جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

چگونه مشکل اسپاتیفای در iOS 15 را برطرف کنیم؟

مشکل اسپاتیفای در iOS 15
فهرست مطالب

طی چند روز گذشته، بسیاری از کاربران آیفون با سرویس پخش موسیقی اسپاتیفای به مشکل خوردند و از این باگ ها شکایت کردند. طبق گفته کاربران، مشکل اسپاتیفای در iOS 15 این است که این برنامه بیش از حد آیفون‌ را داغ می کند و علاوه بر آن باتری را نیز به سرعت تخلیه می‌کند؛ به طوری که با هر یک ساعت استفاده چیزی در حدود ۳۰ درصد باتری خالی می‌شود.

با ثبت گزارش تخلیه غیرعادی و زیاد باتری و همچنین داغ شدن آیفون توسط کاربران Spotify که آیفون خود را از iOS 14.8 به iOS 15 ارتقا داده‌اند، اپل تخقیقات خود را آغاز کرده تا دلیل این مشکل فنی را پیدا کند. این شرکت با انتشار یک پست اعلام کرد که شکایات کاربران را به تیم مربوطه منتقل کرده است و همچنین تأیید کرده است که در حال حاضر در حال بررسی مشکل اسپاتیفای در iOS 15 است.

برای رفع مشکل اسپاتیفای در iOS 15 چه کار کنیم؟

گذشته از تلاش برای راه اندازی مجدد و یا نصب مجدد برنامه اسپاتیفای، شما می‌توانید غیرفعال کردن گزینه Background App Refresh را نیز امتحان کنید. برای انجام این کار می‌توانید به بخش General در تنظیمات آیفون خود بروید و گزینه مربوط به Background App Refresh را پیدا و آن را غیرفعال کنید.

مشکل اسپاتیفای در iOS 15

همچنین اسپاتیفای بارها به کاربران خود توصیه کرده است که در صورت بروز هرگونه مشکل، این برنامه را حذف و مجددا آن را نصب کنند. البته این روش ممکن است برای برخی از کاربران جواب ندهد. 

روش دیگری که می‌توانید امتحان کنید این است که اتصال Wi-Fi را خاموش کنید، ویژگی Background App Refresh را غیرفعال کنید، برنامه اسپاتیفای را از گوشی خود حذف کنید، آیفون خود را restart کنید، برنامه را مجددا بارگیری و نصب کنید.

در هر صورت تا اعلام خبر رسمی از سوی اپل باید صبر کنیم و منتظر رفع مشکل اسپاتیفای از سوی این کمپانی باشیم.

دانلود اسپاتیفای برای آیفون – کلیک کنید

کاربران زیادی از اسپاتیفای ،که رقیب اصلی اپل موزیک می‌باشد، در حال حاضر تنها برای گوش دادن به پادکست استفاده می کنند. پیش‌بینی می‌شود که Spotify تا پایان سال ۲۰۲۱ از Apple Podcasts نیز پیشی بگیرد.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *