بازگشت آیپاد شافل در ویدئوهای اپلیکیشن تیک تاک Tik Tok

اولین گجت فشن اپل دوباره بازگشته است. نسل دوم آیپاد شافل که تقریبا ۱۵ سال پیش عرضه شده بود حالا در اپلیکیشن تیک تاک بسیار محبوب شده است. نسل دوم، سوم و چهارم آیپاد شافل همگی گیره برای اتصال داشتند و در چندین رنگ متنوع و متفاوت عرضه شدند و انتخاب از میان آن ها واقعا سخت شده بود. همه می دانیم که تیک تاک اصلا اپلیکیشنی برای همین ترندها است و تقریبا به هیچ‌وجه از بازگشت آیپاد شافل متعجب نشدیم. همان‌طور که مجله‌ی The Informationمی نویسند: آیپاد شافل تنها دستگاه یا آیتمی نیست که با چنین سرعتی تبدیل به یک ترند جهانی می شود. نسل جدید دیگر لوازم جانبی و دستگاه های قدیمی را نیز به دنیای مدرن بازگردانده اند. 

چند هفته پیش، تیک تاکرها ویدئوهایی منتشر کردند که در آن از آیپاد شافل نسل دو به عنوان کلپیس سر استفاده بودند. نسل جدید از ایرپاد شافل هم به عنوان کلیپس فشن و امروزی، و هم به عنوان موزیک پلیر با هندزفری سیمی استفاده می کنند. به علاوه این که هدفون های سیمی نیز، همان‌طور که پیش‌تر در انارمگ به آن اشاره کردیم، قرار است بازتولید شوند. با یک جستجوی ساده می توان هزاران ویدئو تیک تاک دید که در آن ها تیک تاکرها آیپاد شافل قدیمی را شبیه کلیپس سر به موی خود بسته اند! اولین ویدئوی این‌چنین توسط sailorkiki@ روی اپلیکیشن تیک تاک بارگذاری شد و ۲ میلیون بازدید و ۳۵۰ هزار لایک داشته است! اما کلیپس ایرپاد شافلی تنها ترند عجیب این دستگاه اپلی نیست. 

طبق خبر Newsweek، نسل جدید با ایرپاد Shuffle قدیمی ویدئوهای بامزه و خنده‌دار درست می کنند و در آن ها تظاهر می کنند که اصلا نمی دانند این دستگاه چیست! این شوخی های جدید باعث عصبانیت تیک تاکرهای قدیمی‌تر شده و در واقع یکی از شواهد تفاوت بین نسلی بسیار بزرگ و مضحک محسوب می شود. بی‌شک این لوازم جانبی و دستگاه های قدیمی‌تر اپل، برای نسل قدیمی‌تر، احساسی نوستالژیک در آن ها بر می انگیزد و چنین شوخی هایی منجر به نارضایتی این کاربران خواهد شد. 

دانلود اپلیکیشن تیک تاک برای آیفون iOS – کلیک کنید

آموزش بهترین نکات و ترفندهای تیک تاک Tik Tok – کلیک کنید

کاربر دیگری همانند sailorkiki@، با به اشتراک گذاشتن ویدئو خنده‌داری از نحوه کار با iPod Shuffle چندین میلیون بازدید و چندین هزار لایک گرفته است. 

اپل خط تولید ایرپاد Shuffle را در سال ۲۰۱۷ متوقف کرد؛ در نتیجه تنها ۵ سال از عمر آن می گذرد. اما Airpod Shuffle که در ویدئوهای تیک تاکرهای نسل جدید ظاهر شده در واقع نسل دوم این دستگاه است. گویا مدل های رنگ روغنی این دستگاه که در سپتامبر سال ۲۰۰۷ وارد بازار شده اند از مدل هایی با رنگ های براق‌تر اوایل سال ۲۰۰۷ و اواخر سال ۲۰۰۸ محبوب‌ترند. 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =