جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون (پیام مخفی)

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون
فهرست مطالب

در این مطلب از بخش آموزش اپلی مجله تخصصی انارمگ، به آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون و یا همان پیام مخفی پرداخته ایم که ویژگی بسیار کاربردی برای کسانی است که برای حریم خصوصی خود اهمیت زیادی قائل هستند. تا انتها با ما همراه باشید.

در ابتدای آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون باید واژه Steganography آشنا شویم. Steganography یا پنهان‌نگاری، علم پنهان کردن پیام در پیامی دیگر است. این پیام می تواند به هر شکلی از جمله متن، عکس، ویدئو و حتی اشیاء فیزیکی باشد. در این مطلب ما به شما نحوه استفاده از Steganography برای ارسال پیام مخفی در آیفون از طریق ابزاری آنلاین و کمتر شناخته شده را آموزش می دهیم.

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون (پیام مخفی)

۱- برای شروع، هر مرورگر وب که دوست دارید را در آیفون باز کنید؛

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون

۲- در زبانه‌ای جدید، به آدرس https://neatnik.net/steganographr بروید؛

۳- دو بخش نوشتن متن به نام های Public message (پیام عمومی) و Private message (پیام خصوصی) را مشاهده می کنید. پیامی که در بخش Public message نوشته شود را همه می توانند مشاهده کنند اما پیامی که در بخش Private message تایپ شود، پنهان و یا خصوصی خواهد بود.

۴- سپس، بر روی دکمه Steganographize در پایین بزنید؛

۵- حالا داده ها و پیام های شما پردازش می شود و پس از بارگذاری یک Steganographized Message جدید را خواهید دید. این پیام دقیقاً مشابه پیام عمومی شما خواهد بود اما شامل پیام مخفی که قبلاً نوشته اید، می باشد؛

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون

۶- به سادگی می توانید متن داخل قسمت Steganographized Message را کپی کنید و آن را از طریق هر سرویس پیام رسان مثل iMessage، ایمیل، واتس اپ، توییتر، فیسبوک و غیره با دوستان یا هرمخاطب دیگری به اشتراک بگذارید. البته ما در بررسی های خود یافتیم که برخی از اپ ها مثل Slack به خوبی از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند؛

هنگامی که دوستان‌تان پیام مخفی شما را دریافت کنند، در ظاهر شبیه به پیامی عادی در چت است. اما فردی که نحوه خواندن آن را بلد باشد، می تواند پیام مخفی را ببیند.

آموزش سه روش کاربردی برای پاک کردن اطلاعات آیفون گمشده از راه دور – کلیک کنید

نحوه خواندن پیام مخفی

۱- برای خواندن پیام مخفی، از دوست یا هر شخصی دیگری که پیام را برای او فرستاده اید بخواهید که متن پیام را کپی کند و مرورگر خود را باز کند؛

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون

۲- در زبانه ای جدید از مرورگر به آدرس https://neatnik.net/steganographr برود؛

۳- سپس متن کپی شده را در قسمت Public Message کپی کند و گزینه Desteganographize را بزند؛

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون

۴- همین! حالا پیام مخفی ظاهر خواهد شد؛

آموزش ارسال پیام خصوصی در آیفون

از آنجا که این سرویس مخصوص وب است، می توانید از آن در آیفون، اندروید، مک، کامپیوتر ویندوز و تمام دستگاه های دیگری که دارای مرورگر وب هستند استفاده کنید.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *