بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ

آنالیز خواب با اپل واچ راهی بسیار عالی برای کسب نگرشی جدید نسبت به عادت های خواب و فرآیند خوب شما در طول زمان است. در حقیقت با عرضه سیستم عامل  watchOS 7 در پاییز ، اپل به صورت رسمی قابلیت پشتیبانی بومی از آنالیز خواب را برای اولین بار در اپل واچ استفاده کرد. حال ما فهرستی از بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ موجود در اپ استور را برای شما تهیه کرده ایم. ابتدا گزینه های بومی و اصلی اپل را بررسی می کنیم و سپس رقبای این اپ های اپلی را معرفی خواهیم کرد.  پس با ما همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ بومی اپل

با انتشار نسخه watchOS 7 ، حالا اپل واچ به صورت رسمی می تواند بدون نیاز به اپلیکیشن ثانویه ، خواب شما را تنظیم و آنالیز کند. ما پس از عرضه این قابلیت ، این ویژگی را مورد بررسی قرار دادیم. اپل سعی دارد اپلیکیشن های تنطیم خواب اپل واچ را و قابلیت های این اپلیکیشن ها را با ویژگی های گوشی ایفون مثل Wind Down و Wake Up برای ارائه یک تجربه چند دستگاهی ، همراه کند.

برای اپل واچ یک اپلیکیشن خواب جدید طراحی شده است و همچنین ، یک حالت خواب جدید که صفحه عادی اپل واچ را مخفی و به جای آن به شما ساعت و همچنین زنگ هشدار را نشان می دهد ، اضافه شده است. قابلیت raise- to – wake نیز دیگر وجود ندارد ، در نتیجه دیگر صفحه اپل واچ شما با نور زیاد وسط شب و هنگام خواب شما روشن نمی شود.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ

برای مشاهده داده های مربوط به خواب ذخیره شده بر روی اپل واچ، شما می توانید به اپ Sleep در اپل واچ یا اپ Health  در ایفون مراجعه کنید. داده های حقیقی در آن جا به صورت محدود ارائه می شوند. اپل به سادگی به شما میزان خواب و همچنین محدوده ضربان قلب تان را نشان می دهد. اینجا است که اپلیکیشن های تنظیم خواب ثانویه برای اپل واچ ارزش خود را نمایان می کنند. این اپ ها می توانند اطلاعات و داده های بسیار بیشتری نسبت به سرویس های بومی اپل ارائه کنند.

مسئله عمر باتری اپل واچ

قبل از این که شما از اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ استفاده کنید ، باید حتما برای زمانی که می خواهید اپل واچ خود را به شارژ بزنید ، برنامه ریزی کنید. برای این موضوع شما دو انتخاب دارید : قبل از رفتن به تخت خواب و یا پس بیدار شدن در صبح. شما می توانید برای آسانی کار یک شارژر اپل واچ دیگر هم تهیه کنید و یکی را در کنار تخت قرار دهید.

خرید و قیمت روز اپل واچ سری ۶ اپل – کلیک کنید

 

پیشنهاد ما به شما ، شارژ کردن اپل واچ قبل از خواب است. در بیشتر مواقع شما پس از بیدار شدن به فعالیت های بدنی و ورزش صبحگاهی می پردازید و برای آنالیز سلامت خود نیاز به یک اپل واچ شارژ شده دارید. معمولا اگر شما ساعت ۸ شب اپل واچ را به شارژ بزنید ، تا ساعت ۹:۳۰ ساعت به صورت کامل شارژ می شود. با این کار شما برای روز بعد خود حدودا ۹۰ درصد شارز باقی مانده اپل واچ خواهید داشت. اگر هم در میانه روز نیاز به شارژ دوباره داشتید ، شارژر اضافی به کمک شما خواهد آمد. داشتن دو شارژر اپل واچ کار شما را بسیار ساده تر خواهد کرد.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ

البته شما می توانید در زمان دیگری ساعت هوشمند خود را به شارژ بزنید و نکته مهم این است که شما بتوانید به نحوی برنامه ریزی کنید تا این کار را به صورت مرتب و هر روز انجام دهید.

راه دیگری نیز وجود دارد : شما می توانید از اپل واچ قدیمی خود یا یک اپل واچ قدیمی خریداری شده به صورت کامل برای استفاده از اپلیکیشن های تنظیم خواب استفاده کنید.

حالا که شما از شارز شدن اپل واچ اطمینان حاصل کردید ، می توان به انتخاب بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ پرداخت.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ

اپلیکیشن AutoSleep

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ – اپلیکیشن AutoSleep

اپلیکیشن AutoSleep به احتمال بسیار زیاد بهترین اپلیکیشن تنظیم خواب برای اپل واچ است که در اپ استور موجود است و لایق این عنوان نیز هست. این اپ برخی از عمیق ترین و دقیق ترین داده های مربوط به خواب را مانند داده های کیفیت خواب ، ضربان قلب ، میزان خواب و بسیاری دیگر ازپارامتر ها را برای شما فراهم می کند.

اپ AutoSleep از یک سری سیستم های حلقه ای برای سنجش ارقام مهم مربوط به خواب شما استفاده می کند. رابط کاربری اصلی حلقه هایی را برای خواب ، کیفیت خواب ، خواب عمیق و bpm ( ضربان طبیعی قلب و کوتاه شده عبارت Beat Per Minute ) را به شما نشان می دهد. البته همه این داده ها به صورت رایگان به شما ارائه نمی شود و گاهی نیز ممکن است رابط کاربری وقتی که می خواهید به داده ها دسترسی داشته باشید ، بیش از حد پیچیده به نظر برسد. برای این که این پیچیدگی کمتر شود ، AutoSleep یک برنامه عالی نیز برای اپل واچ دارد که به شما اطلاعات ساده و مفیدی را در مورد خواب می دهد.

همچنین این اپ یک امتیاز readiness به شما می دهد و این امتیاز به معنی آن است که اپلیکیشن به نسبت خواب شب قبل شما پیش بینی می کند که شما برای فعالیت های امروزتان تا چه حد آماده هستید.

دیگر امکانات اپ AutoSleep:

نمایش خلاصه کلی داده ها

نمایش حلقه های مربوط به خواب برای فهم بهتر و آنالیز خواب

نمایش سلامت

نمایش دستورالعمل های مربوط به سلامت خواب

چگونگی تغییر عادت های خواب

شما برای دریافت این اپلیکیشن از اپ استور باید هزینه ۳.۹۹ دلار را پرداخت کنید.

اپلیکیشن ++Sleep

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ -اپلیکیشن ++Sleep

اپ Sleep++ یکی دیگر از اپلیکیشن های محبوب برای تنظیم خواب با اپل واچ است که امکاناتی نظیر تشخیص اتوماتیک خواب ، اعلان ها برای زمان خواب ، هدف گذاری برای خواب و قابلیت های بیشتر را برای کاربران به ارمغان می آورد. در اپ Sleep++ رابط کاربری اصلی یه نگرش با جزئیات بالا به عادت های خواب شما در چند روز اخیر را به شما ارائه می دهد.

همانند اپ AutoSleep ، اپلیکیشن Sleep++ نیز داده های نختلف در مورد روند های خواب ، چرخه های خواب و مراحل مختلف خوواب را به شما نمایش می دهد. همچنین شما می توانید یک خط زمانی با جزئیات از خواب تان ببینید که شامل زمانی است که شما  نیاز به استراحت داشته اید ، نیاز به استراحت نداشته اید ، بیدار بوده اید و یا به دلیل خواب مناسب بیشترین انرژی را داشته اید.

یکی از بهترین نکات در مورد اپ Sleep++ این است که این اپ به صورت کامل رایگان است و یک انتخاب برای پرداخت درون برنامه ای به منظور از بین بردن تبلیغات وجود دارد.

خرید گیفت کارت ارزان اپل – کلیک کنید

 

اگر شما به دنبال یکی از بهترین اپلیکیشن های خواب اپل واچ می گردید ، می توانید اپ Sleep++ را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن Pillow

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ -اپلیکیشن Pillow

اپ Pillow یکی از اپلیکیشن های تنظیم خواب است که نسبت به دیگر اپلیکیشن های حاضر در این لیست کمتر شناخته شده است. اما این اپلیکیشن بت ویژگی های مثل تشخیص خودکار خواب و آنالیز ضربان قلب ، جایگاه خود را در میان بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ به دست آورده است.

یکی از کلیدی ترین ویژگی های اپ Pillow ، پشتیبانی این برنامه از ضبط صدا های مهم در شب و هنگام خواب است. این بدین معنی است که این اپ می تواند داده هایی را مربوط به خر و پف کردن ، تنفس نامنظم ، صحبت در خواب و دیگر صدا ها را جمع آوری کند. اما مشکلی که وجود دارد این است که این تشخیص صدا فقط هنگامی که در حالت دستی باشد ، عمل می کند.

در این اپ همچنین می توانید از الگو های خواب خود در طول زمان مطلع شوید و از توصیه های شخصی سازی شده برای شما بهره ببرید.

اپ Pillow به صورت رایگان در اپ استور وجود دارد و یک سری پرداخت های درون برنامه نیز وجود دارد.

اپلیکیشن NapBot

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ -اپلیکیشن NapBot

اپلیکیشن NapBot یکی از جدید ترین اپلیکیشن های ساخته شده برای تنظیم خواب با اپل واچ است و به سرعت به یکی از قدرت مند ترین ها نیز تبدیل شده است. اپلیکیشن NapBot از یادگیری ماشینی برای تشخیص خودکار الگو های خواب استفاده می کند و به شما اجازه می دهد جزئیات را مختلف در مورد فاز ها و الگو های مختلف خواب تان را مشاهده کنید.

اپلیکیشن NapBot میزان قابل توجهب از داده ها را در یم محیط کاربری ساده به شما ارائه می دهد. زبانه Calendar در اپ به شما اجازه می دهد تا نگاهی با جزئیات بالا به برنامه خواب روزانه تان بیاندازید و شما می توانید یک روز خاص را انتخاب کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ضربان قلب و فاز های مختلف خواب تان در آن روز را مشاهده کنید.

اپ NapBot همچنین اولین اپ برای اپل واچ را عرضه کرد که به صورت کاملا مستقل ازایفون عمل می کند. این اپلیکیشن در حال حاضر فقط به شما اجازه می دهد که روند خواب روز قبل را مشاهده کنید و امید وار هستیم که در آینده قابلیت های بیشتر و داده های کلی تری نیز به این اپ مستقل اضافه شود.

شما می توانید اپلیکیشن NapBot را به صورت رایگان و همراه با پرداخت های درون برنامه ای از اپ استور دانلود کنید.

دیگر راهکار های تنظیم خواب

اگر هیچ کدام از انتخاب های بالا نیاز های شما را برای آنالیز خواب برآورده نمی کند ، اپ Sleep Watch یک برنامه دیگر تنظیم خواب است که در اپ استور حضور دارد. همچنین اپل در سال ۲۰۱۷ فنلاندی Beddit را خریداری کرد و محصول این شرکت یک سخت افزار آنالیزور خواب است که شما آن را زیر ملحفه های تخت تان قرار می دهید. اپ Sleep Cycle نیز تا این اواخر برای اپل واچ در دسترس بود اما پشتیبانی از این اپلیکیشن در ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ متوقف شد.

از کدام اپلیکیشن تنظیم خواب برای اپل واچ استفاده کنیم ؟

علی رغم ورود گزینه های مختلف برای تنظیم خواب به بازار ، پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن AutoSleep است که انتخاب بسیار قدرت مندی به شمار می رود اما به معنی کاملا بی نقص بودن آن هم نیست. AutoSleep داده های زیادی را به شما ارائه می دهد که می توانید تمامی آن ها را مطالعه کنید و یا به خلاصه وضعیت بسنده کنید.

همچنین AutoSleep با ویژگی های معرفی شده در سیستم عامل های watchOS 7 و iOS 14 نیز سازگاری مناسبی دارد. شما همچنان می توانید از ویژگی هایی مثل Wind Down و Sleep Mode استفاده کنید و برای آنالیز بهتر الگو های خوب تان از اپلیکیشن های تنظیم خواب ثانویه مثل AutoSleep نیز استفاده کنید.

بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ

اپلیکیشن NapBot نیز دومین انتخاب از میان بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب برای اپل واچ است و با هر آپدیت نیز پیشرفت می کند. هم AutoSleep و هم NapBot ویجت های صفحه اصلی در iOS 14 و جزئیات بیشتر برای اپل واچ ارائه می کنند ؛ ویژگی هایی که با اپلیکیشن Health خود شرکت اپل امکان پذیر نیست.

نکته کلیدی هنگام استفاده از هر اپلیکیشن تنظیم خواب ، اطمینان حاصل کردن از وجود قابلیت تشخیص خودکار خواب است. این ویزگی بسیار مهم است و باعث می شود دیگر نیازی تباشد که شما هر مرتبه به صورت دستی قبل از خواب فرآیند آنالیز خواب را فعال کنید. با وجود این ویژگی ، اپل واچ می تواند خواب شما را در پس زمینه آنالیز کند و با دیگر فعالیت های شما تداخل پیدا نمی کند.

این اپ ها همچنین با برنامه Health اپل نیز در ارتباط هستند و شما علاوه بر الگو های خواب می توانید از قابلیت های اپ Health نیز بهره مند شوید. اپ Health برای بررسی الگو های بلند مدت و میانگین ها خوب است اما برای داشتن اطلاعات با جزئیات بیشتر باید از میان لیست بهترین اپلیکیشن های تنظیم خواب اپل واچ یکی را انتخاب کنید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + نوزده =