جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش سایلنت کردن تماس ناشناس در آیفون؛ قابلیت جدید ios 13

ناشناس-750x430
فهرست مطالب

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از تماس‌های افراد ناشناس خسته شده باشید. گاهی اوقات کاربر مایل است فقط تماس مخاطبینش را دریافت کند، اما مجبور است همه تماس‌ها را سایلنت کند. یکی از قابلیت‌های افزوده شده در ios 13، سایلنت کردن تماس ناشناس است. این قابلیت کاربردی در به‌روز رسانی جدید ios اضافه شده است.

سایلنت تماس‌های ناشناس، مناسب برای افرادی است که تعداد تماس‌های روزانه‌شان زیاد باشد…

سایلنت کردن تماس ناشناس

برخی افراد به اقتضای شغلشان مجبورند ساعت‌های زیادی را پاسخگوی تماس‌هایشان باشند. این موضوع مشکلاتی را نیز به همراه دارد؛ مثلا، شاید شما بخواهید برای چند ساعتی، فقط تلفن‌های ضروری و تماس آشنایانتان را دریافت کنید، اما تمایل نداشته باشید تماس افراد ناشناس را پاسخ دهید.

قابلیت سایلنت تماس‌های ناشناس، به کاربر کمک می‌کند تا فقط تماس‌های مخاطبین را دریافت کند؛ هرچند، قابلیتی که در ios 12 وجود داشت در همین راستا بود،  اما در ios 12 صرفا محدود به تماس بود! یعنی کاربر می‌توانست با استفاده از اسکرین تایم تماس‌های ناشناس را محدود کند.

در صورتی که شما در ios 13 تماس‌های ناشناس را بصورت دائمی سایلنت دریافت می‌کنید. همچنین زمانی این محدودیت تماس غیر فعال می‌شود که شما به صورت دستی آن را غیر فعال کنید.

تماس

آموزش سایلنت کردن تماس ناشناس در آیفون

انجام این کار بسیار ساده و راحت است. تنها با مراجعه به بخش تنظیمات آیفون و چند کار ساده، تماس‌های ناشناستان سایلنت می‌شود و در صورت برگرداندن از سایلنت، آن را غیر فعال می‌کنید. با توجه به عکس فوق مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد بخش تنظیمات آیفون شوید. (settings)
  • گزینه phone را پیدا کنید و وارد آن شوید.
  • سپس گزینه Silence Unknown Callers را انتخاب کنید.

این قابلیت برای شما فعال شد. در صورت فعال بودن آن، تمامی تماس‌های ناشناس شما به صورت سایلنت دریافت خواهد شد  و فقط تماس مخاطبین شما با صدا دریافت می‌شوند.

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *