جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

دانلود بهترین اپلیکیشن مدیتیشن برای آیفون و آیپد ؛ بر استرس و نگرانی غلبه کنید!

دانلود اپلیکیشن مدیتیشن برای آیفون
فهرست مطالب

در این مطلب از بخش برنامه مجله تخصصی اپل انارمگ، بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون را به شما معرفی می کنیم و لینک دانلود آن ها از اپ استور را قرار داده ایم. تا انتها با ما همراه باشید. 

در زندگی های شلوغ ما، اهمیت استراحت و مدیتیشن بیشتر از قبل نمایان است و به بخشی مهم و ضروری از زندگی تبدیل شده است. مدیتیشن راهی عالی برای کمک به ذهن و بدن است تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. همانند اپ های سلامت و تمرین مختلفی که وجود دارند، شما می توانید از بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون بهره ببرید. این اپ ها شامل ویژگی های متنوعی از جمله تایمر، تمرینام مدیتیشن هدفمند و صداهای آرامش بخش می باشند. اگر به فکر سلامت روح و جسم خود هستید، به هیچ وجه ادامه مطلب را از دست ندهید.

فهرست بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون و آیپد

۱- اپ Headspace

اپ Headspace

با امتیاز ۴.۹ ستاره از ۶۵۵ هزار کاربر و جایگاه هشتم در میان پرطرفدار ترین برنامه ها در بخش سلامت و فیتنس اپ استور، Headspace یک گزینه ایده آل برای شماست. این اپ صدها جلسه مدیتیشن را بر اساس فاکتور هایی مثل خواب، تمرکز، تمرین و مواردی دیگر را برای کاربر فراهم می کند. Headspace همچنین دارای تمرینام مدیتیشن روزانه با موضوعی جدید است تا برای کاربر تکراری نشود. اگر هم که روز بسیار شلوغ و پرکاری دارید و زمان زیادی برای این اپ ندارید، Headspace برای شما جلسات مدیتیشن کوچکی دارد تا به ذهن خود استراحت دهید.

همچنین، جلسه ای مخصوص به نام SOS دارد که به شما برای مقابله با حملات عصبی و ترس ها به روش بهتر، کمک می کند.

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۹.۹۹ دلار)

دانلود Headspace از اپ استور – کلیک کنید

۲- اپ Calm

اپ Calm

هنگامی که صحبت از بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون و آیپد می شود، اپ های Calm و Headspace رقابت تنگاتنگی دارند. با امتیاز ۴.۸ ستاره از ۸۴۰  هزار کاربر، Calm یک اپ مدیتیشن خوب برای کاربرانی است که به دنبال آرامش و استراحت هستند. این اپ شامل چندیدن تمرین مفید برای تنفس و جلسات مدیتیشن کاربردی است. همچنین بیش از ۱۰۰ داستان خواب در Calm وجود دارد که به شما کمک می کنند تا در نهایت آرامش به خواب روید.

Calm نه تنها جلسات مدیتیشن مناسب برای کاربران تازه کار دارد، بلکه برای افراد سطح متوسط و پیشرفته هم مفید است. این اپ هر روز یک برنامه ۱۰ دقیقه ای جدید ارائه می دهد تا ذهن شما را آرام و انرژی شما را افزایش دهد. مجموعه موسیقی های آرامش بخش آن هم بسیار عالی است و هنگامی که می خواهید استرس خود را کاهش دهید، موسیقی مناسب می تواند تاثیری جادویی داشته باشد. 

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱۴.۹۹ دلار)

دانلود Calm از اپ استور – کلیک کنید

۳- اپ Insight Timer

اپ Insight Timer

Insight Timer هم جزو اپلیکیشن های پر طرفدار میان کاربران است و می توان گفت که کامل ترین اپ مدیتیشن و یک برنامه ضروری برای کسانی است که می خواهند بر استرس و اضطراب غلبه کنند. Insight Timer دارای بزرگ ترین مجموعه تمرین های مدیتیشن هدفمند است و شما می توانید آن ها را با توجه به زمانی که در اختیار دارید، انتخاب نمایید. 

تعداد زیادی هم موسیقی و قطعه های بی کلام در Insight Timer وجود دارد تا به شما برای کاهش استرس، خواب بهتر یا تمرکز بیشتر کمک کنند. شما همچنین می توانید متخصصی این حوزه را دبنال کنید و در گفتگو های گروهی شرکت کنید و نظر خود را به اشتراک بگذارید. 

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱.۹۹ دلار)

دانلود Insight Timer از اپ استور – کلیک کنید

۴- اپ Simple Habit Sleep, Meditation

اپ Simple Habit Sleep, Meditation

نکته ای که در مورد Simple Habit Sleep, Meditation جلب توجه م یکند، مجموعه عظیم تمرینام مدیتیشن آن است که به بیش از ۱۰۰۰ مورد می رسد. این اپ راهنمایی های مفیدی را از سوی متخصصان شناخته شده در اختیار کاربران قرار می دهد. یک ویژگی برجسته دیگر، جلسات هدفمند با موضوعاتی خاص مثل خواب، استرس، اضطراب، افسردگی و… است. در نتیجه اگر حس کردید که به یکی از موارد زیر دچار شده اید، کافی است پنج دقیقه از زمان خود را به این اپ اختصاص دهید تا به شما کمک کند. 

همچنین می توانید از هفت راهنمای از قبل آماده و بسیار خوب این اپ برای موقعیت های مختلف زندگی از جمله از خواب بیدار شدن، روز سخت کاری و… استفاده کنیدو نسخه پریمیوم این اپ را می توان با ۱۱.۹۹ دلار در ماه و یا ۹۵.۹۹ دلار در سال خریداری کرد. 

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱.۹۹ دلار)

دانلود Simple Habit Sleep, Meditation از اپ استور – کلیک کنید

۵- اپ Relax Meditation

اپ Relax Meditation

Relax Meditation گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند خوابی آرام داشته باشند و به مسائل استرس زا فکر نکنند. Relax Meditation برنامه ای منظم از مدیتیشن را ارائه می دهد که چندیدن جنبه از زندگی مثل موفقیت، روابط، عزت نفس، خلاقیت و غیره را در بر می گیرند. همچنین جلسات SOS فراهم شده است تا به شما برای مقابله با موقعیت های دشوار زندگی کمک کنند. 

این اپ دارای ۵۰ صدای آرامش بخش است که به شما اجازه می دهند تا ملود یمورد علاقه خود را خلق کنید. همچنین می توانید میکس های جذابی که دیگران ساخته اند را هم بشنوید و یا میکس های خود را به اشتراک بگذارید.

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۴.۹۹ دلار)

دانلود Relax Meditation از اپ استور – کلیک کنید

۶- اپ buddhify

اپ buddhify

آیا زمان زیادی برای مدیتیشن در اختیار ندارید؟ buddhify بهترین انتخاب برای کسانی است که زندگی پرکار و شلوغی دارند. بهترین نکته در مورد buddhify این است که برنامه هایی ارائه می دهد که با جندیدن بخش از زندگی روزانه شما تناسب دارند. به عنوان مثال می توانید جلسه مدیتیشن مناسبی برای زمان پیاده روی، سفر و یا حتی زمان استفاده از آیفون و آیپد داشته باشید.

buddhify مجموعه ای بزرگ با بیش از ۲۰۰ برنامه مدیتیشن را در خود جای داده است. طول جلسات نیز بین ۳ تا ۴۰ دقیقه است. در نتیجه می توانید با توجه به زمانی که در اختیار دارید، جلسه مناسب را انتخاب نمایید. این اپ با اپل واچ هم سازگاری کامل دارد و می توانید پیشرفت خود را بسنجید. 

قیمت:  ۴.۹۹ دلار

دانلود buddhify از اپ استور – کلیک کنید

۷- اپ The Mindfulness App

The Mindfulness App

The Mindfulness App را به سادگی می توان یکی از بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون در نظر گرفت. این اپ یک تمرین هدفمند پنج روزه را فراهم کرده است تا طبق آن پیش بروید و به هدف مورد نظر خود برسید. The Mindfulness App هم تمرینات هدفمند و هم جلسات سکوت را با مدت زمان ۳ تا ۳۰ دقیقه به شما ارائه می دهد. همچنین مجموعه دوره های مدیتیشن آن به بیش از ۲۵۰ مورد می رسد و روز به روز هم افزایش می یابد. 

با توجه به هدف خود، می توانیدهشدار ها و برنامه های اختصاصی در The Mindfulness App خلق کنید. برای این که جلسات را هم فراموش نکنید، زنگ های هشدار در طول روز مدیتیشن را یادآوری می کنند. برای آنلاک کردن تمام ویژگی ها، باید به نسخه ۹.۹۹ دلاری در ماه و یا ۵۹.۹۹ دلاری در سال ارتقا دهید. 

قیمت: رایگان (اشتراک ویژه ماهانه ۹.۹۹ دلار)

دانلود The Mindfulness App از اپ استور – کلیک کنید

۸- اپ Mindbliss Meditations

Mindbliss Meditations

Mindbliss Meditations نه تنها به شما در ارتقای سلامت کمک می کند بلکه برای لذت بردن از زندگی و نشاط بیشتر هم مفید است. این اپ دارای صد ها مدیتیشن است که به شکلی هوشمندانه توسط متخصصان این حوزه طراحی شده اند. همچنین یک سری نکات و ترفند های ویژه برای دور کردن اضطراب و خواب بهتر در اختیار کاربر قرار می گیرد. بر اسا هدفی که دارید، می توانید ابزار مدیتیشن مورد علاقه خود را از بین هفت دسته بندی موجود، انتخاب کنید. 

پیشرفت خود را بسنجید و جهت فراموش نکردن انجام تمرینات، زنگ هشدار تنظیم کنید. شما همچنین می توانید عضو جامعه عظیم کاربران این اپ شوید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید. به یاد داشته باشید که نسخه رایگان این اپ به شما اجازه دسترسی به ۱۵ جلسه، ۳ ماجراجویی و مدیتیشن روزانه را می دهد. برای آنلاک کردن تمام ویژگی ها باید مبلغ ۱۱.۹۹ دلار در ماه یا ۸۹.۹۹ دلار در سال بپردازید.

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۱۱.۹۹ دلار)

دانلود Mindbliss Meditations از اپ استور – کلیک کنید

۹- اپ Pocket Meditation Timer

Pocket Meditation Timer

Pocket Meditation Timer یکی از ساده ترین اما بهترین اپلیکیشن های مدیتیشن برای آیفون و آیپد است. اگر شما خیلی به تمرینات هدفمند علاقه ندارید و فقط به دنبال اپی هستید که به شما در گذراندن و نظارت بر زمان کمک کند، Pocket Meditation Timer انتخاب مناسبی است. این اپ داریا ویژگی های مثل زمان آماده شدن، زمان استراحت، وقفه و صداهای قابل شخصی سازی است که برای جلسات مدیتیشن شما مناسب هستند.

شما همچنین می توانید زنگ هشداری تنظیم کنید تا هیچ جلسه ای را از دست ندهید. همچنین Pocket Meditation Timer تصاویر پس زمینه بسیار زیبایی را در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت: رایگان

دانلود Pocket Meditation Timer از اپ استور – کلیک کنید

۱۰- اپ Omvana

Omvana

Omvana مدعی است که بزرگ ترین مجموعه مدیتیشن ها را دارا است. شما می توانید در تمام این مجموعه به جستجو بپردازید و برنامه فکری مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. جلسات این اپ بین ۳ تا ۶۰ دقیقه هستند و با زمانی که در اختیار دارید، متناسب هستند.

این اپ دارای یک میکسر موسیقی پس زمینه است که به شما اجازه می دهد تا صداهای مورد علاقه خود را خلق کنید. به لطف سازگاری با Healthkit هم اپ Omvana می تواند میزان استرس شما را شناسایی کند. و بر اساس استرس، این اپ مدیتیشن هایی را پیشنهاد می کند تا به آرامش برسید و تمرکز خود را به دست آورید. 

قیمت: رایگان (پرداخت های درون برنامه از ۰.۹۹ دلار)

دانلود Omvana از اپ استور – کلیک کنید

۱۱- اپ Human Cosmos

Human Cosmos

Human Cosmos اپی برای مدیتیشن است که دارای دستیار مجازی جالبی به نام Cosmic Guide است که توسط هوش مصنوعی کنترل می شود. این دستیار عملکردی عالی در خلق توصیه ها و پیشنهاداتی سفارشی برای شما دارد تا انرژی و سلامت فیزیکی و روحی بهتری داشته باشید. Human Cosmos به شما کمک می کند تا به اهداف خود فکر کنید و برای رسیدن به آن ها با روحیه و و انرژی کافی حرکت کنید. این اپ برای دستیابی به تعادل و هارمونی در تمام جوانب زندگی بسیار مناسب است. 

نکته ای که واقعاً در مورد Human Cosmos جذاب است، ارائه روش ها و نکاتی علمی است تا تا بتوانید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و آن ها را تقویت کنید. سپس از همین نکات استفاده می شود تا توصیه و پیشنهاداتی برای داشتن فکری باز و آرام و همچنین دستیابی به اهداف به شما ارائه شود. این اپ سیستم عصبی شما را تقویت، ذهن تان را هوشیار تر و به طور کلی سلامت زندگی شما را ارتقا می دهد. 

قیمت: رایگان (اشتراک ویژه ۴.۹۹ دلار در ماه)

دانلود Human Cosmos از اپ استور – کلیک کنید

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *