انارمگ
۰

معرفی بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ + لینک دانلود

بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ

در این مطلب از بخش برنامه اپل مجله تخصصی انارمگ، بهترین اپلیکیشن های زنگ بیداری برای اپل واچ را به شما کاربران عزیز معرفی می کنیم تا بهره بیشتری از ساعت هوشمند خود ببرید. تا انتها با ما همراه باشید.

اپل واچ، محبوب‌ترین ساعت هوشمند جهان است و روزانه صدها میلیون نفر این دستگاه را روی مچ دست خود می بندند و به کار، ورزش، مدیتیشن، مطالعه و بسیاری موارد دیگر می پردازند. اپل واچ دارای سخت‌افزار بسیار قدرت‌مندی بوده و نرم‌افزار آن هم در جهت سهولت کارهای روزمره و سلامت کاربر طراحی شده است. یکی از بهترین اپلیکیشن هایی که برای اپل واچ طراحی شده اپلیکیشن زنگ بیداری است که قطعاً همه کاربران به آن نیاز دارند. اپل واچ به کیفیت خواب و سلامت شما کمک زیادی می کند و می تواند شما را به بهترین شکل از خواب شیرین بیدار کند. اگر تا به حال برای شما هم پیش آمده که با زنگ هشدار عادی بیدار نشوید و به محل کار، مدرسه، دانشگاه و یا هر جای دیگری به موقع نرسید، بی شک بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری اپل واچ برای شما طراحی شده است.

حس و حالی که پس از بیدار شدن از خواب دارید، بر کل روز ما تاثیرگذار است و به همین دلیل بهتر است که به شیرین‌ترین و بهترین روش از خوب بیدار شویم و روز خوبی را شروع کنیم. اپلیکیشن هایی که به شما در ادامه معرفی می کنیم، به ما در این امر کمک شایانی می کنند.

معرفی و دانلود بهترین بازی برای اپل واچ در سال ۲۰۲۲ – کلیک کنید

معرفی بهترین اپلیکیشن های جدید اپل واچ: از تنظیم خواب تا نمایش دقیق وضعیت آب و هوا – کلیک کنید

بهترین اپلیکیشن های زنگ بیداری برای اپل واچ

۱- اپلیکیشن Sleep Cycle – انتخاب تیم تحریریه

آیا می خواهید خواب بهتری داشته باشید؟ Sleep Cycle برای این طراحی شده است تا به شما کمک کند تا خواب بسیار آرامی داشته باشید و در بهترین زمان ممکن بیدار شوید. این اپلیکیشن زنگ بیداری هوشمند برای اپل واچ الگوهای خواب شما را می سنجد و هنگامی که به صورت طبیعی در مرحله خواب سبک به سر می برید، از خواب بیدارتان می کند.

با قابلیت سنجش خواب، این اپ بهترین زمان برای بیدار کردن شما در بازه زمانی مورد نظر را پیدا می کند. دیگر ویژگی برجسته Sleep Cycle این است که به شما اجازه می دهد تا با زدن بر روی صفحه اپل واچ، زنگ هشدار را وارد حالت snooze کنید، چرت بزنید و سپس بیدار شوید. این اپ سازگاری فوق‌العاده‎‌ای با اپل واچ دارد و از خود ساعت می توانید گزارش بررسی خواب را مشاهده کنید.

قیمت: رایگان (خرید های درون برنامه از ۱.۹۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن Sleep Cycle از اپ استور – کلیک کنید

۲- اپ Pillow – اپ سنجش خواب خودکار

Pillow اپلیکیشن زنگ بیداری فوق‌العاده‌ای است که کیفیت خواب شما را ارتقا می دهد تا از رویاهای شیرین لذت ببرید! با بررسی دقیق، این اپ اطلاعات مفیدی را در مورد خواب در اختیار شما قرار  می دهد. هنگامی که صحبت از سنجش خواب های کوتاه و چرت های روزانه می شود، Pillow بهترین عملکرد را از خود به نمایش می گذارد. به کمک Pillow می توانید گزارشی از کیفیت خواب شب گذشته و همچنین ضربان قلب خود را داشته باشید.

این اپ صداهای طول خواب را نیز ضبط می کند تا از خر و پف خود باخبر شوید و بتوانید با اقدامات لازم، آرامش بیشتری هنگام استراحت داشته باشید. این اپ نیز کاملاً با سرویس Health اپل واچ سازگار است و به صورت خودکار مدت زمان خواب شما را به آمار اضافه می کند.

قیمت: رایگان (اشتراک premium ماهیانه ۴.۴۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن Pillow از اپ استور – کلیک کنید

۳- اپلیکیشن AutoSleep 

بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ

AutoSleep برنامه‌ای کاربردی برای سنجش خواب است که شامل ویژگی ساده اما موثر زنگ بیداری است. کاف یست این اپ را دانلود کنید، تنظیمات آن را با توجه به نیاز خود تغییر دهید و بقیه کارها را AutoSleep برای شما انجام می دهد.

این اپ از تکنولوزی پیشرفته و نوآورانه‌ای استفاده می کند که خواب شما را بررسی می کند و فرقی ندارد که اپل واچ را بر دست داشته باشید و یا نه. حتی لازم نیست این اپ را هر روز قبل از خواب فعال کنید زیرا AutoSleep خودبه‌خود خواب را می سنجد. این اپ از HealthKit اپل و قالب iOS استفاده می کند تا مدت زمان خواب را ضبط کند. اگر هم که هنگام خواب اپل واچ را بر دست داشته باشید، AutoSleep ضربان قلب، نوسان های خواب و زمان بیدار شدن را نیز بررسی می کند. 

قیمت: ۳.۹۹ دلار

دانلود اپلیکیشن AutoSleep از اپ استور – کلیک کنید

۴- اپ +Timer – بهره بردن از چندین تایمر

+Timer در اصل اپ تایمر است که به عنوان اپ زنگ بیداری هم مفید است. این اپ به شما اجازه می دهد تا چند تایمر را به صورت همزمان ایجاد کنید و زمان خود را به خوبی مدیریت کنید. به راحتی می توان زمان بیشتری را هم به هر تایمر اختصاص داد. +Timer می تواند یک زنگ هشدار را تا حداکثر ۶۴ بار تکرار کند. به دلیل پشتیبانی از ویژگی VoiceOver، این اپ را برای کسانی که مشکل بینایی دارند نیز بسیار مناسب است. نکته جالب دیگر در مورد +Timer این است که دارای ۲۰ زنگ هشدار مفرح می باشد که به مذاق کودکان هم خوش می آید.

قیمت: رایگان (نسخه پرو ۲.۹۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن +Timer از اپ استور – کلیک کنید

۵- اپلیکیشن Sleepzy – سنجش چرخه خواب

بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ

این مورد از مطلب بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ قطعاً بیشتر از یک اپ هشدار معمولی است و در دسته اپ های هوشمند اپل واچ قرار می گیرد. Sleepzy الگوهای خواب را بررسی مd کند و شما را در سبک‌ترین فاز خواب بیدار می کند. در نتیجه دیگر از “دنده بد” از خواب بیدار نمی شوید(!) و خبری از سردردهای عذاب‌آور نیست!

سنجش این اپ فقط مربوط به مدت زمان خواب نیست، بلکه بر کیفیت خواب هم تمرکز دارد. شما می توانید به سادگی اهدافی را برای خواب خود تعیین کنید، نوسان های خواب را پیدا کنید و در کل کیفیت آن را بهبود ببخشید. اما این همه ماجرا نیست! این اپ از موسیقی های مورد علاقه شما به عنوان زنگ استفاده م یکند، پیش‌بینی های آب و هوا را اعلام می کند، گزارش خواب ارائه می دهد و پیشنهادهای جالب روزانه آن بر صفحه نقش می بندد.

قیمت: رایگان (نسخه پریمیوم برای هر هفته ۳.۹۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن Sleepzy از اپ استور – کلیک کنید

۶- اپلیکیشن MultiTimer – چندین تایمر همزمان

هنگامی که صحبت از بهترین اپ های زنگ بیداری برا یاپل واچ می شود، نمی توان به سادگی از کنار MultiTimer عبور کرد. اگر می خواهید چندین تایمر را به صورت همزمان تنظیم کنید تا از برنامه زمانی خود عقب نیفتید و انجام کارهای مهم خود را فراموش نکنید، MultiTimer بهترین گزینه برای شما است.

MultiTimer شامل قالب و رابط کاربری قابل سفارشی‌سازی است تا تایمرهای خود را با ترتیب مناسب در آن قرار دهید. با MultiTimer می توانید تایمری ۱۰۰ روزه به دقیقه، ثانیه و ساعت تنظیم کنید! قابلیت کپی و یا جابه‌جا کردن تایمر ها نیز وجود دارد. به لطف سازگاری با سیری، این برنامه به شما کمک می کند تا کارهای خود را خیلی راحت‌تر از قبل انجام دهید.

قیمت: رایگان (نسخه پرو ۳.۹۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن MultiTimer از اپ استور – کلیک کنید

۷- اپلیکیشن Pill Reminder Medication Alarm

بهترین اپلیکیشن زنگ بیداری برای اپل واچ

این اپ برای کسانی طراحی شده است که فراموش می کنند دارو و قرص های خود را در ساعت مقرر مصرف کنند. Pill Reminder Medication Alarm اپلیکیشنی بسیار مفید است که به شما کمک می کند هیچ گاه قرص و داروهای خود را فراموش نکنید.

می توانید قرص ها را با رنگ، تصویر و یا صدای اعلان (نوتیفیکیشن) ‌بندی کنید تا به راحتی بدانید کدام را در چه زمانی مصرف کنید. 

قیمت: رایگان (نسخه پلاس ۱.۹۹ دلار)

دانلود اپلیکیشن Pill Reminder Medication Alarm از اپ استور – کلیک کنید

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =