جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

هر رنگ چراغ ایرپاد به چه معناست؟

هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟
فهرست مطالب

اگر نمیدانید نمی‌دانید هر چراغ آن چه معنایی دارد و با هدفون‌های بی‌سیم اپل آشنایی ندارید در این مطلب به شما خواهیم گفت که هر چراغ Airpod به چه معناست و چه زمانی چراغ‌های سفید یا سبز یا نارنجی را خواهید دید و چه زمانی چشمک می‌زنند. هم Airpod و هم Airpod pro در کیس کوچک و ساده‌ی قرار می‌گیرد و به راحتی نیز در جیپ جا می‌گیرد. شما به راحتی می‌توانید همه جا آن‌را همراهتان داشته باشید. این محفظه‌ی کوچک در حقیقت محلی برای شارژ سریع ایرپادهاست. در ادامه با انارمگ همراه شوید…

هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟
هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟

 ایرپادها قادر به نگهداری شارژ تا ۵ ساعت می‌باشند و کیس شارژر نیز تا ۲۴ ساعت شارژ را نگه می‌دارد و تقریبا روزی یک بار باید آن را شارژ کنیم. نکته‌ی قابل توجه درباره‌ی ایرپاد اپل این است که تنها با یک بار شارژ می‌توان ۳ ساعت با آن موسیقی گوش داد.

چراغ LED روی کیس شارژر ایرپاد و رنگهای آن به شما نشان میدهد که ایرپاد شما در چه وضعیتی قرار دارد و شما را در استفاده آن کمک می‌کند. در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که این چراغ LED به هر رنگی که در می‌آید نشان دهنده‌ی چیست.

چراغ های وضعیت ایرپاد چه چیزهایی را نشان می‌دهد

بسته به این که ایرپادها درون محفظه خود باشند و یا درب آن باز یا بسته باشد، چراغ‌های LED یک چیز متفاوت را نشان می‌دهد.

هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟
هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟

حال بدون توجه به این‌ها بیائید تا نگاهی به مشخصه‌های زیر بیندازیم:

  • چراغ سفید چشمک زن: این چراغ بلافاصله بعد از اینکه دکمه‌ی جفت سازی ایرپادها را در پشت کیس شارژر فشار دادید روشن می‌شود. این نشان می‌دهد که ایرپاد به حالت جفت شده درآمده و آماده‌ی اتصال با بلوتوث به یک دستگاه جدید است.
  • چراغ سبز وقتی که ایرپادها در محفظه قرار دارند: وقتی ایرپاد خود را درون محفظه‌ی شارژ قرار داده این و چراغ سبز روشن شد به این معنی است که هم ایرپاد و هم محفظه‌ی شارژ در حالت شارژ کامل قرار دارند.
  • چراغ سبز وقتی که کیس خالی است: وقتی ایرپادها خارج از محفظه باشند و چراغ محفظه سبز باشد به این معنی است که محفظه شارژ کامل دارد و نیازی به شارژ مجدد ندارد.
  • چراغ کهربائی وقتی ایرپادها در کیس قرار دارند: اگر بلافاصله بعد از قرار گرفتن ایرپادها در محفظه چراغ LED از سبز به کهربائی تغییر پیدا کرد، به این معنی است که ایرپاد شما شارژ کمی دارد و فرایند شارژ آغاز خواهد شد.
  • چراغ کهربائی در صورت خالی بودن کیس: این نشان می‌دهد که محفظه‌ شارژ کامل ندارد و نیاز دارد که شارژ شود.
  • چراغ کهربائی محفظه به شارژر وصل باشد: کهربائی وقتی کاین نشان می‌دهد که محفظه‌ی شارژ شما در حال شارژ شدن است.
  • چراغ سبز وقتی که محفظه به شارژر وصل است: این نشان می‌دهد که شارژ محفظه‌ کامل شده و می‌توانید آن را از شارژ جدا کنید.
  • چراغ کهربائی چشمک زن: این به این معنی است که شما با خطای جفت شدن مواجه شده اید. به این معنی که دکمه‌ی جفت سازی در پشت محفظه را باید نگه داشته و دوباره تنظیم کنید.

این تمام چیزی بود که شما باید درباره چراغ‌های روی کیس شارژ Airpod یا Airpod pro بدانید.

میزان شارژ باتری ایرپاد را با آیفون خود چک کنید

اپل برای نشان دادن میزان شارژ ایرپادها و کیس شارژر روش‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار داده. اگر شما کیس شارژر ایرپادها رابه گوشی آیفون نزدیک و درب آن را باز کنید صفحه‌ای برای شما نمایش داده می‌شود که میزان شارژ ایر پادها و کیس را نشان می‌دهد .علاوه بر این شما می‌توانید ابزارک (widget) مربوط به میزان باتری ایرپادهای خود را به مرکز اعلان (notification center) اضافه کنید تا بتوانید همیشه آن را در پنل اعلان‌های خود ببینید. این ویجت تنها زمانی بر روی پنل اعلان‌های شما باقی خواهد ماند که شما استفاده فعالانه ای از ایرپادهای خود داشته باشید.

هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟
هر چراغ ایرپاد به چه معناست؟

چراغ‌های ایرپاد با شارژ بی سیم به چه معنایی هستند

اگر کیس شارژ ایرپادها را بصورت بی سیم شارژ می‌کنید، بعد از قرار گرفتن کیس در حالت شارژ چراغ روی کیس برای ۸ ثانیه روشن می‌شود. که این نشام می دهد که شارژ کیس شروع شده. تا زمانی که درحال را باتری است چراغ خاموش می ماند. جدای از اینکه شارژ کامل شده یا نه. برای اینکه چراغ دوباره روشن شود باید روی کیس یک ضربه بزنید و یا اینکه آنرا خاموش کنید.

در ضمن به یاد داشته باسید هر زمان که با ایرپاد خود مشکل داشتید می‌توانید آنرا ریست کرده و دوباره تنظیماتش را انجام دهید.

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *