جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ویژگی های ظاهری و سخت افزاری اپل واچ SE جدید ۲۰۲۱

اپل واچ SE جدید
فهرست مطالب

اپل واچ SE جدید یا همان اپل واچ نسل هفتم که امسال عرضه خواهد شد، سرعت بیشتری خواهد داشت و صفحه نمایش آن نیز بهتر خواهد بود و اپل طبق گزارشات در حال کار بر روی ویژگی های سلامت بیشتر، یک مدل ورزشی حرفه ای به همراه یک اپل واچ سری جدید دوباره طراحی شده برای سال ۲۰۲۲ است.

به دنبال ادعا هایی که اخیراً شنیده می شدند و حاکی از این بودند که اپل واچ سری هفتم دارای یک اسکلت و بدنه با طراحی جدید خواهد بود، گزارش ها خبر از این می دهند که تنها تفاوت های برجسته در عملکرد و صفحه نمایش خواهد بود. البته طراحی بدنه جدید رد نشده است و گفته می شود که شاید گوشه ها و کناره ها از مدل قبلی صاف تر باشند و یک گزارش جدید هم ادعا کرده است که بدنه کمی ضخیم تر خواهد بود.

بر طبق گفته های بلومبرگ، این ضخامت بیشتر در اپل واچ SE جدید قابل توجه و برجسته نخواهد بود. گفته می شود که اپل همچنین در حال آزمایش لبه های نازک تر صفحه نمایش برای ساعت هوشمند خود است و متد Lamination هم مورد استفاده قرار خواهد گرفت که گفته می شود باعث صفحه نمایش به روکش بالایی نزدیک تر باشد.

به غیر از آن، بلومبرگ ادعا می کند که اپل واچ SE جدید سری هفتم دارای یک پردازنده سریع تر، و یک سری پیشرفت ها در زمینه اتصال بی سیم می باشد که شامل Ultra Wideband خواهد بود. ویژگی سنجش گلوکز که قبلاً شایعاتی در مورد حضور آن وجود داشت نیز در این مدل ۲۰۲۱ به کار نخواهد رفت و هنوز سال ها برای عملی شدن آن زمان نیاز است.

گزارش های بلومبرگ، ادعا های قبلی را در مورد کار کردن اپل بر روی یک اپل واچ بسیار مستحکم، تایید می کنند. اما نکته اختلاف در گزارش بلومبرگ این است که گفته می شود این مدل های ورزشی پیشرفته و مقاوم در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد و تاریخ رونمایی از آن ها در سال ۲۰۲۲ خواهد بود.

در کنار این مدل ها، گفته می شود که اپل همچنین در حال آماده سازی یک سری جدید اپل واچ براس سال ۲۰۲۲ است. احتمالاً این سری جدید شامل مدل ورزشی، اپل واچ SE با طراحی جدید و اپل واچ سری هشت خواهد بود.

اپل واچ سری هشت که پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۲ عرضه شود، احتمال می رود که سنسور دمای بدن داشته باشد زیرا اپل همچنان به دنبال توسعه ویژگی های سلامت دستگاه های خود به خصوص اپل واچ است.

علی رغم این که اپل ، اپل واچ سری هفتم جدید را تا چندین ماه دیگر معرفی نخواهد کرد، از ویژگی ها و جزئیات مهم سیستم عامل watchOS 8 که تا چندی دیگر منتشر می شود، رونمایی کرده است. این آپدیت سیستم عامل اپل واچ نیز بر ویژگی های مربوط به سلامت تمرکز دارد و چند اپ کاربردی را با خود به ارمغان خواهد آورد و دستخوش پیشرفت هایی برای ویزگی های تمرین و فیتنس نیز شده است.

همچنین یک ویژگی جدید به نام Walking Steadiness وجود دارد که گام برداشتن کسی که ساعت را بر دست دارد را می سنجد. جزئیات راه رفتن را با گذر زمان ذخیره می کند و می تواند مشکلات شما هنگام قدم برداشتن و راه رفتن را تشخصی دهد و به شما در مورد آن ها هشدار دهد.

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *