انارمگ
۰

معرفی بهترین اپلیکیشن های سلامت باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال 2022

ماندگاری و عمر باتری یکی از مهم‌ترین مواردی است که کاربران گوشی آیفون به دنبال آن هستند. عمر باتری آیفون شما ممکن است به مرور زمان کاهش یابد. اما قرار نیست در اوایل خرید و استفاده از آیفون این اتفاق بیفتد. علاوه بر این راه‌‌های زیادی برای حفظ عمر باتری شما وجود دارد. از جمله برنامه‌هایی که در مصرف باتری شما صرفه‌جویی می‌کند و باعث افزایش عمر آن می‌شود. اگر قصد افزایش عمر باتری آیفون خود را دارید در این مطلب از بخش برنامه‌ اپلی مجله‌ی انارمگ با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲ بپردازیم.

Battery HD+- انتخاب اول

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

اپلیکیشن Battery HD+ رابط کاربری زیبا همراه با ویژگی‌های ضروری برای حفظ باتری آیفون شما را ارائه می‌دهد. داشبور این برنامه سطح باتری را به شما نمایش می‌دهد. در بخش اختصاصی برنامه هم نکات مهمی برای حفظ سلامت و عمر باتری آمده است. ابزارهایی نیز برای مشاهده‌ی آمار مصرف باتری و کنترل دستگاه از راه دور وجود دارد.

جالب‌ترین ویژگی این است که به شما می‌گوید چه‌قدر زمان برای استفاده از ویژگی‌های مختلف آیفون – مانند استفاده از Wi-Fi، استفاده از اینترنت، LED، تماس‌‌ها و بازی‌های دوبعدی و سه بعدی – باقی مانده است. 

مانیتور باتری روی داشبورد نیز به شما امکان می‌دهد که ببینید که چقد طول می‌کشد تا باتری شما شارژ شود. حتی می‌توانید زنگ هشدار را فعال کنید تا در زمان کامل شدن شارژ از آن اطلاع یابید. علاوه براین Battery HD+ به خوبی بر دما و ولتاژ شارژ تلفن شما نیز نظارت می‌کند. در نهایت این‌ که این برنامه رایگان است اما تبلیغات نیز دارد. گرچه باعث ایجاد مزاحمت نمی‌شود.

دانلود اپلیکیشن Battery HD+ برای آیفون – کلیک کنید

Battery Saver- ساده‌ترین رابط کاربری

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

اپلیکیشن Battery Saver دارای رابط کاربری خیلی واضح همراه با ویژگی‌هایی است که به شما امکان می‌دهد سطح باتری و موارد دیگر را نظارت کنید. علاوه بر نظارت بر سطح باتری آیفون، به مدیریت حافظه و فضای ذخیره‌سازی نیز کمک می‌کند.

در عین حالی‌که این برنامه راهی برای افزایش مستقیم سطح باتری ارائه نمی‌دهد، اما مدیریت حافظه و فضای ذخیره‌سازی آن می‌تواند فایل‌های ناخواسته و فضای حافظه غیرضروری را برای کاهش مصرف کلی باتری حذف کند. قسمت ارائه‌ی نکات صرفه‌جویی در باتری به دلایلی کار نمی‌کند. به‌طور کلی باید گفت این برنامه‌ای ایده‌آل برای مشاهده‌ی مصرف باتری شما است.

 اگر برنامه می‌توانست زمان نیاز به شارژ را اطلاع دهد خیلی کاربردی‌تر می‌شد. اما خب این‌طور که پیداست این مساله مورد توجه توسعه‌دهنده برنامه نبوده است. دانلود این اپلیکیشن رایگان است.

دانلود اپلیکیشن Battery Saver برای آیفون – کلیک کنید

Battery Life Doctor Pro – برنامه‌ای با نکات مفید برای صرفه‌جویی باتری

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

برنامه‌ی Battery Life Doctor Pro بسیار شبیه Battery Saver است با این تفاوت که مزیت قابل توجهی نسبت به آن دارد. در حالی که در داشبورد آن مانیتور باتری وجود دارد، می‌توانید میزان مصرف حافظه را به صورت زنده مشاهده کنید. این ویژگی روشی پیشرفته برای پاکسازی موثر فایل‌های ناخواسته و استفاده از فضای اضافی ارائه می‌دهد.

شما می‌توانید ظرفیت رم خود و میزان مصرف آن‌ را در یک نقطه مشاهده کنید. همچنین آمار مشابهی برای مصرف دیسک وجود دارد. این برنامه برای کاهش مصرف باتری به پاک کردن موارد اضافی بسنده نمی‌کند. همچنین داراری ۱۵ روش مهم و اثبات شده برای حفظ سلامت باتری شماست.

دانلود این برنامه رایگان است اما تبلیغات در این سطح رایگان کمی خسته‌کننده به نظر می‌رسد. می‌توانید این موارد را با خرید یک بار اشتراک حذف کنید.

دانلود برنامه‌ی Battery Life Doctor Pro برای آیفون -کلیک کنید

Battery Health- صرفه‌جویی در باتری با بررسی تاریخچه‌ی شارژ

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

Battery Health برنامه‌ای خوب برای بهبود سرعت شارژ آیفون شما است. یکی از ویژگی‌های جذاب آن رابط کاربری بصری و و جامع آن است.

این اپلیکیشن ویژگی‌های خوب زیادی دارد اما یکی از قابل توجه‌ترین موارد تاریخچه‌ی شارژ آن است که به شما این امکان را می‌دهد تا روند شارژ خود را تا ۳۰ روز گذشته مشاهده و بررسی کنید. این ویژگی‌ای فوق‌العاده جالب است زیرا از این طریق می‌توانید میزان شارژ و دشارژ باتری خود را در طول زمان کنترل کنید. علاوه بر این یک تایمر شارژ وجود دارد که شما را از سرعت شارژ باتری آیفون مطلع می‌کند.

همه ویژگی‌هایی که گفته شد رایگان هستند اما اگر می‌خواهید برنامه صفحه‌ی گوشی شما را کم‌نور کند یا رابط کاربری شما را هنگام شارژ مخفی نگه دارد، به خرید اشتراک نیاز دارید. در واقع این موارد سرعت شارژ شما را افزایش می‌دهد. همچنین یک زنگ هشدار وجود دارد که پس از شارژ کامل به شما اطلاع می‌دهد.

این برنامه رایگان است و خریدهای درون برنامه‌ای از ۰.۹۹ دلار شروع می شود.

دانلود برنامه Battery Health برای آیفون – کلیک کنید

Battery Life- نظارت بر سطح باتری چند دستگاه

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

آیا می‌خواهید سطح باتری چندین دستگاه اپل را در گوشی خود مشاهده کنید؟ Battery Life برای شما بستری برای انجام این‌ کار فراهم می‌کند. این برنامه برای نظارت بر میزان باتری، استفاده و الگوی شارژ در آیفون و دستگاه‌های مرتبط با آن مانند اپل واچ ایده‌آل است.

Battery Life علاوه بر برنامه‌ی آیفون، برای اپل واچ نیز برنامه‌ای مخصوص دارد. بنابراین می‌توانید هر دو دستگاه را بهم متصل کنید و روند کار باتری هر کدام از دستگاه‌ها را مشاهده کنید.

همچنین ویجتی برای مشاهده زمان اجرای برنامه‌های مختلف دستگاه شما را ارائه می‌دهد. این موارد شامل استفاده از اینترنت، زمان مکالمه، پخش‌کننده صوتی و تصویری و موارد دیگر است. ویژگی The runtime به شما اطلاعاتی در مورد آن‌چه باتری شما را بیشتر خالی می‌کند می‌دهد. زمانی که باتری شما بصورت رضایت‌بخشی شارژ شود توسط زنگ هشدار به شما اطلاع داده می شود این‌کار به بهینه‌سازی شارژ باتری کمک می‌کند و از دریافت ولتاژ شارژ بیش‌ از اندازه نیز جلوگیری می‌کند.

می‌توانید دستگاه‌های مرتبط را در Connected devices نظارت کنید. در این‌جا می‌توانید همه‌ی دستگاه‌های جفت شده، از جمله دستگاه‌های فعال و غیرفعال و حتی بدون نظارت را مدیریت کنید.

دانلود برنامه رایگان است اما می‌توانید برای حذف تبلیغات و استفاده از ویژگی‌های پیشرفته مانند اعلان‌های سفارشی طرح پرمیوم را انتخاب کنید. خریدهای درون برنامه‌ای از ۱.۹۹ دلار شروع می‌شود.

دانلود برنامه Battery Life برای آیفون – کلیک کنید

Cloud Batteries- برنامه صرفه‌جویی در باتری مبتنی بر فضای ابری

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

همان‌طور که مشخص است Cloud Batteries از فناوری ابری برای همگام‌سازی همه‌ی دستگاه‌های اپل شما استفاده می‌کند البته تا زمانی‌ که از آیکلود روشن باشد. از این رو می‌توانید همه‌ی آن‌ها را در یک مکان نگهداری کنید و میزان باتری آن‌ها را از راه دور در فضای ابری نظارت کنید.

این برنامه از iOS ،macOS و watchOS پشتیبانی می‌کند و البته برنامه‌های اختصاصی نیز برای هر دستگاه وجود دارد. همچنین می‌توانید دستگاه‌های کم‌مصرف بلوتوثی، مانند Apple Pencil را از طریق دستگاهی پیوند دهید تا آن‌ را به دستگاه‌هایی که نظارت می‌کنید اضافه کند. از آن‌جایی که این برنامه مبتنی بر فضای ابری است، می‌توانید هنگام نصب برنامه خاص برای هر دستگاه، دستگاه‌های دیگر را نیز از نزدیک مشاهده کنید.

Cloud Batterie دارای ویژگی نوتیفیکیشن هم دارد که در صورت کامل شدن شارژ آیفون به شما هشدار می‌دهد. علاوه بر این می‌توانید برنامه را طوری تنظیم کنید تا در صورتی‌که که به درصد شارژ معینی رسید به شما اطلاع دهد. کار با این برنامه بسیار ساده است. علاوه بر این‌ها هر دستگاه را می‌توانید به سادگی با ضربه بروی نماد + در بالا سمت چپ به برنامه اضافه کنید. از این رو می‌توانید سطح باتری دستگاه‌ها را مستقیما از داشبورد نظارت کنید. علاوه براین می‌توانید دستگاه‌ها را با استفاده از معیارهای مختلف مانند سطح باتری و نام دستگاه مرتب و یا از مرتب‌سازی سفارشی استفاده کنید.

قیمت برنامه رایگان بوده و خریدهای درون برنامه‌ای از ۲.۹۹ دلار شروع می‌شود.

دانلود برنامه Cloud Batterie برای آیفون – کلیک کنید

CPU Monitor – صرفه‌جویی باتری با عملکرد همه جانبه

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

 اپلیکیشنی ایده‌آل برای بررسی کامل پس‌زمینه‌ی آیفون شما است. این برنامه شامل خدمات نظارت عمیق برای باتری‌ها و پردازنده‌ها، رابط شبکه، واحد پردازش گرافیکی GPU، CPU، سلامت سیستم عامل و ذخیره‌سازی است. سپس آمار بدست آمده را در نمودارهای مختصر و آموزنده بررسی می‌کند. دانستن این موارد مفید است زیرا همه مواردی هستند که بر عمر مفید باتری آیفون تاثیر گذارند.

با استفاده از این آمار می‌توانید بفهمید که چه چیزی بیشتر از باتری شما استفاده می‌کند و احتمالا نحوه‌‌ی کاهش تاثیر آن‌ را پیدا خواهید کرد. با این‌حال برنامه گاهی هنگام بررسی آمارها از کار می‌افتد. مانیتور CPU دارای یک بخش اختصاصی برای هر واحد نظارتی است. از این رو شما تنها لازم است که روی ویجت مورد نظر کلیک کنید تا ببینید آیفون شما در آن قسمت چگونه عمل می‌کند.

به عنوان مثال برای مشاهده عملکرد باتری روی Battery ضربه بزنید. به همین خاطر می‌توانید آمار باتری مانند وضعیت، ظرفیت سطح و ولتاژ را مشاهده کنید. برنامه رایگان است اما می‌توانید طرح پرمیوم را برای حذف تبلیغات خریداری کنید. خریدهای درون برنامه‌ای از ۱.۹۹ دلار شروع می‌شود.

دانلود برنامه CPU Monitor برای آیفون – کلیک کنید

Ampere Battery Charging Check- بهترین برنامه برای ارزیابی سرعت شارژ

معرفی بهترین برنامه باتری آیفون در سال 2022

معرفی بهترین اپلیکیشن باتری آیفون در سال ۲۰۲۲

اپلیکیشن Ampere Battery Charging Check به شما این امکان را می‌دهد تا سرعت شارژ باتری خود را بررسی کنید و مشاهده کنید که هر برنامه در آیفون شما چه میزان باتری مصرف می‌کند. همچین می‌توانید سرعت شارژ باتری خود را مشاهده کنید تا بتوانید شارژرهای مختلف آیفون را آزمایش کنید تا ببینید کدامیک سریع‌تر عمل می‌کند.

همچنین بخشی دارد که در آن زمان استفاده باقیمانده برای هر برنامه را مشاهده می‌کنید این موارد شامل زمان استفاده برای تماس‌ها، استفاده از اینترنت، صدا، پخش ویدئو و زمان کلی باقیمانده است.

یکی از نقاط ضعف این برنامه رابط کاربری درهم و برهم آن است. که تاثیر خفیفی بر روی استفاده آن دارد. به جز این، برنامه عملکرد خوبی دارد. برنامه رایگان است و خریدهای درون برنامه‌ای از ۲.۹۹ دلار شروع می‌شود.

دانلود اپلیکیشن Ampere Battery Charging Check برای آیفون – کلیک کنید

 

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =