جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی و آموزش نحوه دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون

دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون
فهرست مطالب

امروزه تمام کارهای بانکی را می‌توان با استفاده از اپلیکیشن‌ و به صورت مجازی انجام داد. بانک کشاورزی هم مثل دیگر بانک‌ها، سعی کرده تا خدمات بانکی را به طور الکترونیکی و از راه دور در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در این بخش از انارمگ به معرفی و نحوه دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون iOS می‌پردازیم.

معرفی همراه بانک

بانک کشاورزی یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین بانک‌های کشور ایران است که در سال ۱۳۱۲ افتتاح شد و امروزه دارای شعبه‌های بسیار زیادی در سراسر کشور است. امروزه با توجه به نظام بانکداری جدید برای مشتریان یکسری خدمات از راه دور شکل گرفته است که به وسیله آن مشتریان می‌توانند کارهای بانکی خود را از داخل خانه انجام دهند. ما برای راحتی در انجام کارهای بانکی، پیشنهاد می‌کنیم برنامه همراه بانک کشاورزی را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. اگر از سیستم عامل iOS استفاده می‌کنید، نگران نباشید ما در انارمگ لینک دانلود این نرم افزار را برای سیستم عامل iOS قرار داده‌ایم.

مراحل نصب و راه اندازی همراه بانک کشاورزی

مرحله اول: نصب

ابتدا نرم افزار را نصب کنید و در قسمت انتخاب زبان، زبان فارسی را انتخاب کنید؛ همچنین پس از ورود به برنامه این امکان از طریق تنظیمات موجود در منوی اصلی برنامه قابل دسترسی خواهد بود.

 مرحله دوم: تأیید تفاهم نامه

در این صفحه موارد امنیتی مورد نیاز به مشتری نمایش داده می‌شود تا او با تأیید آن‌ها، عواقب عدم توجه به نکات یاد شده را پذیرا باشد.

مرحله سوم: ورود به نرم افزار

در صفحه نخست، مشتری با وارد نمودن یک شماره حساب و رمز مربوط به آن، به مرحله بعد هدایت می‌شود. لازم به ذکر است شماره حساب و رمز مذکور توسط شعبه در حضور مشتری ارائه می‌گردد.

مرحله چهارم: تعیین نام کاربری و رمز عبور

پس از تأیید صحت اطلاعات ورودی در مرحله قبل، مشتری نسبت به تعیین نام کاربری و رمز ورود به سامانه اقدام می‌نماید. این اطلاعات به عنوان کلید ورود به برنامه بوده و از این پس نیازی به ورود شماره حساب برای ورود به برنامه نمی‌باشد. در صورت فراموش نمودن این اطلاعات از گزینه “اطلاعات ورود را فراموش کرده اید؟” برای تخصیص نام کاربری و رمز ورود جدید استفاده کنید. این گزینه در ورودهای بعدی قابل مشاهده و دستیابی است.

مرحله پنجم: فعال سازی

پس از انجام مراحل فوق می‌بایست کاربر احراز هویت شود. فرآیند انجام این مرحله با استفاده از شماره موبایل مربوط به شماره حساب انجام می‌شود. این شماره موبایل توسط مشتری در هنگام فعالسازی رمز موبایل بانک ارائه شده است. جهت فعال سازی نرم افزار، پیامکی حاوی یک کد فعالسازی به شماره موبایل مشتری ارسال می‌شود که مشتری می‌بایست با ورود آن در این مرحله، نسبت به فعال سازی برنامه خود اقدام نماید. در صورت نصب نرم افزار بر روی دستگاه‌های دیگر پیامی مبنی بر غیرفعال شدن نسخه‌های دیگر نمایش داده می‌شود.

اکنون با موفقیت نرم افزار همراه بانک را نصب کرده‌اید ، شاید برای شما سوال باشد که قابلیت‌های متفاوت این همراه بانک چیست؟

با نگاهی به منوی اصلی متوجه خدمات موجود در این همراه بانک می‌شویم.

منوی اصلی همراه بانک کشاورزی

خدمات مبتنی بر کارت در سامانه همراه بانک

 • مشاهده مانده و موجودی کارت؛
 • انتقال وجه به کارت بانک کشاورزی (روزانه ۳۰ میلیون‌ریال)؛
 • انتقال وجه به کارت سایر بانک‌ها (از طریق شتاب)؛
 • پرداخت قبض؛
 • خرید اعتبار شارژ سیم کارت؛
 • استعلام سه شارژ آخر؛
 • صورت‌حساب کارت (۱۰ گردش آخر کارت)؛
 • مسدود کردن کارت؛
 • عدم تخصیص کارت؛
 • بارکدخوان قبض؛
 • انتقال به حساب‌ها – کارت‌های پر کاربرد؛
 • بازیابی پاسخ تراکنش‌های بدون پاسخ (از بخش تاریخچه)؛

خدمات مبتنی بر حساب در سامانه همراه بانک

 • مشاهده مانده حساب؛
 • انتقال وجه به حساب بانک کشاورزی (روزانه ۱۰۰ میلیون‌ریال)؛
 • انتقال وجه پایا (روزانه ۱۰۰ میلیون‌ریال)؛
 • استعلام پایا؛
 • استعلام وضعیت چک؛
 • پرداخت اقساط تسهیلات؛
 • پرداخت قبض؛
 • ده گردش آخر حساب؛
 • تغییر رمز حساب؛
 • عدم تخصیص حساب؛
 • دریافت کد شبا؛
 • بارکدخوان قبض؛
 • انتقال به حساب‌ها – کارت‌های پر کاربرد؛
 • بازیابی پاسخ تراکنش‌های بدون پاسخ (از بخش تاریخچه)؛

بررسی جزئیات مربوط به حساب در همراه بانک کشاورزی

در این قسمت، شما دسترسی کامل به حساب بانکی خود دارید و می‌توانید کل جزئیات مربوط به حساب خود اعم از مانده حساب، گردش حساب، انتقال وجه داخلی، پرداخت قسط، پرداخت قبض، استعلام چک و سایر اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود را به طور کامل بررسی کنید.

منوی خدمات حساب بانکی، بانک کشاورزی

قابلیت ویژه همراه بانک کشاورزی

در این همراه بانک شما همواره به آخرین نسخه‌های به روزرسانی دسترسی دارید، به گونه‌ای که این به روزرسانی‌ها و قابلیت‌های جدید در همراه بانک فعلی به صورت نوتیفیکیشن برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید آخرین نسخه‌ آپدیت این همراه بانک را از اپ استور اناردونی دریافت کنید. به یاد داشته باشید که با ورود نسخه‌های جدید، نسخه‌های قدیمی با کاهش سرعت مواجه می‌شوند.

دانلود اپلیکیشن همراه بانک کشاورزی برای آیفون iOS – کلیک کنید

دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون iOS

دسترسی به کارت اعتباری

شما علاوه بر برسی جزئیات حساب بانکی از طریق همراه بانک کشاورزی، می‌توانید جزئیات مربوط به کارت اعتباری خود اعم از تراکنش‌ها، کارت به کارت، موجودی کارت و قابلیت‌های دیگر را نیز بررسی کنید و خدمات بانکی خود را بدون دستگاه خودپرداز و فقط از طریق همراه بانک کشاورزی انجام دهید. در این‌جا عکس منوی کارت قابل مشاهده است.

بررسی کارت اعتباری در همراه بانک کشاورزی

دسترسی به شعب اطراف

اگر به هر دلیلی نیاز به انجام یکسری کارهای بانکی به صورت حضوری داشتید از قابلیت دسترسی شعب همراه بانک کشاورزی استفاده کنید. به این صورت که همراه بانک کشاورزی به شما نزدیک‌ترین شعبه‌های بانک کشاورزی را نشان می‌دهد و شما به راحتی می‌توانید از طریق نقشه آن‌ها را پیدا کنید.

دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون iOS

آموزش دانلود همراه بانک کشاورزی برای آیفون iOS از اناردونی

 1. در مرحله اول وارد سایت اناردونی به آدرس www.anardoni.comشوید
 2. سپس گزینه ورود به اناردونی را انتخاب کنید. (حتما باید از طریق Safari وارد شوید و بررسی کنید که در حالت پرایوت نباشد)؛ برنامه مورد نظر خود را جستجو و انتخاب کنید و سپس گزینه دریافت را لمس کنید؛
 3. در ادامه اگر از قبل در اناردونی لاگین نکرده باشید، سیستم از شما درخواست می‌کند تا وارد حساب کاربری خود شوید. وارد اکانت اناردونی شوید؛
 4. از این قسمت به بعد باید مراحل ثبت دستگاه را انجام دهید. ابتدا گزینه ثبت دستگاه را انتخاب کنید و صبر کنید تا پنجر‌ه‌ای برای شما باز شود و گزینه Allow را لمس کنید؛
 5. گزینه Close را بزنید و وارد تنظیمات گوشی شوید. داخل تنظیمات، مسیر زیر را طی کنید:

General >> Profile

 1. پروفایل مربوطه را نصب کنید. با دو بار زدن گزینه Install به صورت خودکار مجدد وارد سایت می‌شوید؛
 2. اشتراک موردنظر خود را انتخاب و سپس مراحل پرداخت را طی کنید؛
 3. بعد از طی کردن مراحل پرداخت برنامه اناردونی ایکس (Anardoni X) را دانلود و نصب کنید؛
 4. اپلیکیشن بانک کشاورزی را در اناردونی ایکس جستجو کنید و از آن‌جا نصب کنید؛

آموزش سرچ و نصب برنامه های اناردونی در نسخه جدید

برچسب‌ها: / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *