جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

قابلیت جدید Shazam برای آیفون

قابلیت جدید شازم در آیفون
فهرست مطالب

آپدیت ۱۵.۰ شازم، برنامه تشخیص آهنگ آیفون، به تازگی منتشر شده است و قابلیت جدید آن این است که می‌تواند تا مدت بیشتری به آهنگ پخش شده گوش دهد. در این بخش از اخبار اپلی مجله انارمگ به معرفی قابلیت جدید شازم در آیفون خواهیم پرداخت.

شما می‌توانید آپدیت جدید برنامه Shazam را از اپ استور دانلود کنید. توسعه‌دهنده‌ این برنامه در توضیحات نسخه‌ جدید از قابلیت جدید شازم در آیفون خبر داده و ساز و کار آن را با کاربرانش به اشتراک گذاشته است. حالا این اپلیکیشن می‌تواند مدت زمان بیشتری به موسیقی پخش‌شده گوش دهد.

حالا شازم می‌تواند با تلاش و زمان بیشتر، آهنگ‌های بیشتری برای شما پیدا کند. روی شزم بزنید تا امتحانش کنید!

قابلیت جدید شازم در آیفون

شازم به طور کلی می‌تواند آهنگی را که پخش می‌کنید تشخیص دهد، اما اگر نتواند آن را پیدا کند و یا کیفیت صوت آن پایین باشد، به مدت زمان بیشتری به آهنگ شما گوش می‌دهد. بعد از مدت مشخصی این اپلیکیشن دست از تلاش بر می‌دارد و از کاربر می‌خواهد تا دوباره آهنگ را پخش کند و یا آیفون را به اسپیکر نزدیک‌تر کند.

به نظر می‌رسد با افزایش زمان تشخیص آهنگِ شازم، این اپلیکیشن بتواند آهنگ‌هایی بیشتری را پیدا کند و احتمال این که موسیقی‌های مختلف را تشخیص دهد به شدت زیاد شود.

این آپدیت برای خود برنامه منتشر شده است، اما هنوز نمی‌دانیم که آیا با کنترل سنتر نیز می‌توان از این قابلیت جدید Shazam استفاده کرد یا خیر.

شما می‌توانید به طور رایگان برنامه Shazam را روی آیفون و آیپد با سیستم عامل iOS 13.0 و iPadOS 13.0 (یا بالاتر) از اپ استور دانلود کنید؛ حجم این برنامه نیز ۳۴.۲ مگابایت م‎ی‌باشد.

دانلود برنامه شازم Shazam برای آیفون – کلیک کنید

اپل، اپلیکیشن Shazam را در سال ۲۰۱۸ با قیمت ۴۰۰ میلیون دلار خریداری کرد و از همان زمان آپدیت‌های پیاپی برای این اپلیکیشن منتشر کرد تا باگ‌های آن را برطرف کند و عملکرد آن را بهبود ببخشد. آپدیت بزرگ پیشین این برنامه در ماه سپتامبر منتشر شد که Shazam به کاربران اجازه می‌داد تا صفحه‌ی نتایج را به صورت آفلاین نیز نوسازی کنند. همچنین قابلیت پشتیبانی از واچ او اس ۸ و آی او اس ۱۵ در سپتامبر به این برنامه اضافه شد.

این برنامه در ژوئیه ۲۰۲۱ برای اولین بیشتر از ۱ میلیارد آهنگ مختلف را تنها در یک ماه تشخیص داده بود. همچنین در سپتامبر، ۱ میلیارد بار در Control Center مورد استفاده قرار گرفته بود!

برچسب‌ها: / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *