معرفی خواهد شد. هنوز معلوم نیست که این ویژگی جدید آیا فقط محدود به ایرپاد های جدید خواهد بود اما اگر اپل قصد استفاده از وای فای و AirPlay 2 برای فعال کردن قابلیت پخش صدای بدون افت کیفیت را داشته باشد، نیاز به سخت افزار جدید خواهد داشت.

ایرپاد های ۲۰۲۱: iOS 15

اپل نسخه جدیدی سیستم عامل خود یعنی iOS 15 را در مراسم WWDC 2021 معرفی کرد و این نسخه دارای ویژگی های جدید زیادی می باشد که برخی از آن ها به ایرپاد نیز می آیند و شامل پشتیبانی بیشتر از شبکه Find My، بهبود گفتگو برای ایرپاد پرو و قابلیت صدای فضایی در اپل تی وی و مک بوک های M1 می باشد. تمام این ویژگی ها به احتمال زیاد با عرضه ایرپاد های جدید شروع به کار خواهند کرد.

برچسب‌ها: /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *