جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آیکلود پلاس: تغییر نوع اشتراک‌های سرویس آیکلود و فضای ابری آن

سرویس آیکلود پلاس اپل
فهرست مطالب

اپل در کنفرانس WWDC 2021 که در ۸ ژوئن برگزار شد از سرویس آیکلود پلاس جدید خود رونمایی کرد؛ آیکلود پلاس جدید Private Relay و Hide My Email دارد و از دوربین‌های Secure Video هوم کیت پشتیبانی می کند. به نظر می رسد سرویس آیکلود + اپل محدودیتی دارد؛ اگر می خواهید از تعداد نامحدودی دوربین HomeKit Secure Video استفاده کنید باید باید ماهانه مبلغ ۹.۹۹دلار برای اشتراک این سرویس پرداخت کنید. به علاوه این که ۲TB فضای ابری نیز دریافت خواهید کرد.

اشتراک های مختلف اپل برای Secure Video هوم کیت به شرح روبه‌رو است: ۵۰گیگابایت فضای ابری آیکلود، یک دوربین با ۲۰۰گیگابایت حافظه آیکلود و یا تا ۵ دوربین با ۲ ترابایت فضای ابری آیکلود. البته با انتشار سرویس آیکلود پلاس تا پایان سال قطعا نوع این اشتراک‌ها نیز فرق خواهد کرد. 

با پرداخت ماهانه ۰.۹۹دلار در آیکلود + در واقع ۵۰ گیگابایت فضای ابری آیکلود به علاوه قابلیت ضبط فیلم از یک دوربین Secure Video هوم کیت دریافت می کنید. با پرداخت ماهانه ۲.۹۹دلار ۲۰۰ گیگابایت فضای ابری و پشتیبانی تا ۵ دوربین هوم کیت دریافت خواهید کرد. و در نهایت با پرداخت ماهانه ۹.۹۹دلار ۲ ترابایت فضای ابری آیکلود می گیرید و می توانید از هر تعداد دوربین Secure Video هوم کیت که خواستید استفاده کنید. 

البته طبق شرایط و قوانین قدیمی اپل، فایل‌های ویدئویی ضبط شده توسط دوربین های Secure Video هوم کیت جز فضای ابری آیکلود شما محاسبه نمی شوند و فضای آن را اشغال نمی کنند. 

قطعا این تغییرات به نفع سرویس آیکلود + اپل بود چراکه این کمپانی هنگام معرفی سرویس جدید در ۸ام ژوئن جزییات زیادی در رابطه با پشتیبانی از دورین‌های HomeKit Secure Video با ما به اشتراک نگذاشت. انتظار داشتیم که در تمام اشتراک‌های سرویس iCloud+ تعداد دوربین‌های پشتیبانی شده نامحدود باشد اما طبق تصویر منتشر شده گویا این‌گونه نبوده است. 

هر سه اشتراک سرویس آیکلود پلاس علاوه بر امکان ایجاد دامنه دلخواه برای ایمیل آیکلود، دو قابلیت امنیتی جدید اپل یعنی Private Relay و Hide My Email را نیز دارند. 

 

 
برچسب‌ها: / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *