جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی بهترین مسیریاب‌های ایرانی برای آیفون و آیپد

مسیریاب فارسی برای آیفون
فهرست مطالب

پیدا کردن آدرس، آن‌هم در شهرهای شلوغ و بزرگ، کار راحتی نیست و همه‌ی ما می‌دانیم که دوران آدرس پرسیدن از غریبه‌ها و رهگذران کوچه و خیابان به پایان رسیده است. حالا همه‌ی ما یک گوشی هوشمند در جیب خود داریم که می‌توانیم از نقشه دیجیتالی آن برای مسیریابی و پیدا کردن مقصد استفاده کنیم. برنامه‌های مسیریاب ایرانی و خارجی زیادی درحال حاضر بر روی اپ استور وجود دارد، اما کدام یک از همه بهتر است؟ کدام اپلیکیشن نقشه مناسب شما است؟ در این بخش از انارمگ به معرفی تعدادی مسیریاب‌‌ ایرانی برای آیفون و آیپد می‌پردازیم و خواهیم گفت چگونه می‌توانید آن‌ها را روی دستگاه iOS خود دانلود کنید.

معرفی و دانلود بهترین مسیریاب‌ ایرانی برای آیفون

نشان

 دانلود مسیریاب ایرانی نشان برای آیفون

از میان مسیریاب‌های مختلف ایرانی می‌توان گفت که برنامه مسیریاب نشان یکی از بهترین برنامه‌های بسیار جذاب و کاربردی برای کاربران است. اپلیکیشن مسیریاب نشان این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی با تعیین مبدا و مقصد در نقشه، در کمترین زمان و از بهترین مسیر به مقصد مورد نظر خود برسید.

دانلود برنامه نشان فارسی برای آیفون – کلیک کنید

یکی از ویژگی‌های بارز این اپلیکیشن ایرانی، رابط کاربری یا همان UI ساده آن است که باعث می‌شود شما بتوانید به هر قابلیتی که خواسته باشید دسترسی سریع داشته باشید. در برنامه مسیریاب نشان هیچ‌گونه پیچیدگی‌ خاصی وجود ندارد و کار با آن بسیار ساده است. از دیگر قابلیت‌های این برنامه می‌توان به سخنگوی فارسی، جستجو صوتی، نمایش و اعلان مکان دوربین‌‌ها، سرعت مجاز، سرعت گیرها، تصادفات، ترافیک و … اشاره کرد. 

راهینو

اپلیکیشن راهینو نیز یکی از بهترین برنامه‌های GPS و مسیریاب ایرانی است. راهینو اپلیکیشنى بسیار حرفه‌اى در زمینه مسیریابى است که تمامى مسیرها، جاده‌ها و خیابان‌های کشور ایران را در خود دارد.

دانلود برنامه نقشه و مسیریاب آفلاین راهینو برای آیفون – کلیک کنید

این برنامه نیز مانند مسیریاب نشان، قابلیت پخش صدای سخنگوی فارسی را دارد؛ نقشه‌ها به طور مستمر آپدیت می‌شوند و می‌توانید نقشه‌ها را یک‌بار دانلود و بعدا به صورت آفلاین از آن‌ها استفاده کنید. توسعه‌دهندگان برنامه راهینو از منابع باز (Open Source) برای طراحی برنامه خود استفاده می‌کنند. در نتیجه ممکن است مکان‌هایی را در این برنامه پیدا کنید که حتی بر روی گوگل مپس و سیجیک و اپل مپس هم پیدا نشود!

ویز فارسی

بهترین مسیریاب ایرانی آیفون

بی‌شک ویز فارسی در میان بهترین و کاربردی‌ترین مسیریاب‌های ایرانی قرار دارد و می‌توانید همین حالا و بدون فوت وقت! آن را به راحتی برای آیفون و آیپد خود دانلود کنید. یکی از مزایای بسیار جالب ویز فارسی، دیتابیس بروز آن است. هرکس که برنامه ویز را روی گوشی خود داشته باشد، چه به صورت فعال و چه به صورت غیرفعال، داده‌هایی برای این اپ می‌فرستد و ویز همه اطلاعات را جمع‌آوری می‌کند تا جزئیات نقشه را به طور دقیق در اختیار کاربران خود بگذارد.

یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی ویز، نمایش اطلاعات تصادفات و ترافیک‌های جاده‌ای است. در نتیجه اگر ویز فارسی با گویش شیرین تهرانی به شما گفت که خیابان شهید چمران ترافیک سنگین است، بهتر است به حرف او گوش کنید!

اگر مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید، ویز گهگاهی به شما پیغام‌هایی حاوی اطلاعات تصادفات و یا ترافیک جاده‌ای نمایش می‌دهد. ترافیک، تصادفات، دوربین سرعت‌سنج، سرعت‌گیر و حتی حضور پلیس را نیز به شما خواهد گفت. به همین خاطر کار با ویز فارسی بسیار راحت است.

تنها کافی است ویز فارسی را برای آیفون یا آیپد خود دانلود کنید، مقصد را انتخاب کنید و گزینه شروع را بزنید. علاوه بر انتخاب مقصد از روی نقشه، می‌توانید مقصد مورد نظر خود را به راحتی در قسمت جستجو نیز پیدا کنید. مسیرهایی که ویز انتخاب می‌کند بسیار منطقی هستند. به علاوه این که با استفاده از برنامه ویز می‌توانید به راحتی بدون مواجهه با ترافیک سنگین شهرهای شلوغ مثل تهران، مشهد، شیراز و … به سرعت به مقصد دلخواه خود برسید.

مسیرا

دانلود برنامه مسیریاب ایرانی برای آیفون

مسیرا از اپلیکیشن‌های نقشه GPS و مسیریاب خوب برای آیفون و اندروید است و نسخه تحت وب هم دارد. یکی از مزایای این اپلیکیشن نسبت به دیگر برنامه‌های مسیریاب ایرانی این است که نام فارسی معابر شهر و همچنین شبکه خیابان‌ها و بلوارها با جزئیات کامل و بسیار دقیق روی نقشه آن نمایش داده می‌شود.

مسیرا علاوه بر این که نقشه مسیریاب وسایل نقلیه دارد، نقشه مسیرهای پیاده‌رو را نیز در خود جای داده است. چه سوار ماشین باشید و چه با پای پیاده راهی مقصدی باشید، می‌توانید موقعیت خود را روی نقشه مشاهده کنید؛ معابر یا اماکن مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنید؛ و بهترین مسیر برای رسیدن به آن‌جا را مشاهده کنید.

دانلود اپلیکیشن مسیرا برای آیفون – کلیک کنید

همچنین کار با برنامه مسیرا راحت است و رابط کاربری زیبایی دارد. شما قادر خواهید بود به راحتی مبدا یا مقصد مورد نظر خود (مثل خانه، محل کار و …) را برای خود ذخیره کنید و با یک‌بار لمس صفحه به راحتی و به سرعت به آن‌جا برسید. در مسیرا، مانند نشان، می‌توانید اشکالات جاده‌ای و تصادفات را نیز گزارش دهید.

نما

اپلیکیشن نما نقشه کامل ایران است که در آن می‌توانید هرچه که می‌خواهید را در بخش جستجو پیدا کنید و نتایجی عالی از جستجوی فارسی آن به دست بیاورید. برنامه نما، نمای خیابان را به شما نمایش می‌دهد و به شما حتی پلاک خانه‌ها را هم می‌گوید.

برای پیدا کردن مقصد و انتخاب بهترین مسیر می‌توانید از مسیریاب زنده و دقیق آن‌ که ترافیک لحظه‌ای را نشان می‌دهد، استفاده کنید و در کوتاه‌ترین مدت به مکان مورد نظر خود برسید. نما شامل اطلاعات مکانی کامل هزاران نقطه مهم و کاربردی مثل رستوران‌ها و کافه‌ها، پمپ‌بنزین و غیره در سراسر کشور است. شما می‌توانید با ویرایش نقشه نما، نقشه ایرانِ این اپ را تکمیل و به تیم توسعه‌دهنده این برنامه کمک کنید.

دانلود برنامه مسیریاب نما برای آیفون – کلیک کنید

نما، مانند ویز فارسی و نشان، سخنگوی فارسی دارد و موانع جاده را به شما می‌گوید؛ رابط کاربری خوبی دارد و کار با آن آسان است.

مپ

دانلود مسیریاب ایرانی مپ برای آیفون

از دیگر مسیریاب‌های خوب ایرانی که می‌توانید برای آیفون و دستگاه iOS خود دانلود کنید، برنامه نقشه و مسیریاب مپ است. با اپلیکیشن مپ می‌تونید آدرس مورد نظر خود را جستجو کنید؛ نزدیک‌ترین مکان‌های ثبت شده را مشاهده کنید و سریع‌ترین مسیر رسیدن به مقصد را در یک چشم به هم زدن (با توجه به ترافیک) پیدا کنید.

دانلود مسیریاب فارسی مپ برای آیفون – کلیک کنید

مپ قابلیت ویژه‌ای هم دارد؛ شما می‌توانید نقشه مترو شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز را نیز در این برنامه مشاهده کنید. مپ همچنین اطلاعات مسیر اتوبوس‌های شهری را نیز در خود دارد.

بلد

دانلود مسیریاب ایرانی بلد برای آیفون

با استفاده از مسیریاب آنلاین بلد، می‌توانید نقشه شهرهای مختلف کشور را با بهترین کیفیت و به صورت دو بعدی و سه بعدی بر روی تلفن هوشمند خود داشته باشید. مسیریاب آنلاین بلد کاملا رایگان است و نقشه تمامی شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان، کرج و… را در خود دارد.

مسیریاب آنلاین بلد به صورت مداوم بروزرسانی می‌شود و هر روزه ویژگی‌های جدید مورد نیاز کاربران به این برنامه اضافه می‌گردد. ویژگی دیگر این مسیریاب مصرف باتری بسیار پایین است که موجب می‌شود تا باتری تلفن همراه شما مدت زمان بیشتری شارژ داشته باشد.

از دیگر قابلیت‌های مسیریاب آنلاین بلد می‌توان به گزارش‌های آن اشاره کرد. بلد با توجه به اطلاعات ترافیکی آنلاین، مسیریابی بهتری برای راننده‌ها ارائه می‌دهد. مسیریاب بلد با دراختیار داشتن دیتابیس‌های بومی اطلاعات کامل‌تر و آپدیت‌تری از مراکز خدماتی، وقایع پیش‌بینی نشده و گزارش لحظه‎‌ای ترافیک می‌دهد.

دانلود مسیریاب بلد برای آیفون – کلیک کنید

مسیریاب بلد همچنین قابلیت سخنگوی فارسی دارد. این مسیریاب سخنگو می‌تواند به زبان فارسی اسم خیابان‌ها و معابر را بخواند، اما حالا قرار است به زودی زبان‌های کردی، ترکی و عربی هم به برنامه اضافه شود تا کاربران قومیت‌ها و شهرهای مختلف به دستیار صوتی هم‌زبان خود دسترسی داشته باشند.

نرم‌افزار بلد همچنین قابلیت‌هایی دارد که در هیچ کدام از نقشه‌های داخلی دیده نمی‌شود. برای مثال پلاک تمام ساختمان‌های شهر بر روی نقشه آن به نمایش درآمده و امکان آدرس‌یابی دقیق را فراهم کرده است. همین ویژگی‌های بی‌شمار برنامه است که باعث شده که تعداد کاربران بلد بیشتر از همه مسیریاب‌های آنلاین دیگر باشد.

رابیا

اپلیکیشن رابیا برای آیفون

رابیا صرفا یک اپلیکیشن مسیریاب ایرانی نیست. با رابیا می‌توانید آدرس‌های شخصی خود را در یک‌جا ذخیره کنید و همه‌ را یک‌جا داشته باشید. شما می‌توانید آدرس و اطلاعات تماس افراد را در این برنامه ذخیره کنید و برای خود یک دفترچه آدرس خصوصی بسازید.

مسریابی به آدرس‌های ثبت شده نیز با کمک دیتابیس‌های اپلیکیشن‌های ویز، نشان و بلد صورت می‌گیرد که در نوع خود بهترین هستند. شما همچنین می‌توانید برای آدرس دلخواه خود درخواست تاکسی اینترنتی کنید و قیمت‌های سرویس‌های تاکسی آنلاین را باهم مقایسه کنید.

دانلود برنامه رابیا برای آیفون – کلیک کنید

به طور کلی رابیا اپلیکیشن خوبی برای ذخیره آدرس و مسیریابی است. با استفاده از برنامه رابیا دیگر نیازی نیست به دنبال آدرس‌های معمولی و مورد استفاده‌ی همیشگی خود بر روی نقشه بگردید. می‌توانید همه‌ی آن‌ها را یک‌جا داشته باشید و به راحتی بهترین مسیر را برای رسیدن به آن‌ها انتخاب کنید.

هاریتا

دانلود برنامه شهرگردی هاریتا برای آیفون

هاریتا یکی از مسیریاب‌های ایرانی و اپلیکیشن‌های خوب شهرگردی است که می‌توانید آن را برای آیفون و آیپد خود دانلود کنید. در این اپلیکیشن شهرگردی، اطلاعات مفیدی درباره‌ی مکان‌های تفریحی، تاریخی، جاذبه‌های گردشگری، مراکز خرید، رستوران‌ها، پمپ بنزین‌ها و … در اختیار مسافران و شهروندان شهرهای بزرگ و توریستی قرار گرفته است.

دانلود اپلیکیشن هاریتا برای iOS – کلیک کنید

با استفاده از هاریتا شما قادر خواهید بود به راحتی مسیر حرکت و نحوه ی رسیدن به مقصد مورد نظر در کمترین زمان ممکن با در نظر گرفتن ترافیک شهری را تجربه کنید. لازم به ذکر است که هاریتا تنها یک اپلیکیشن مسیریاب و شهرگردی نیست بلکه یک نرم‌افزار بسیار کاربردی است که رابط صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ و توریست‌ها و شهروندان می‌باشد.

موقعیت‌یاب ویژن

برنامه موقعیت‌یاب ویژن

برنامه موقعیت‌یاب ویژن همان‌طور که از نامش پیدا است، فقط یک مسیریاب نیست. شما می‌توانید نام مکان‌های مورد نظر خود را در بخش جستجو تایپ کنید و تأیید را بزنید تا بهترین مسیر برای شما نمایش داده شود.

دانلود برنامه موقعیت‌یاب ویژن – کلیک کنید

ویژن به شما شعاع مسافتی را نیز نشان می‌دهد. شما همچنین می‌توانید در بخش علاقه‌مندی‌ها، مکان دلخواه خود را ذخیره کنید. طراحی این اپلیکیشن زیبا و کاربرپسند است و پیشنهاد می‌کنیم این مسیریاب و موقعیت‌یاب ایرانی را برای آیفون و آیپد خود دانلود کنید.

میون بر

قطعا تا حالا برای‌ شما نیز اتفاق افتاده که خواسته باشید به جایی بروید، اما مسیر و آدرس آن‌جا را بلد نبوده باشید یا در نقطه‌ای از شهر گم شده باشید! اپلیکیشن میون بر تلاش کرده این مشکلات را برطرف کند. با اپلیکیشن میون بر می‌توانید آدرس دقیق را ثبت کنید و بعدا از آن استفاده کنید و یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه مسیریاب میون بر برای آیفون – کلیک کنید

کافی است پس از ثبت آدرس، شماره میون بر آدرس را بفرستید تا دیگران نیز بتوانند بدون نیاز به نصب برنامه با مسیریاب مورد علاقه خودشان، راه مقصد را پیدا کنند. میون بر طراحی زیبایی دارد و کار با آن نسبتا راحت است و یک‌بار امتحان کردن آن ضرری ندارد.

Nearby

شما می‌توانید با دانلود مسیریاب ایرانی Nearby برای آیفون و آیپد، به راحتی مکان‌های کسب و کار خود را به آن اضافه کنید و به هرجایی که خواستید مسیریابی کنید.

دانلود برنامه مسیریاب فارسی Nearby برای آیفون – کلیک کنید

یکی از امکانات بسیار خوب Nearby این است که می‌توانید اطلاعات دیگری مثل تصویر، اطلاعات تماس، دسته بندی، موقعیت روی نقشه و … به مکان مورد نظر خود اضافه کنید. Nearby همچنین امکان مسیریابی به نزدیک‌ترین مکان مورد نظر را یز دارد. علاوه بر همه‌ی این‌ها، می‌توانید از چندین استایل مختلف نقشه بهره ببرید و حالت نقشه‌ی برنامه را برای خود تغییر دهید.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *