انارمگ
۰

بررسی و رفع مشکل آپدیت جدید اسنپ چت

بررسی و رفع مشکل آپدیت جدید اسنپ چت

اسنپ چت به کاربران آیفون هشدار می‌دهد که نسخه‌ی جدید این برنامه‌ی پیام رسان در اپ استور مشکل دارد و این شرکت در تلاش برای رفع مشکل آپدیت جدید اسنپ چت است. برای اطلاع از این موضوع در این مطلب از انارمگ با ما همراه باشید.

Snapchat آخرین بار در تاریخ ۲۸ ژوئیه، برنامه‌ی iOS خود را در اپ استور آپدیت کرد. با بروزرسانی ۱۱.۳۴.۰.۳۵ تعدادی bug fixes به ابزار پیام رسانی اضافه شد. انتشار این ابزارها برای برخی کاربران مشکل به وجود آورده است..

برخی کاربران اسنپ چت ادعا می‌کنند هر زمان که برنامه را باز می‌کنند به طور خودکار روی صفحه اصلی آیفون بسته می‌شود. مشخص نیست که چه عاملی باعث به وجود آمدن این مشکل می‌شود، اما دقیقا بعد از باز کردن دوربین این اتفاق رخ می‌دهد.

روز دوشنبه تیم‌های پشتیبانی Snapchat در توئیتر اعلام کردند که از موضوع مطلع هستند و به کاربران این اطمینان خاطر را دادند که در حال بررسی و رفع مشکل مذکور هستند.

گرچه مشخص نیست دقیقا چه زمانی رفع اشکال در اپ استور در دسترس خواهد بود، اما برای این‌کار باید از مراحل بررسی اپ استور عبور کند. به احتمال زیاد برنامه‌ی اصلی از طریق Fast-Tracked پیگیری می‌شود. در این صورت نسخه‌ی بروز شده خیلی سریع می‌تواند عرضه شود.

در جایی دیگر اسنپ چت گزارش داده است که مشکل را بر طرف کرده است. به کاربرانی که با مشکل آپدیت جدید اسنپ چت مواجه هستند توصیه می‌شود که برنامه خود را به صورت دستی به نسخه‌ی ۱۱.۳۴.۱.۳۵ آپدیت کنند.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *