جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آپدیت جدید تلگرام با قابلیت های جدید

آپدیت جدید تلگرام
فهرست مطالب

در این مقاله از مجله‌ی خبری انارمگ به آپدیت جدید تلگرام و قابلیت‌های جدید و مفید، به ویژه برای کار و مدرسه که به تازگی به آن اضافه شده است، می‌پردازیم.

در این روزها، با افزایش کار کردن در خانه به خاطر ویروس کرونا، پیام رسان تلگرام یک آپدیت گسترده ارائه کرده است که پیام رسانی گسترده را برای کاربران راحت‌تر کرده است.

ویژگی‌های آپدیت جدید تلگرام

  – Chat Folders

تلگرام قبلا به شما امکان آرشیو کردن چت هایتان را می‌داد. حال این کمپانی امکان دسته بندی کردن چت هایتان را تحت عنوان‌های مختلف، برای شما فراهم کرده است. اکنون اگر چت‌های زیادی دارید، می‌توانید آن‌ها را در فولدرهای مختلف مانند، کار، خانواده، دوستان و… طبقه بندی کنید و به راحتی بین آن‌ها جابه‌جا شوید. درضمن هر کدام از پوشه‌های شما می‌تواند تعداد متعددی چت پین شده داشته باشد.

تلگرام این ویژگی را فقط برای کاربرانی که چت‌های آن‌ها به قدری است که ارتباط آن‌ها ممکن است مخدوش شود، به صورت خودکار فعال می‌کند. در غیر این صورت شما از طریق این لینک در تلگرام می‌توانید این آپشن را فعال کنید.

  – Desktop Sync

اضافه شدن یک ستون new folder به ورژن دسکتاپ، برای همگام سازی خودکار همه پوشه‌ها از تمام دستگاه‌های متصل؛ در نتیجه شما می‌توانید به سرعت بین دستگاه‌های مختلف جابه‌جا شوید. این آپدیت همچنین به شما اجازه اضافه کردن آیکون‌های مختلف، برای شناسایی بهتر، را به فولدر ها می دهد.

آپدیت جدید تلگرام
آپدیت جدید تلگرام

  – آمار کانال ها

در آپدیت جدید تلگرام، برای کانال‌هایی با بیش از ۱۰۰۰ عضو، گزنیه statistics اضافه شده است که جزئیاتی مانند، پست‌هایی که بیشترین بازخورد را دارند و آمار رشد کانال را نشان میدهد. این آمار به شما در رشد بیشتر کانالتان کمک می‌کند.

  – انیمیشن‌های جدید

اضافه‌شدن ایموجی‌های متحرک جدید با تم ویروس کرونا یکی دیگر از ویژگی‌های آپدیت جدید تلگرام می‌باشد! می‌توانید ایموجی‌هایی که در تصویر پایین مشخص شده را برای دوستانتان بفرستید و به آن‌ها بگویید تا مراقب سلامتی خود باشند و امیدشان را از دست ندهند.

ایموجی های ویروس کرونا
ایموجی های ویروس کرونا

 

آپدیت جدید تلگرام، همچنین برای کاربران اندرویدی خود، انیمیشن‌های شیک و جذاب برای voice یا video recording را اضافه کرده است.

برچسب‌ها: / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *