جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

بررسی امکانات و دانلود بلو جونیور برای آیفون؛ بانک تمام دیجیتال کودکان

بلو جونیور برای آیفون؛ بانک تمام دیجیتال کودکان
فهرست مطالب

در این مقاله قرار است به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که برای والدینی که برای آینده فرزندان خود به فکر پس انداز و سرمایه گذاری هستند بسیار کاربردی است. یکی از روش‌های ایمن و پر بازده برای کودکان، ثبت نام در بانکی مجازی به نام بلو جونیور از طریق نصب نسخه iOS برنامه بلو جونیور بر روی آیفون می‌باشد. بلوجونیور زیرمجموعه‌ای از بلو بانک و تحت نظارت بانک سامان بوده و مختص کودکان ۷ تا ۱۴ ساله می‌باشد. در این میان باید به این نکته توجه کرد که تنها یکی از والدین قادر است برای فرزند خود ‌حساب بلوجونیور افتتاح کند. این رابطه پس از ورود والد به اکانت بلو بانک شخصی و در زمان افتتاح حساب و ثبت مشخصات هویتی کودک در برنامه بلوجونیور برای آیفون، ثبت و تأیید می‌شود.

نکته: این حساب قرض الحسنه است که کارت‌های مربوط به آن با پیش شماره‌های بانک سامان صادر می‌شوند.

از دیگر مشخصات اپلیکیشن بلو جونیور باید به این نکته اشاره کرد که هم والدین و هم فرزندان می‌توانند کارت اعتباری خود را غیر فعال کنند، اما این کار تنها باید توسط والدین انجام شود.

از بهترین گزینه‌های این حساب، واریز پول تو جیبی و پاداش برای کودکان در شنبه هر هفته از حساب بلو بانک والدین است. این ویژگی به آموزش بهتر و مؤثرتر فرزندان کمک می‌کند.

اپلیکیشن بلوجونیور در راه آموزش مسائل مالی به کودکان
اپلیکیشن بلوجونیور در راه آموزش مسائل مالی به کودکان

مزایای افتتاح حساب در بلو جونیور

  • برخورداری از کارت‌های عضو شبکه شتاب از جمله شاپرک (تحت نظارت بانک سامان)
  • آموزش مسائل مالی و پس انداز به کودکان
  • امکان خرید تا سقف ۱۰ میلیون تومان و برداشت روزانه تا ۲۰۰ هزار تومان
  • امنیت فوق‌العاده که تحت نظارت بانک سامان می‌باشد.
  • امکان دانلود برنامه بلو جونیور برای آیفون و اندروید
  • امکان استفاده از شماره موبایل والد دارای حساب در بلو بانک به جای شماره تماس فرزند
  • نظارت والدین بر امور مالی کودکان خود

برای افتتاح حساب، حتماً یکی از والدین باید پس از دانلود و نصب برنامه بلو بانک، در این نئوبانک سامان حساب داشته باشد و سپس با دانلود بلوجونیور آیفون و ورود از طریق حساب کاربری خود در بلو بانک و در نهایت ثبت مشخصات درخواستی کودک (از جمله اسکن صفحه اول و دوم شناسنامه)، حسابی تحت عنوان blujunior برای او افتتاح کند و امکان استفاده از پول تو جیبی و پاداش‌های هفتگی و نظم مالی را در اختیار فرزند خود قرار دهد.

دانلود برنامه بلوبانک جونیور برای آیفون

شما می‌توانید برای نصب بلو بانک نسخه آی او اس و دانلود برنامه بلوجونیور برای آیفون از طریق اپ استور اناردونی اقدام کنید. یکی از رقیبان سر سخت بلو بانک در زمینه بانکداری مجازی، بانکینو می‌باشد که در مقاله‌ای به معرفی بانکینو هم پرداختیم که برای مطالعه آن می‌توانید به مطلب لینک شده رجوع کنید.

برچسب‌ها: / /
به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *