انارمگ
۰

بررسی مشخصات احتمالی طراحی جدید کیس ایرپاد پرو ۲

کیس ایرپاد پرو 2

چندین عکس از کیس ایرپاد پرو ۲ و خود هدفون در وب‌سایتی منتشر شده است. البته هنوز نمی دانیم که این عکس ها تا چه حد معبترند. بسیار تصور می کنند که اپل همین حالا برروی ایرپاد پرو جدید کار می کند و قرار است هدفونی جدید به دسته لوازم جانبی صوتی خود اضافه کند. در شایعات که چندی پیش منتشر شده بود، بسیاری گفته بودند که اپل این‌ بار پایه ها را کوتاه‌تر طراحی می کند و یا حتی ممکن است آن ها را به کلی حذف کند.

وب‌سایت مک رومرز در روز جمعه تصاویر جدیدی از ایرپاد پرو نسل ۲ و کیس شارژر آن منتشر کرد. گفته می شود که طراحی ایرپاد پرو نسل ۲، به جز چند تغییر کوچک، کاملا شبیه به ایرپاد پرو نسل ۱ است. 

کیس ایرپاد پرو 2

وب‌سایتی پیش‌بینی کرده که ایرپاد پرو ۲، همانند ایرپاد نسل ۳، سنسور تشخیص پوست خواهد داشت. اگر قرار باشد ایرپاد پرو ۲ سنسور تشخیص پوست داشته باشد، سنسور تصویر optical باید حذف شود. 

به علاوه این که گفته شده در بخش زیرین کیس ایرپاد پرو ۲ دو حفره اسپیکر وجود دارد؛ قابلیت Find My از این دو بلندگو صدا تولید می کند تا کاربر بتواند حتی کیس شارژر هدفون های بلوتوثی خود را نیز پیدا کند. 

متاسفانه نمی توانیم از صحت و اعتبار تصاویر منتشر شده مطمئن باشیم. حتی مک رومرز گفته وب‌سایتی که این تصاویر را منتشر کرده هیچ سابقه‌ی در زمینه پیش‌بینی محصولات آینده اپل نداشته است. به همین علت بهتر است با کمی احتیاط به این تصاویر نگاه کنیم و آن ها را طراحی تاییدشده‌ی ایرپاد پرو ۲ ندانیم. 

با این حال، نسل جدید هدفون های بلوتوثی قدرتمند اپل، ایرپاد پرو ۲، به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ معرفی می شود. نظر شما در رابطه با تصاویر جدید ایرپاد پرو ۲ چیست؟ به نظر شما اپل طراحی کلی ایرپاد پرو ۲ را تغییر می دهد یا نه؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *