جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

کاربران iOS 15 از مشکل وصل نشدن آیفون به بلوتوث ماشین خبر می دهند

مشکل وصل نشدن آیفون به بلوتوث ماشین
فهرست مطالب

تعداد زیادی از کاربران آیفون که از iOS 15 استفاده می کنند، اعلام کرده اند که با مشکل وصل نشدن آیفون به بلوتوث ماشین دست و پنجه نرم می کنند. در بخشی از وب سایت پشتیبانی اپل، کاربران شکایت هایی را به این کمپانی در مورد این موضوع داشته اند و گفته اند که بسیاری از صاحبان آیفون ۱۲ و ۱۳ که از جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS استفاده می کنند، دچار این مشکل هستند. اپل و کاربران دیگر هم چند راه حل برای این اختلال پیشنهاد کردند که هیچ‌یک از آن ها دائمی نیست و مشکل را به کلی برطرف نمی کند. 

این مشکل بیشتر در خودرو های تویوتا مشاهده و از زمان انتشار iOS 15 و نسخه iOS 15.1 آغاز شده است و حتی در نسخه جدیدتر iOS 15.1.1 هم حل نشده است. یکی از کاربران در این مورد گفته است:

“من با مشکل وصل نشدن آیفون به بلوتوث ماشین تویوتا خود روبرو هستم و در ابتدا فکر می کردم که مشکل از سیستم بلوتوث خودرو است اما با مشاوره کارشناسان معلوم شد که این مشکل از iOS 15 است. و حتی با آیفون X که امتحان کردم، این مسئله برطرف شده بود. ما این موضوع را به اطلاع اپل رسانده ایم اما هنوز اقدامی برای رفع آن صورت نگرفته است.”

در ابتدا برخی گمان می کردند که مشکل از قابلیت CarPlay باشد که قبلا هم مشکلاتی برای کاربران آیفون ایجاد کرده بود. اما مشکل وصل شدن بلوتوث بیشتر در خودرو هایی رخ می دهد که دارای CarPlay نیستند؛ در نتیجه کاربران مجبور می شوند از سیستم درون ساخت خودرو استفاده می کنند و آن زمان متوجه مشکل اتصال بلوتوث می شوند.

یکی دیگر از کاربران با مشکل دیگری هم مواجه شده است که مربوط به تماس های آیفون است و او در این باره گفت:

“من از آیفون برای تماس در خودرو نمی توانم استفاده کنم زیرا اتصال بلوتوث به صورت مداوم قطع می شود که موضوع بسیار آزاردهنده‌ای است. امیدوارم که کاربران دیگر برای این مشکل راه حلی داشته باشند و یا شاید هم پیام من به گوش توسعه دهندگان iOS 15 برسد و آن ها بتوانند این باگ را برطرف کنند.”

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *