جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون

دانلود موزیک روی آیفون
فهرست مطالب

در عمل به نظر می‌رسد که هیچ‌چیزِ آیفون رایگان نیست و این شامل دانلود موسیقی خوب هم می‌شود. در واقع Apple Music ،Spotify ،iTunes ،YouTube Music همگی بهترین موزیک‌ها را دارند اما برای استفاده از آن ها باید هزینه اشتراک پرداخت کرد. به علاوه این که پخش موسیقی به صورت آنلاین می‌تواند اینترنت زیادی مصرف کند. اما خبر خوبی که به شما می‌دهیم این است که می‌توانید همه این ها را کنار بگذارید و موزیک‌های مختلف را رایگان روی آیفون خود دانلود کنید. علاوه بر رایگان بودن می‌توانید به‌صورت آفلاین نیز از موزیک‌ها استفاده کنید. پس در ادامه‌ی این مطلب از بخش آموزش اپلی مجله‌ی انارمگ با ما همراه باشید تا با بهترین راه های دانلود رایگان موزیک بروی گوشی آیفون آشنا شوید.

بهترین راه برای دانلود موزیک روی آیفون

یکی از بهترین راه‌ها برای دانلود موزیک رایگان بروی آیفون استفاده از برنامه‌های شخص ثالث است. بنابراین این برنامه‌ها بر خلاف برنامه‌های پخش موسیقی مانند اسپاتیفای و اپل موزیک که تنها خدمات پرمیوم ارائه می‌دهند و امکان دانلود موزیک هم ندارند، هیچ هزینه‌ای را برای شما به همراه ندارند.

Audiomack

برنامه‌‌ی Audiomack مخرن و منبع میلیون‌ها آهنگ از سبک‌های مختلف و هنرمندان است. علاوه بر دانلود رایگان موسیقی می‌توانید آپلود نیز انجام دهید. Audiomack مانند یوتیوب کار می‌کند که می‌توانید هنرمندان مورد علاقه‌تان را دنبال و آهنگ‌های آن‌ها را بصورت رایگان دانلود کنید.

با این حال، برای دانلود برخی از موزیک‌ها به اشتراک نیاز دارید. هرچند که این مساله به هنرمند بستگی دارد. پس خریدهای درون‌برنامه‌ای هم وجود دارد و این یک نقص به حساب می‌آید زیرا اگر موسیقی مورد نظرتان به‌صورت رایگان وجود نداشته باشد دیگر از پیشنهادهای رایگان لذت لازم را نمی‌برید.

با وجود این بیشتر از آن‌چه بخواهید آهنگ‌های رایگان در برنامه وجود دارد. هر موزیکی که در Audiomack دانلود می‌کنید مستقیما به دایرکتوری آن می‌رود. بنابراین راهی برای بازگشت دوباره کاربر به برنامه است. پس از آن می‌توانید بدون اتصال به اینترنت نیز به موزیک‌های دلخواهتان گوش دهید بدون این که حتی کوچک‌ترین هزینه‌ای پرداخت کنید.

اگرچه برای Audiomack یک برنامه تحت وب نیز وجود دارد اما برای دانلود رایگان موزیک حتما باید برنامه را روی آیفون خود نصب کنید.

برای این کار بعد از نصب برنامه در آیفون مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه‌ی Audiomack را در آیفون خود باز کنید.
 • از آیکون جستجو در پایین سمت راست برای جستجوی آهنگ مورد نظرتان استفاده کنید.
 • زمانی که آهنگ را پیدا کردید آن‌را انتخاب کنید.
 • پس از اتمام دانلود علامت تیک، جایگزین نماد دانلود می شود.

نکته: اگر برای دانلود آهنگ به اشتراک نیاز باشد برنامه به شما اطلاع خواهد داد.

برای این که آهنگ‌هایی که دانلود کرده‌اید را ببینید:

 • منوی پخش‌کننده را به پایین بکشید تا آن‌را به حداقل برسانید.
 • روی My Library در پایین سمت راست ضربه بزنید.
 • برخی از گزینه‌ها را در نوار منوی بالا می‌بینید. آن‌ها را به سمت راست بکشید و روی آفلاین ضربه بزنید.
 • حال می‌توانید تمام آهنگ‌هایی را که دانلود کرده‌اید مشاهده کنید.
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
دانلود برنامه Audiomack برای آیفون – کلیک کنید

eSound Music

در برنامه‌ی eSound Music می‌توانید بهترین نوع موسیقی و هنرمند مورد علاقه‌تان را انتخاب و شروع به دانلود رایگان آهنگ کنید . رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و دانلود آهنگ تنها با چند کلیک انجام می‌شود. در واقع این یکی از بهترین برنامه‌ها برای دانلود رایگان موسیقی دلخواه‌تان است.

یکی از ویژگی‌های eSound Music تایمر خواب آن است. این تایمر خواب مشابه اسپاتیفای به شما این امکان را می‌دهد که زمان پخش آهنگ را برنامه‌ریزی کنید. بنابراین برنامه در یک زمان مشخص پخش موزیک را متوقف خواهد کرد.

دانلود رایگان آهنگ در eSound Music مانند برنامه قبلی آسان است. موزیک‌های دانلود شده در این برنامه نیز به لیست پخش آفلاین می‌روند.

پس از نصب رایگان eSound بروی آیفون خود، مراحل زیر را برای دریافت رایگان هر آهنگ دنبال کنید:

 • برنامه‌ی eSound را باز کنید.
 • پس از ثبت‌نام روی نام هنرمند مورد نظر و یا این که روی نماد جستجو در پایین سمت راست برای جستجوی آهنگ مورد نظر ضربه بزنید.
 • هنگامی‌که آهنگ را پیدا کردید آن‌ را انتخاب کنید تا به منوی پخش‌کننده موسیقی بروید.
 • روی دو نقطه‌ی افقی سمت راست آهنگ ضربه بزنید.
 • سپس روی Download Offline ضربه بزنید. 

برای مشاهده دانلودهای خود:

 • Cancel را در پایین سمت چپ انتخاب کنید.
 • روی فلش رو به عقب در بالا سمت چپ ضربه بزنید.
 • روی Library در پایین ضربه بزنید.
 • اکنون به Saved songs بروید.
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
دانلود برنامه eSound Music برای آیفون – کلیک کنید

Cloud Music player

برنامه‌ی Cloud Music player به شما این امکان را می‌دهد تا موزیک‌های موجود در رایانه شخصی و یا سرویس‌های ابری را، بدون هیچ استرسی با آیفون خود همگام‌سازی کنید. با این حال این خود نیز یک سرویس ابری به حساب می‌آید. زیرا آهنگ‌هایی را که همگام‌سازی می‌کنید را نگه می‌دارد و به شما امکان می دهد تا به آن‌ها بصورت آفلاین در آیفون خود گوش دهید.

Cloud Music player خود برنامه‌ای برای دانلود موسیقی نیست. شما می‌توانید موزیک‌ها را از وب‌سایت‌هایی مانند Music Archive در رایانه یا فضای ابری خود دانلود و از طریق برنامه آن‌ها را با آیفون خود همگام‌سازی کنید. این‌کار را با ارائه‌ی گزینه‌های آپلود ابری و Wi-Fi انجام دهید.

آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون

همگام‌سازی Wi-Fi به شما یک IP می‌دهد که می‌توانید از طریق مرورگر رایانه خود از آن بازدید کنید. در اینجا می‌توانید آهنگ‌های دانلود شده را در رایانه خود آپلود کنید و برنامه به‌طور خودکار آن‌ها را با آیفون شما همگام‌سازی می‌کند. بنابراین می‌توانید برنامه‌ها را بصورت آفلاین و مستقیما در آیفون خود گوش دهید.

با این‌حال برای استفاده از گزینه‌های ابری باید یک سرویس ابری اضافه کنید که موزیک‌های شما را نگه می‌دارد. این برنامه از سه سرویس ابری Google Drive ،OneDrive و Dropbox پشتیبانی می‌کند. فرض کنید که قبلا موزیک‌هایی را در Google Drive دانلود کرده‌اید. می‌توانید Google Drive را به‌عنوان منبع ابری به برنامه اضافه کنید. سپس آهنگ‌های خود را برای همگام سازی با Cloud Musi player انتخاب کنید.

حال برای شروع، برنامه را دانلود و بروی آیفون خود نصب کنید. برای همگام‌سازی آهنگ‌ها از رایانه‌ی خود با برنامه Cloud Music player طبق مراحل زیر عمل کنید:

 • ابتدا Cloud Music player را در رایانه‌‌ی خود اجرا کنید.
 • روی Sources در پایین سمت چپ ضربه بزنید. حال Wi-Fi transfer را انتخاب کنید.
 • در رایانه‌‌ی خود به URL محلی ارائه شده از طریق وب بروید.
 • روی Upload Files کلیک کنید.
 • اکنون یک موزیک را از رایانه‌ی شخصی خود انتخاب کنید.

*هشدار: منوی باز شده در تلفن همراه را در حین آپلود نبندید.

 • پس از آپلود روی Cancel در بالا سمت چپ برنامه تلفن همراه ضربه بزنید تا منوی URL بسته شود.
 • برای مشاهده و پخش آهنگ‌های همگام شده روی Songs در پایین ضربه بزنید.
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون

برای استفاده از گزینه‌های ابری به روش زیر عمل کنید:

 • برای انتخاب پلتفرم ابری روی نماد + در بالا سمت چپ ضربه بزنید.
 • حالا سرویس ابری مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • به پوشه‌ای که آهنگ‌های شما در آن قرار دارد بروید.
 • پس از مشاهده‌ی آن‌ها روی نماد دانلود ضربه بزنید.

از مرورگر Safari برای دانلود آهنگ‌ها بروی آیفون خود استفاده کنید.

گزینه‌ی دیگر دانلود موسیقی از طریق Safari و یا هر مرورگر دیگر است. بهترین جایگزینی که ما برای مرورگر پیدا کردیم Free Music Archive است.

دانلود برنامه Cloud Music player برای آیفون – کلیک کنید

Free Music Archive

آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون
آموزش نحوه دانلود موزیک روی آیفون

Free Music Archive آرشیو موسیقی رایگان است که در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی و توسط Tribe of Noise در سال ۲۰۱۹ خریداری شد. در این آرشیو میلیون‌های موزیک از هنرمندان مختلف وجود دارد. این برنامه فروشگاه رایگان موسیقی تحت وب است که می‌توانید با آن هر موسیقی را بر اساس سبک و هنرمندان دانلود کنید.

می‌توانید هنرمند یا موزیک خاصی را جستجو کنید و حتی دسته‌ای را برای موسیقی‌های مورد علاقه‌تان انتخاب کنید تا آهنگ‌های سبک‌های مختلف را به‌طور تصادفی دانلود کنید. دانلود آهنگ‌ها نیز بسیار ساده است. علاوه بر این می‌توانید از طریق هر دستگاهی به وبسایت Free Music Archive دسترسی داشته باشید.

آهنگ‌های دانلود شده به حافظه‌ی داخلی آیفون شما می‌روند.

دانلود مستقیم آهنگ‌ها از FMA:

ابتدا روی Browser FMA کلیک کنید. از نوار جستجو در بالا سمت راست برای جستجوی موزیک  استفاده کنید. برای دانلود نیز روی نماد دانلود در سمت راست موزیک استفاده کنید. اگر از شما خواسته شد روی I understand and agree کلیک کنید. علاوه بر این می‌توانی موزیک‌ها را بر اساس سبک آن‌ها دسته‌بندی کنید.

برای دریافت موزیک رایگان از فهرست موزیک‌های رایگان:

ابتدا روی Royalty-free music ضربه بزنید. از search bar برای جستجوی آهنگ استفاده کنید. بروی download ضربه بزنید. سپس روی نماد دانلود در سمت راست آهنگ ضربه بزنید.

همچنین می‌توانید آهنگ‌ها را بر اساس سبک موسیقی فیلتر کنید. برای این کار بروی نماد + در کنار هر سبک ضربه بزنید.

دانلود برنامه Free Music Archive برای آیفون – کلیک کنید

گوش دادن به موزیک‌‌های خوب روح و روان را آرام می‌کند. بدون شک دریافت موسیقی رایگان در آیفون کاردشواری است اما اگر هر یک از مواردی که در مقاله فوق گفتیم را استفاده کنید خواهید دید که می‌توانید این کار را رایگان نیز انجام دهید. بنابراین می‌توانید موسیقی مورد علاقه‌تان را رایگان در آیفون خود دانلود کنید.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *