جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

بازگشت آیپاد شافل در ویدئوهای اپلیکیشن تیک تاک Tik Tok

بازگشت آیپاد شافل در ویدئوهای اپلیکیشن تیک تاک Tik Tok
فهرست مطالب

اولین گجت فشن اپل دوباره بازگشته است. نسل دوم آیپاد شافل که تقریبا ۱۵ سال پیش عرضه شده بود حالا در اپلیکیشن تیک تاک بسیار محبوب شده است. نسل دوم، سوم و چهارم آیپاد شافل همگی گیره برای اتصال داشتند و در چندین رنگ متنوع و متفاوت عرضه شدند و انتخاب از میان آن‌ها واقعا سخت شده بود. همه می‌دانیم که تیک تاک اصلا اپلیکیشنی برای همین ترندها است و تقریبا به هیچ‌وجه از بازگشت آیپاد شافل متعجب نشدیم.

همان‌طور که مجله‌ی The Informationمی‌نویسد: آیپاد شافل تنها دستگاه یا آیتمی نیست که با چنین سرعتی تبدیل به یک ترند جهانی می‌شود. نسل جدید، لوازم جانبی و دستگاه‌های قدیمی دیگر را نیز به دنیای مدرن بازگردانده‌ است.

چند هفته پیش، تیک تاکرها ویدئوهایی منتشر کردند که در آن از آیپاد شافل نسل دوم به عنوان کلپیس سر استفاده بودند. نسل جدید، از ایرپاد شافل هم به عنوان کلیپس فشن و امروزی و هم به عنوان موزیک پلیر با هندزفری سیمی استفاده می‌کنند. به علاوه این که هدفون‌های سیمی نیز، همان‌طور که پیش‌تر در انارمگ به آن اشاره کردیم، قرار است بازتولید شوند.

با یک جستجوی ساده می‌توان هزاران ویدئوی تیک تاک دید که در آن‌ها تیک تاکرها iPod Shuffle قدیمی را شبیه کلیپس سر به موی خود بسته‌اند! اولین ویدئوی این‌چنینی توسط sailorkiki@ بر روی اپلیکیشن TikTok بارگذاری شد و ۲ میلیون بازدید و ۳۵۰ هزار لایک داشته است! لازم به ذکر است که کلیپس ایرپاد شافلی تنها ترند عجیب این دستگاه اپلی نیست.

تفاوت نسل جدید و قدیم در استفاده از شافل

طبق خبر Newsweek، نسل جدید با آیپاد Shuffle قدیمی، ویدئوهای بامزه و خنده‌دار درست می‌کنند و در آن‌ها تظاهر می‌کنند که اصلا نمی‌دانند این دستگاه چیست! این شوخی‌های جدید باعث عصبانیت تیک تاکرهای قدیمی‌تر شده و در واقع یکی از شواهد تفاوت بین نسلی بسیار بزرگ و مضحک محسوب می‌شود. بی‌شک این لوازم جانبی و دستگاه‌های قدیمی‌تر اپل، برای نسل قدیمی‌تر، احساسی نوستالژیک در آن‌ها بر می‌انگیزد و چنین شوخی‌هایی منجر به نارضایتی این کاربران خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن تیک تاک برای آیفون iOS – کلیک کنید

آموزش بهترین نکات و ترفندهای تیک تاک Tik Tok – کلیک کنید

کاربر دیگری همانند sailorkiki@، با به اشتراک گذاشتن ویدئوی خنده‌داری از نحوه کار با iPod Shuffle چندین میلیون بازدید و چندین هزار لایک گرفته است.

اپل خط تولید ایرپاد Shuffle را در سال ۲۰۱۷ متوقف کرد؛ در نتیجه تنها ۵ سال از عمر آن می گذرد. همچنین Airpod Shuffle که در ویدئوهای تیک تاکرهای نسل جدید ظاهر شده در واقع نسل دوم این دستگاه است. گویا مدل‌های رنگ روغنی این دستگاه که در سپتامبر سال ۲۰۰۷ وارد بازار شده‌اند از مدل‌هایی با رنگ‌های براق‌تر اوایل سال ۲۰۰۷ و اواخر سال ۲۰۰۸ محبوب‌تر هستند.

برچسب‌ها: / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *