جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

اخبار لو رفته از مشخصات ظاهری و فنی آیفون ۱۳ اپل

ایفون 13 اپل
فهرست مطالب

طبق پیش بینی ها و برخی اخبار اپل فاش شده، ایفون ۱۳ اپل از لحاظ کلی، کمی بدنه ضخیم تر با یک برجستگی بزرگ تر دوربین قابل تشخیص دارد.تکنولوژی های جدید استفاده شده در خط تولید ایفون ۱۳ اپل ممکن است منجر به یک بدنه کمی ضخیم تر همراه با یک حفره دوربین دوباره طراحی شده و به شکل قابل توجهی بزرگ تر، شوند.

انتظار می رود که خط تولید ایفون ۱۳ به همراه چند تغییر کوچک در طراحی این گوشی هوشمند در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز به کار کند. ایفون ۱۲ حاصل تجدید نظر های بسیاری در طراحی ساختاری و ظاهری ایفون بود و برای همین به نظر می رسد که اپل تغییرات چشم گیری را در مورد بدنه و ظاهر ایفون بعدی به کار نگیرد.

بر طبق اخبار غیر رسمی و شایعات که در این مورد وجود دارد، بدنه گوشی از لحاظ کلی به مقدار ۰.۱۷ میلی متر ضخیم تر خواهد بود. همچنین حفره و ماژول دوربین نیز در خط تولید جدید ضخیم تر و بزرگ تر خواهند بود. ایفون ۱۳ یک بخش دوربین ۲.۵۱ میلی متری خواهد داشت که این مقدار برای ایفون ۱۲ بین ۱.۵ و ۱.۷ میلی متر بود. ایفون ۱۳ پرو یک دوربین بسیار ضخیم تر خواهد داشت و اندازه ان ۳.۶۵ میلی متر خواهد بود.

بر طبق گزارشات وب سایت معتبر MacRumors ، به نظر می رسد که حفره دوربین ها به این دلیل ضخیم تر می شود تا جلو افتادگی لنز ها در پشت دستگاه را کاهش دهند. اپل یک تغییر کوچک طراحی به این شکل را برای دوربین های ایپد پرو نیز به کار برده است.

Unbox Therapy یک کانال YouTube کانادایی است که جعبه گشایی تکنولوژی و محصولات فناوری می پردازد. این کانال ۱۷.۸ میلیون مشترک دارد و ویدئو های آن بیش از سه میلیارد بازدید داشته اند. حال این کانال یوتیوبی در ویدئویی نمونه های ساخته شده از پیش بینی ها برای ایفون ۱۳ را نمایش داد که قسمت دوربین ها غیر از ضخیم شدن، بزرگ تر و وسیع تر نیز خواهد بود. ابعادی که برای ایفون ۱۳ پرو در نظر گرفته شده است ۳۶ میلی متر در ۳۷ میلی متر است که مشابه اندازه ایفون ۱۲ پرو مکس خواهد بود. این بدین معنا است که مدل های ایفون پرو در نسل بعدی نیز ممکن است امکانات و قابلیت هایی مشابهی با این نسل داشته باشند.

این گونه اخبار لو رفته معمولاً از سوی سازندگان لوازم جانبی است که زودتر ابعاد گوشی های ایفون را دریافت می کنند تا بتوانند قاب ها و کیس های مختلف برای آن را طراحی و بسازند. از آن جایی که منبع برای اخبار دیگر و مدل های نمونه ایفون ۱۳ نامعلوم است، تشخیص میزان صحت این اخبار و ابعاد کمی دشوار است.

انتظار می رود که از خط تولید ایفون ۱۳ در مراسم اپل در ماه سپتامبر امسال رونمایی شود. شایعات پیشرفت هایی در بخش های مختلف مانند سیستم دوربین بهتر، صفحه نمایش پرو موشن ۱۲۰ هرتزی و تاچ آیدی در دکمه کناری را نشان می دهند

برچسب‌ها: / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *