انارمگ
۱

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ساخت ریلز اینستاگرام

به زودی همه‌ی ویدئوهای کوتاه در اینستاگرام به ریلز تبدیل می‌شوند. ایجاد ریلز اینستاگرام با استفاده از ویژگی‌های جدید که توسط شرکت مادر Meta اضافه شده، آسان‌تر از همیشه انجام می‌شود. این شرکت گزارشی را که اعلام می‌کرد در آینده‌ای نزدیک تمام ویدئوهای کوتاه اینستاگرام به صورت ریلز به اشتراک گذاشته‌ می‌شوند. این تغییرات جدید شامل قالب‌های آماده برای افزودن کلیپ‌های خود و روش‌های جدید برای ایجاد ویدئوهای واکنشی است.

ریلز اینستاگرام چیست؟

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ریلز شبیه سازی اینستاگرام از تیک تاک است، ویدئوهای کوتاه و عمودی. ریلز سه تفاوت ویژه با ویدئوهای معمولی اینستاگرام دارند:

۱-سازندگان ریلز به کتابخانه موسیقی، فیلترهای بیشتر و ابزارهایی برای ویرایش دسترسی دارند.

۲-سایر کاربران می‌توانند صدای اصلی شما را در ویدئوهای خود قرار دهند.

۳-سایر کاربران می‌توانند در ریمیکس‌های خود از ریلز شما استفاده کنند.

ابزارهای جدید ساخت ریلز اینستاگرام

یکی از کارهای معمولی که مردم با Reels می‌کنند این است که محتوای خود را با کلیپ‌های ریلز موجود ترکیب می‌کنند. Meta سه روش برای راحتی این‌کار پیشنهاد می‌کند:

  • ریمیکس عکس‌ها: عکس‌ها هسته‌‌ی اصلی تجربیات اینستاگرام هستند. در هفته‌های آینده می‌توانید عکس‌های عمودی را نیز Reels کنید. این کار به شما ایده‌های زیادی را می‌دهد تا ریلز منحصر به فرد خود را بسازید.
  • قالب‌بندی‌های متنوع برای ریمیکس: برای افزودن ویدئوی خود به ریلز موجود، می‌توانید میان یک صفحه‌ی سبز، تقسیم صفحه‌ی افقی یا عمودی، یا نمای تصویر در تصویر یکی را انتخاب کنید.
  • کلیپ خود را اضافه کنید: به جای اینکه ریمیکس شما به جای ریلز اصلی پخش شود، اکنون می‌توانید کلیپ خود را بعد از نسخه‌ی اصلی اضافه کنید تا بصورت متوالی پخش شود.
ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

ایجاد تغییرات و ابزارهای جدید ریلز اینستاگرام در هفته‌های آینده

اگر نمی‌خواهید که از عکس‌ها و یدئوهایتان به این صورت استفاده شود. باید حساب خود را روی Private تنظیم کنید.

همچنین می‌توانید به راحتی به قالب‌هایی دسترسی داشته باشید که کلیپ‌های ویدئویی خود را در آن‌ها قرار می‌دهید.

الگوها به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی ریلز ها را با بارگذاری پیش‌فرض برای مکان موسیقی و یا کلیپ ایجاد کنید. بنابراین می‌توانید به سادگی عکس‌ها یا کلیپ‌های ویدئویی خود را اضافه کنید. می‌توانید الگوهای مختلف را با ضربه زدن روی نماد دوربین در صفحه‌ی Reels بیابید.

در نهایت نیز یک ویژگی دوگانه در دوربین داخلی اینستاگرام وجود دارد که به شما امکان می‌دهد فیلم‌های تصویر در تصویر را با دوربین‌های عقب و جلو بطور همزمان ضبط کنید. این ویژگی برای کسانی مفید است که می‌خواهند همزمان تصویربرداری از یک منظره‌ی زیبا یا حادثه هیجان انگیز، واکنش خود را نیز ضبط و به اشتراک بگذارند.

در آینده همه‌ی ویدئوهای کوتاه Reels خواهند بود

اخیرا گزارش شده است که اینستاگرام قصد دارد در آینده تمام ویدئوها را بصورت ریلز بسازد. این شرکت تاکید کرد که در حال کار و آزمایش روی این ویژگی است و حالا نیز تاکید می‌کند که حتما اتفاق خواهد افتاد. هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است اما قطعا طی چند هفته‌‌ی آینده خواهد بود.

از آنجایی که ریلزها روشی فراگیرتر و سرگرم‌کننده‌تر برای تماشا و ایجاد ویدئو در اینستاگرام ارائه می‌دهد این ابزار خلاقانه و تجربه تمام صفحه، به پست‌های ویدئویی شما خواهند آمد و در هفته‌های آینده پست‌های ویدئویی کوتاه کمتر از ۱۵ دقیقه بصورتReels  به اشتراک گذاشته می‌شود. اما ویدئوهایی که قبل از این تغییر، پست شده‌اند بعنوان ویدئو باقی می‌مانند و به ریلز تبدیل نمی شوند.

علاوه بر این‌ها تب ریلز و  ویدئو را در نمایه‌ی شما ادغام می‌کند و بنابراین یک هوم برای ویدئوهای شما وجود خواهد داشت.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =