جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ساخت ریلز اینستاگرام
فهرست مطالب

به زودی همه‌ ویدئوهای کوتاه در اینستاگرام به ریلز تبدیل می‌شوند. ایجاد ریلز اینستاگرام با استفاده از ویژگی‌های جدید که توسط شرکت مادر Meta اضافه شده، آسان‌تر از همیشه انجام می‌شود. این شرکت گزارشی را اعلام کرد که بیانگر این موضوع است که در آینده‌ای نزدیک تمام ویدئوهای کوتاه اینستاگرام به صورت ریلز به اشتراک گذاشته‌ می‌شوند. این تغییرات جدید شامل قالب‌های آماده برای افزودن کلیپ‌های خود و روش‌های جدید برای ایجاد ویدئوهای واکنشی است. در ادامه این مطلب از انارمگ به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

ریلز اینستاگرام چیست؟

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده
ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ریلز، شبیه سازی اینستاگرام از تیک تاک است، ویدئوهای کوتاه و عمودی. ریلز سه تفاوت ویژه با ویدئوهای معمولی اینستاگرام دارند:

  1. سازندگان ریلز به کتابخانه موسیقی، فیلترهای بیشتر و ابزارهایی برای ویرایش دسترسی دارند.
  2. سایر کاربران می‌توانند صدای اصلی شما را در ویدئوهای خود قرار دهند.
  3. سایر کاربران می‌توانند در ریمیکس‌های خود از ریلز شما استفاده کنند.

ابزارهای جدید ساخت ریلز اینستاگرام

یکی از کارهای معمولی که مردم با Reels می‌کنند این است که محتوای خود را با کلیپ‌های ریلز موجود ترکیب می‌کنند. Meta سه روش برای راحتی این‌کار پیشنهاد می‌کند:

  • ریمیکس عکس‌ها: عکس‌ها هسته‌‌ اصلی تجربیات اینستاگرام هستند. در هفته‌های آینده می‌توانید عکس‌های عمودی را نیز Reels کنید. این کار به شما ایده‌های زیادی را می‌دهد تا ریلز منحصر به فرد خود را بسازید.
  • قالب‌بندی‌های متنوع برای ریمیکس: برای افزودن ویدئوی خود به ریلز موجود، می‌توانید میان یک صفحه‌ سبز، تقسیم صفحه‌ افقی یا عمودی یا نمای تصویر در تصویر، یکی را انتخاب کنید.
  • کلیپ خود را اضافه کنید: به جای این‌که ریمیکس شما به جای ریلز اصلی پخش شود، اکنون می‌توانید کلیپ خود را بعد از نسخه‌ اصلی اضافه کنید تا به صورت متوالی پخش شود.
ساخت ریلز اینستاگرام
ساخت ریلز اینستاگرام

نکته: اگر نمی‌خواهید که از عکس‌ها و یدئوها به این صورت استفاده شود، باید حساب خود را روی Private تنظیم کنید.

همچنین می‌توانید به راحتی به قالب‌هایی دسترسی داشته باشید که کلیپ‌های ویدئویی خود را در آن‌ها قرار می‌دهید.

الگوها به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی ریلزها را با بارگذاری پیش‌فرض برای مکان موسیقی و یا کلیپ ایجاد کنید. بنابراین می‌توانید به سادگی عکس‌ها یا کلیپ‌های ویدئویی خود را اضافه کنید. می‌توانید الگوهای مختلف را با ضربه زدن روی نماد دوربین در صفحه‌ Reels بیابید.

در نهایت نیز یک ویژگی دوگانه در دوربین داخلی اینستاگرام وجود دارد که به شما امکان می‌دهد فیلم‌های تصویر در تصویر را با دوربین‌های عقب و جلو به طور همزمان ضبط کنید. این ویژگی برای کسانی مفید است که می‌خواهند همزمان با تصویربرداری از یک منظره‌ زیبا یا حادثه هیجان انگیز، واکنش خود را نیز ضبط و به اشتراک بگذارند.

در آینده همه‌ ویدئوهای کوتاه، Reels خواهند بود

اخیراً گزارش شده است که Instagram قصد دارد در آینده تمام ویدئوها را به صورت ریلز بسازد. این شرکت تأکید کرد که در حال کار و آزمایش روی این ویژگی است و حالا نیز تأکید می‌کند که حتماً اتفاق خواهد افتاد. هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است، اما قطعاً طی چند هفته‌‌ آینده خواهد بود.

از آن‌جایی که ریلزها روشی فراگیرتر و سرگرم‌کننده‌تر برای تماشا و ایجاد ویدئو در اینستاگرام ارائه می‌دهند، این ابزار خلاقانه و تجربه تمام صفحه، به پست‌های ویدئویی شما خواهند آمد و در هفته‌های آینده پست‌های ویدئویی کوتاه کمتر از ۱۵ دقیقه به صورت Reels به اشتراک گذاشته می‌شود، اما ویدئوهایی که قبل از این تغییر، پست شده‌اند به عنوان ویدئو باقی می‌مانند و به ریلز تبدیل نمی‌شوند.

علاوه بر این‌ها، تب ریلز و ویدئو را در پروفایل شما ادغام می‌کند و بنابراین یک هوم برای ویدئوهای شما وجود خواهد داشت.

برچسب‌ها: / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *