جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی قابلیت کولب Collab اینستاگرام و آموزش کار با آن

قابلیت کولب collab اینستاگرام
فهرست مطالب

اینستاگرام درحال تست قابلیت جدیدی به نام کولب Collab در کشورهای هند و انگلیس است. سازندگان و طراحان پست‌ها می توانند با فرستادن دعوت‌نامه از دیگر تولیدکنندگان محتوا بخواهند تا در پست‌ها و ریلزهایشان همکاری کنند. اگر فردی درخواست کولب را قبول کند، نام هردو اکانت در پست یا ریلز اینستاگرام مورد نظر نمایش داده شده می شود و دنبال‌کنندگان هردو اکانت می توانند آن‌ را مشاهده کنند. حالا که ویژگی کولب را توضیح دادیم به آموزش نحوه Collab کردن در آپدیت جدید اینستاگرام آیفون خواهیم پرداخت. 

به یاد داشته باشید که بروزترین آپدیت اینستاگرام را دانلود و نصب کنید. 

آموزش استفاده از ویژگی کولب collab کردن در آپدیت اینستاگرام

  1. برنامه اینستاگرام را اجرا و آیکون را لمس کنید تا پست یا ریلز را روی اکانت خود بارگذاری کنید؛
  2. Next را بزنید و فیلترهای مورد نظر خود را برای پست انتخاب کنید. بعد از این مرحله، صفحه‌ی کپشن را می بینید؛
  3. از همین بخش گزینه Tag People را انتخاب کنید؛

      ۴. حالا از این قسمت آپشن Invite Collaborator را لمس کنید؛
      ۵. از قسمت جستجو بالا، نام فردی که می خواهید با او پست اشتراکی بگذارید یا جستجو کنید. ظاهرا می توانید بیشتر از یک نفر به کولب اضافه کنید؛
      ۶. در نهایت Done را لمس کنید؛

ویژگی کولب collab کردن در آپدیت اینستاگرام

    ۷. حالا برای پست خود کپشنی بنویسید و Share را بزنید؛

اگر فرد مورد نظر شما درخواست کولب Collab شما را قبول کند، پست‌ شما برای دنبال‌کنندگان او نیز نمایش داده می شود. به علاوه این که نام خود شخص به عنوان نویسنده یا طراح برروی پست قرار می گیرد. 

در بالا گفتیم که چگونه می توانید از قابلیت جدید اینستاگرام استفاده کنید و پست اشتراکی بگذارید. در بررسی‌هایمان متوجه شدیم که تنها می توانید با دنبال‌کنندگان اکانت خود یا اکانت‌های عمومی (Public) پست اشتراکی بگذارید از Collab استفاده کنید. 

دانلود اینستاگرام راکت از اناردونی – کلیک کنید

اگر هنوز گزینه دعوت برای کولب را در اینستاگرام خود مشاهده نمی کنید نگران نباشید. کمپانی اینستاگرام درحال تست و آزمایش این قابلیت جدید است و هنوز این ویژگی در دسترس عموم قرار نگرفته است. احتمالا در هفته‌های آتی ما هم بتوانیم از این ویژگی آپدیت جدید اینستاگرام استفاده کنیم. 

توسعه‌دهندگان اینستاگرام تلاش می کنند که این پلتفرم با تولیدکنندگان محتوا و صاحبان کسب و کارهای مجازی سازگارتر باشد و فضا را برای این‌چنین کارهایی آماده کنند. ویژگی کولب collab کردن در آپدیت اینستاگرام تازه‌ترین گامی است که اینستاگرام در این راه برداشته است. نظر شما درباره قابلیت جدید این اپلیکیشن چیست؟ خوشحال می شویم اگر دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. 

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *