جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

طبق شایعات آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو باتری های بسیار بزرگ تری خواهند داشت!

شایعات آیفون 15 و آیفون 15 پرو درباره افزایش ظرفیت باتری
فهرست مطالب

در جدیدترین شایعات آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو آمده است که اپل قصد دارد اندازه و ظرفیت باتری این نسخه از آیفون را افزایش دهد. در ادامه این مطلب از انارمگ همراه ما باشید تا جزئیات این خبر را بررسی کنیم.

یکی از مواردی که اپل به آن افتخار می‌کند ارائه عمر باتری به مدت یک روز برای دستگاه‌های خود، از جمله آیفون است. در حالی‌که در سری آیفون ۱۴ در مقایسه با آیفون ۱۳ شاهد بهبود قابل توجه فضای ذخیره‌سازی نبودیم، در عوض ادعا می‌شود که iPhone 15 از افزایش قدرت قابل توجهی برخوردار باشد.

بر اساس یک پست Weibo که توسط ITHome گزارش شده، نسل آیفون ۱۵ بین ۳۵۰ تا ۶۰۰ میلی آمپر ساعت، ظرفیت باتری در سراسر برد خود خواهد داشت.

در این گزارش آمده است که باتری iPhone 15 از ۳۲۷۹ میلی‌آمپر ساعت در آیفون ۱۴ به ۳۸۷۷ میلی‌آمپر ساعت ارتقاء خواهد یافت. علاوه بر این، در باتری آیفون ۱۵ پلاس شاهد ارتقاء از ۴۳۲۵ میلی‌آمپر ساعت به ۴۹۱۲ میلی‌آمپر ساعت خواهیم بود.

شایعات آیفون 15 و آیفون 15 پرو درباره افزایش ظرفیت باتری
شایعات آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو درباره افزایش ظرفیت باتری

در این گزارش ادعا شده است که در آیفون ۱۵ پرو شاهد باتری ۳۶۵۰ میلی‌آمپر ساعتی در مقایسه با باتری ۳۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی آیفون ۱۴ پرو خواهیم بود. در نهایت نیز در آیفون ۱۵ پرو مکس از باتری ۴۸۵۲ میلی‌آمپر ساعتی به جای ۴۳۲۳ میلی آمپر ساعتی آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد شد.

در مقابل، آیفون ۱۴ پرو نسبت به مدل مشابه سال قبل ۱۰۵ میلی‌آمپر ساعت، آیفون ۱۴ به میزان ۵۲ میلی‌آمپر ساعت و آیفون ۱۴ پرو مکس نیز به اندازه ۲۹ میلی‌آمپر ساعت افزایش ظرفیت داشته‌اند.

در حالی‌که شنیدن افزایش ظرفیت‌ها در گزارشات همیشه مسأله خوبی است، اما در خود این گزارش تأکید شده که این داده‌ها ممکن است دقیق نباشند. از طرفی منبع این خبر ادعا می‌کند که این اطلاعات ۸۰ درصد دقیق است.

به طور معمول ایجاد تغییرات در ظرفیت باتری محصولات لزوماً به نفع مصرف‌کننده نخواهد بود، زیرا ممکن است خود دستگاه نیازهای برق متفاوتی نسبت به نسل‌های قبلی داشته باشد. در نهایت اگر این ارقام صحت داشته باشند، شاهد بهبود چند ساعته عمر باتری در این آیفون‌ها خواهیم بود که یک ارتقاء چشمگیر برای اپل به حساب می‌آید، به خصوص اگر سایر ویژگی‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز همزمان با آن معرفی شوند.

برچسب‌ها:
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *