جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش استفاده از اپل موزیک با لیست پخش های جدید

آموزش استفاده از اپل موزیک جدید
فهرست مطالب

اپل علاوه بر Voice Plan، پلی لیست ها یا همان لیست های پخش مختلف و متنوعی نیز برای اپل موزیک معرفی کرده است. این لیست های پخش مخصوص مود (حال) کلی کاربر در آن زمان به خصوص است. در پایین به آموزش استفاده از لیست های پخش اپل موزیک جدید خواهیم پرداخت.

زین لویی، در رویداد پاییزه Unleashed اپل، از این لیست های پخش رونمایی کرد و گفت که این ها بخشی از Voice Plan سرویس اپل موزیک اند. افرادی که اشتراک اپل موزیک معمولی (ماهیانه ۴.۹۹ دلار) دارند می توانند از Siri بخواهند که متناسب با حال کلی یا کاری که درحال انجام آن هستند، برای آن ها موسیقی پخش کند. 

گرچه با جستجو نمی توانید هیچ‌یک از این لیست های پخش اپل موزیک را پیدا کنید. این قابلیت تنها مخصوص اشتراک های Individual و Family است. اگر شما نیز اشتراک معمولی اپل موزیک دارید، تنها با درخواست از Siri می توانید موسیقی های لیست پخش جدید برنامه را بشنوید.

آموزش استفاده از لیست پخش در اپل موزیک جدید

در واقع هدف اصلی اپل از معرفی این قابلیت این بوده که شما مود خود را به سیری بگویید و از آن بخواهید تا موسیقی متناسب حال‌تان را پخش کند. مثلا اگر بگویید “Hey, Siri, play a playlist for when I’m concentrating,” (سلام سیری، وقتی می‌خواهم تمرکز کنم برای ام لیست آهنگ پخش کن)، دستیار هوشمند اپل موسیقی های لیست آهنگ جدید Focusing را برای شما پخش می کند.

در اکثر مواقع، سیری لیست آهنگ مورد نظر شما را برای‌تان پخش می کند. بعضی مواقع هم می بینید که سیری نمی تواند آهنگ هایی را که شما می خواستید برای‌تان پخش کند. مثلا اگر به سیری بگویید “playlist while I play golf,” (لیست پخش مخصوص گلف بازی کردن)، سیری آهنگ های لیست Gold را برای شما پخش می کند. 

با این حال، اگر سیری لیست پخش مورد نظر شما را پیدا نکند یا چنین لیست پخشی اصلا وجود نداشته باشد، اغلب از شما می پرسد:«چه لیست آهنگی را برای‌تان پخش کنم؟»

نحوه استفاده از لیست پخش اپل موزیک جدید

تنها مشکل آن این است که بارها و بارها این سوال تکراری را از شما می پرسد. اگر هوم پاد یا هوم پاد مینی دارید، می توانید روی دکمه بالا بزنید تا Siri دیگر این سوال را از شما نپرسد.

در زیر قسمت Browse اپل موزیک جدید، بخشی به نام Music by Mood وجود دارد. شما می توانید در این‌جا لیست های پخش مختلف را ببینید اما برای استفاده از آن ها باید یکی یکی آن ها را امتحان کنید. 

لیست های پخش اپل موزیک جدید

مک‌ استوریز چندین لیست پخش مختلف را در اپل موزیک جدید پیدا کرد. تا به حالا بیش از ۲۵۰ لیست آهنگ در برنامه اپل موزیک کشف شده است. به همین خاطر، اگر به دنبال لیست پخشی هستید، می توانید سری به فهرست مک استوریز بزنید. 

اگر اشتراک Voice Plan اپل موزیک دارید، فهرست مک استوریز بهترین گزینه برای پیدا کردن لیست های پخش برای شما است. اما اگر اشتراک دیگری دارید، می توانید سری به پیش‌نمایش آهنگ این وب‌سایت بزنید و لیست پخش مخصوص خود را انتخاب کنید. 

برچسب‌ها: / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *