جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

مشخصات طراحی آیفون SE 5G در سال ۲۰۲۲

آیفون SE 5G
فهرست مطالب

پیش‌تر شایعه شده بود که آیفون SE جدید با طراحی شبیه به طراحی آیفون ۱۱ در همین چندماه آینده معرفی می شود اما گویا قرار نیست آن را تا سال ۲۰۲۴ میلادی ببینیم. به جای آن، آیفون SE 5G بدون هیچ تغییر بزرگی در طراحی در سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. 

DylanDKT، که سابقه‌ی خوبی در لو دادن اطلاعات دقیق و صحیح دارد، در روز پنج‌شنبه خبرهای جدیدی از آیفون SE 5G منتشر کرد. آیفون SE 2022 طبق گفته های او ۵G و لبه های جدید دارد و طراحی آن دقیقا شبیه به طراحی آیفون SE 2020 است. 

تاریخ معرفی آیفون SE که طراحی شبیه به آیفون ۱۱ و XR، و صفحه نمایش کوچک‌تر داشت تا سال ۲۰۲۴ به تعویق افتاد. در سال ۲۰۲۲، اپل به جای معرفی این مدل، آیفون SE 5G با لبه های جدید و طراحی شبیه به آیفون SE 2020 را روانه بازار خواهد کرد. 

دلیل این تعویق هم این است که آیفون SE 3 که طراحی ای شبیه به طراحی آیفون ۱۱ و XR داشت، قرار نیست تا سال ۲۰۲۴ معرفی شود. DylanDKT همچنین گفته که به احتمال زیاد تاچ آیدی آیفون SE 2024 نه روی دکمه‌ی هوم بلکه روی دکمه‌ی پاور آن قرار خواهد داشت. 

خرید گیفت کارت ارزان اپل Apple – کلیک کنید

این اولین باری نیست که چنین خبری شنیدیم. راس یانگ Ross Young، تحلیل‌گر نمایشگرهای اپل، در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ گفت که اگر آیفون SE در سال ۲۰۲۲ معرفی شود و اتصال ۵G داشته باشد، طراحی آن شبیه به طراحی آیفون SE قدیمی خواهد بود. طبق گفته‌ی یانگ، آیفون SEی که تغییرات برجسته‌تری داشته باشد، نه در ۲۰۲۲ بلکه در سال ۲۰۲۴ معرفی و عرضه می شود. 

مینگ چی کو، تحلیل‌گر معروف و حرفه‌ای محصولات اپل، نیز در دسامبر ۲۰۲۱ همین پیش‌بینی را کرده بود. در متن مقاله‌اش گفته بود که اپل تغییرات کوچک‌تر را در مدل ۲۰۲۲ اعمال می کند اما طراحی نمایشگر بزرگ‌تر را برای مدل ۲۰۲۳ محفوظ نگه داشته است. 

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *