جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ویژگی های جدید واتس اپ برای آیفون؛ قابلیت Community، ویرایش دریافت‌کنندگان پیام و …

ویژگی جدید واتس اپ برای آیفون
فهرست مطالب

نسخه‌ی بتای جدید واتساپ iOS برای دارندگان آیفون منتشر شد. وب‌سایت WABetaInfo ویژگی های جدید واتس اپ برای آیفون از جمله قابلیت Community را کشف کرده است. این نسخه‌ی جدید همچنین دارای قابلیت های جدید دیگری نیز هست که در این بخش از اخبار اپلی مجله‌ی انارمگ به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت. 

اولین بار WABetaInfo بود که قابلیت Community را در اوایل ماه میلادی نوامبر کشف کرد. این وب‌سایت اعلام کرد که قابلیت جدید “محلی جدیدی برای مدیران گروه های واتساپی است که در آن می توانند کنترل بیشتری روی گروه های خود داشته باشند. در واقع بیشتر می توانند گروه های مختلف را در یک گروه قرار دهند”

«ویژگی جدید واتس اپ برای آیفون درحال حاضر بیشتر مانند گروه مکالمه است و شباهتی با شبکه‌ های اجتماعی ندارد. همچنان مکانی است خصوصی برای افراد که امنیت آن توسط رمزگذاری پایانه به پایانه تامین شده است. در این اسکرین شات می توانید چینش جدید دکمه های community را به خوبی ببینید؛ بله آیکون های Community مربع‌شکلند و گوشه های منحنی دارند تا از آیکون های Community چت گروهی متمایز باشند.»

حالا WABetaInfo موفق شده تا تصویر بهتری از قابلیت جدید واتساپ آیفون و سازگاری آن با خودِ اپلیکیشن Whats App به ما نشان دهد:

Community همانند یک گروه چت معمولی دارای اسم و بخش توضیحات است. بعد از وارد کردن نام و توضیحات Community، می توانید تا سقف ۱۰ گروه را به آن اضافه کنید. در اسکرین شاتی که گرفتیم می توانید گروه جدید Announcement را مشاهده کنید. ما چنین گروهی ایجاد نکردیم و واتساپ این کار را خود به خود انجام داده است تا اگر پیامی را در آن فرستادیم، محتوای ما به طور خودکار برای دیگر گروه های Community ارسال شود.»

این وب‌سایت همچنین اعلام کرده است که اگر زمانی کاربری به این Community اضافه شود، “نمی تواند گروه هایی که پیش‌تر در Community حذف شده اند را ببیند.” 

ویرایش دریافت‌کنندگان پیام، جستجوی کسب و کارهای نزدیک، و صفحه اطلاعات اصلاح‌شده‌ی مخاطبین به واتساپ می آیند

ویژگی جدید واتس اپ آیفون

WABetaInfo علاوه بر کشف جزییات قابلیت Community، همچنین از ویژگی های دیگر نسخه‌ی بتا جدید واتساپ iOS نیز رونمایی کرد. برای مثال، کاربران با قابلیت جدید واتساپ می توانند هنگام ارسال محتوای چندرسانه@ای، چندین دریافت‌کننده (مخاطب) را انتخاب کنند. 

دیگر قابلیت جدید واتساپ کسب و کارهای نزدیک Businesses Nearby نام دارد. با این قابلیت جدید می توانید کسب و کارهای نزدیک خودتان مثل رستوران ها، سوپرمارکت های بزرگ، لباس فروشی ها و … را جستجو کنید. 

و در نهایت واتساپ قابلیت اطلاعات اصلاح‌شده مخاطبین را به کاربران عرضه می کند. این صفحه چیزی شبیه به صفحه‌ی معرفی اکانت های تجاری Buisiness است با این تفاوت که بخش جستجو دارد. هرسه قابلیت درحال حاضر در فرایند آزمایش به سر می برند و از دسترس کاربران تستر بتا خارج شده اند. 

نظر شما راجع به قابلیت های جدید واتساپ چیست؟ آیا شما هم بی‌صبرانه منتظرید تا آن ها را امتحان کنید؟ خوشحال می شویم اگر نظرات خود را در پایین همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید. 

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *