جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

کاربران اپ استور برای خرید سرویس‌های اشتراکی هزینه‌ای دو برابری نسبت به کاربران گوگل پلی پرداخت می‌کنند

کاربران اپ استور دو برابر بیشتر از کاربران گوگل پلی اقدام به خرید اشتراک می‌کنند
فهرست مطالب

آخرین اخباراپلی دنیای تکنولوژی حاکی از آن است که کاربران اپ‌ استور نسبت به کاربران گوگل‌ پلی، حدود دو برابر هزینه‌ی بیشتری برای خرید سرویس‌های اشتراکی پرداخت کرده‌اند. آخرین گزارش‌ها نشان می‌دهد که هزینه‌هایی که کاربران در سراسر جهان در اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند صرف کرده‌اند در سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود رسید. داده‌های Sensor Tower نیز نشان می‌دهد که کاربران اپ استور دو برابر بیشتر از کاربران گوگل پلی برای سرویس‌های اشتراکی هزینه می‌کنند.

به گزارش ۹to5Mac، در سراسر جهان، ۱۰۰ برنامه‌ی برتر غیراشتراکی بازی در اپ‌ استور ۱۳.۵ میلیارد دلار درآمدزایی کرده‌اند. این مبلغ تقریباً سه‌ برابر بیشتر از درآمد ۴.۸ میلیارد دلاری گوگل‌ پلی است. با این‌ حال باید گفت که گوگل‌ پلی رشد قابل توجهی در این زمینه داشته است، زیرا درآمد این فروشگاه در سال ۲۰۲۱ نسبت به ۲۰۲۰ حدود ۷۸ درصد افزایش یافته است. این در‌ حالی است که درآمد اپ‌ استور در سال ۲۰۲۱ به ۱۰.۳ میلیارد دلار رسیده و درآمد این فروشگاه نسبت به سال ۲۰۲۰ حدود ۳۱ درصد افزایش داشته است.

در ایالات متحده و سایر نقاط جهان، یوتیوب همواره یکی از برترین اپلیکیشن‌های دارای سرویس‌ اشتراکی در اپ‌ استور بوده است. مجموع درآمد سرویس اشتراکی این اپلیکیشن در سراسر جهان ۱.۲ میلیارد دلار بوده که ۵۶۶.۵ میلیون دلار آن از کاربران ایالات متحده به‌دست آمده است. Tinder نیز دومین اپلیکیشن محبوب اشتراکی در سال ۲۰۲۱ بوده است.

در جدول زیر می‌توانید لیست برترین اپلیکیشن‌های دارای سرویس‌ اشتراکی در اپ‌ استور و همچنین در گوگل پلی را مشاهده کنید:

کاربران اپ استور دو برابر بیشتر از کاربران گوگل پلی اقدام به خرید اشتراک می‌کنند

لازم به ذکر است که که خدمات مربوط به سرویس‌های اشتراکی همچنان در‌ حال افزایش است؛ زیرا کاربران تمایل دارند محتوای ویژه یا همان پریمیوم premium را در پلتفرم‌هایی نظیر HBO مکس، آمازون و نتفلیکس مشاهده کنند.

معرفی گیفت کارت اپل Apple و نحوه وارد کردن (ردیم) کد آن – کلیک کنید

خرید گیفت کارت ارزان اپل – کلیک کنید

پلفترم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توئیتر، تیک‌ تاک و اینستاگرام نیز در‌ حال ایجاد مدل‌های اشتراکی مخصوص خود هستند و هدف خود از این کار را تشویق تولید‌کنندگان محتوا و کاربران عنوان کرده‌اند. با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالاً در آینده‌ی نزدیک شاهد افزایش درآمدزایی اپ‌ استور از برنامه‌های اشتراکی خود خواهیم بود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا با افزایش تعداد برنامه‌های دارای سوریس اشتراکی برای کاربران اپ استور موافق هستید؟ فراموش نکنید دیدگاه خود را از طریق بخش نظرات با ما و دیگر کاربران مجله خبری انارمگ در میان بگذارید.

برچسب‌ها: / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *