جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام با Reels + آموزش تصویری

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام
فهرست مطالب

در این مطلب از بخش آموزش مجله تخصصی اپل انارمگ، به آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام با استفاده از قابلیت جالب Reels می پردازیم تا بتوانید ارتباط بهتر و جذاب‌تری با دنبال‌کنندگان خود داشته باشید. تا انتها با ما همراه باشید.

اینستاگرام در گذشته و به دفعات مختلف آپشن ها و ویژگی های متنوعی را از اپ های دیگر قرض گرفته است و حالا در پایان سال ۲۰۲۱، یک قابلیت جدید را از اپ تیک تاک کپی برداری کرده است. پس از قابلیت Reels، این کمپانی که حالا با نام Meta شناخته می شود از ویژگی به نام Reels Visual Replies رونمایی کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا به کامنت های خود با استفاده از Reels پاسخ دهند. اینستاگرام، کامنت اصلی را به عنوان یک استیکر به reel پاسخ داده شما اضافه می کند. در ادامه به آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام پرداخته ایم و شما به راحتی و با دنبال کردن مراحل ذکر شده می توانید از این قابلیت جذاب و جدید استفاده کنید.

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام با استفاده از بخش Reels

اینستاگرام این ویژگی را با نام Reels Visual Replies (پاسخ های تصویری Reels) به تازگی معرفی کرده است و تجربه بهتری را برای کاربران هنگام استفاده از قابلیت Reels فراهم می کند. به صورت خلاصه شما به کمک این ویژگی می توانید به کامنت های بخش Reels خود با یک reel دیگر پاسخ دهید.

معرفی ۷ اپلیکیشن ویرایشگر ویدئو ریلز Reels اینستاگرام – کلیک کنید

این reel خلق شده به شکل یک استیکر در بخش کامنت ها قابل مشاهده است. برای استفاده از این قابلیت مراحل زیر را دنبال کنید.

یادداشت: ما ابتدا به آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام با Reels خواهیم پرداخت و سپس به سوالات متداول و پرتکرار در مورد این قابلیت پاسخ خواهیم داد.

۱- اپ اینستاگرام را باز کنید و یک Reel بسازید؛

۲- آن را روی اکانت خود پست کنید و منتظر کامنت ها بمانید؛

۳- هنگامی که برای reel شما کامنت نوشته شد، آن کامنت را انتخاب کنید و بر روی گزینه Reply در پایین بزنید؛

آموزش جواب دادن کامنت های Reels اینستاگرام

۴- بر روی آیکون دوربین آبی که کنار متن پیام است بزنید تا رابط کاربری Reels باز شود و سپس یک reel جدید به عنوان پاسخ آن کامنت درست کنید؛

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام

۵- همان‌طور که گفتیم اینستاگرام کامنت فالوور شما را به شکل یک استیکر به Reel شما اضافه می کند و شما آپشن های ویرایش معمول Reels را هم برای خلق یک پاسخ در اختیار خواهید داشت؛

از افکت ها، استیکرها و موسیقی مناسب برای خلق یک reel عالی استفاده کنید. شما حتی می توانید بر روی استیکر کامنت بزنید و افکت های حرارتی را بر روی آن اعمال کنید. همچنین می توانید آن کامنت را جابه‌جا کنید و در هر کجای reel که دوست دارید قرار دهید. البته لازم به ذکر است که به هیچ‌وجه نمی توانید استیکر کامنت را به کلی حذف کنید. اگر شما می خواهید یک reel بدون استیکر کامنت داشته باشید، باید به صورت جداگانه و از بخش اصلی یکی را خلق کنید و دیگر این reel جدید نقش پاسخ کامنت را نخواهد داشت.

۶- بر روی next بزنید و سپس آپشن های اشتراک گذاری عادی Reels را مشاهده خواهید کرد. شما میتوانید آن را در feed یا فیسبوک خود به اشتراک بگذارید، افراد را تگ کنید، موقعیت مکانی اضافه کنید و بسیاری کارهای دیگر را انجام دهید؛

۷- در نهایت مورد Share را از پایین انتخاب نمایید و اینستاگرام به کامنت مورد نظر با reel ساخته شما، پاسخ خواهد داد؛

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام

در پایین شما یک نمونه از کامنت پاسخ داده شده با reel را مشاهده می کنید. این بخش یک نمای ابتدایی از reel را نمایش می دهد و همه فالوورهای شما می توانند پاسخ شما را تماشا کنند.

آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام

اینستاگرام این reel که در پاسخ یک کامنت ساخته اید را به منو پروفایل هم اضافه می کند. در نتیجه اگر شما قصد دارید تا بیشتر کامنت های خود را با reel ها پاسخ دهید، می توانید یک منو Reels پر و پیمان را روی اکانت خود به صورت آماده داشته باشید.

سوالات متداول و پر تکرار در مورد آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام

  • آیا می توان از reel برای پاسخ دادن به کامنت پست های عادی اینستاگرام استفاده کرد؟

تا به الان که ما این مطلب را به نگارش در می آوریم، این قابلیت محدود به کامنت های بخش Reels شما می باشد و شما فقط می توانید به این کامنت ها به این شکل پاسخ دهید. اگر شما بر روی دکمه Reply برای کامنت پست های عادی اینستاگرام بزنید، گزینه‌ای برای جواب دادن به کامنت با Reel مشاهده نخواهید کرد.

  • آیا کاربران دیگر هم می توانند پاسخ reel را مشاهده کنند؟

تمام فالوورهای شما که اجازه تماشا و دسترسی به Reels را به آن ها داده اید، می توانند reel پاسخ شما به کامنت را در بخش Comments مشاهده کنند.

  • آیا می توان استیکر کامنت را هنگام ساخت reel برای پاسخ حذف کرد؟

خیر؛ هیچ راهی برای حذف استیکر کامنت هنگام ویرایش reel وجود ندارد. اگر امکان این کار وجود داشت، این reel دیگر جنبه پاسخ به کامنت را نداشت و تبدیل به یک reel عادی می شد. البته شما می توانید موقعیت این استیکر در صفحه را تغییر دهید و برخی افکت های جذاب را هم بر آن اعمال کنید.

  • چه کسانی می توانند به کامنت با استفاده از reel پاسخ دهند؟

فقط کسانی که reel اصلی را پست کرده باشند می توانند به کامنت ها پاسخ دهند. دیگران فقط می توانند با پیام های متنی کامنت بگذارند و امکان پاسخ با reel برای ان هم وجود ندارد.

  • آیا می توان از reel های قدیمی‌تر برای پاسخ دادن به یک کامنت استفاده کرد؟

کاربران نمی توانند از reel های قدیمی‌تر پروفایل خود استفاده کنند. پاسخ یک کامنت باید یک reel جدید باشد که از ابتدا ساخته شده است. به این صورت، اینستاگرام به شکل خودکار استیکرهای کامنت را به reel اضافه می کند.

  • آپشن Reply as Reel را در بخش کامنت ها مشاهده نمی کنید؛ چه کاری باید انجام دهید؟

اطمینان حاصل کنید که جدیدترین نسخه اندروید یا iOS بر روی دستگاه شما نصب شده باشد. این قابلیت جدید به صورت تدریجی در نقاط مختلف جهان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. شاید مدتی طول بکشد تا در محل زندگی شما این قابلیت شروع به کار کند.

جمع بندی آموزش جواب دادن کامنت های اینستاگرام

قابلیت پاسخ دادن به کامنت های بخش Reels اینستاگرام به کمک یک reel دیگر یک روش بسیار جذاب و خوب برای ارتباط برقرار کردن با فالوور ها است که قبلاً مشابه آن را در تیک تاک دیده‌ایم که بسیار هم محبوب است. ما امیدواریم که اینستاگرام این قابلیت را برای کامنت پست های عادی هم اضافه کند اما ابتدا باید منتظر بمانیم تا میزان استقبال کاربران از این ویژگی را مشاهده کنیم. اگر شخصی با استفاده از یک reel به کامنت شما پاسخ داد، غافلگیر نشوید و با استفاده از مراحل بالا، از این قابلیت جالب استفاده کنید!

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *