جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

نحوه‌ی تعویض باتری ایرتگ ; ردیاب کوچک و محبوب اپل

تعویض باتری ایرتگ اپل
فهرست مطالب

ردیاب هوشمند اپل ایرتگ «Apple AirTag»، یک دستگاه کوچک است که میتواند برای ردیابی اشیائی مانند کلید و کیف ‌پول استفاده شود. به لطف تکنولوژی این محصول جدید اپل، پیدا کردن وسایل گمشده بسیار آسان‌تر شده است. البته گاهی اوقات ممکن است ۳۰ ثانیه یا بیشتر طول بکشد تا ایرتگ خود را ردیابی کنید. این امکان هم وجود دارد که به علت وجود دیوارهای زیاد در اطراف، امواج بلوتوثی خنثی شوند و مکان نادرستی را به شما نمایش دهد. ولی وجود تراشه U1 ردیابی را راحت کرده و مثل آب خوردن دیوارها را دور میزند! در این مطلب قصد داریم به نحوه‌ی تعویض باتری ایرتگ بپردازیم.

این دستگاه ردیابی تنها زمانی می‌تواند مفید واقع شود که باتری آن به درستی کار کند و شارژ کافی داشته باشد. به گفته اپل، باتری ایرتگ حدود یک سال دوام می‌آورد. با پایان یافتن این زمان، تغییر باتری کار چندان دشواری نیست و به راحتی می‌توان آن را انجام داد. ایرتگ از یک باتری سکه‌ای کملیون مدل CR2032 استفاده می‌کند، نوعی باتری که اغلب در ریموت کنترل‌ها و سایر دستگاه‌ها یافت می‌شود و می‌توانید آنها را در اکثر فروشگاه‌ها پیدا کنید و هزینه خرید هر کدام چند دلار است. در ادامه با نحوه‌ی تعویض باتری ایرتگ با ما همراه باشید.

عوض کردن باتری ایرتگ اپل

دستورالعمل‌های تعویض باتری ایرتگ

  1. با قرار دادن پایه سفید ایرتگ رو به پایین، به آرامی آن را باز کنید. توجه داشته باشید که لوگوی اپل باید رو به شما باشد.
  2. با استفاده از دو انگشت خود، دو نقطه‌ی موجود در کنار لوگوی اپل را فشار دهید.
  3. درپوش را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید. بعد از چرخاندن درپوش، می‌توانید آن را برداشته و اکنون باتری جدید را جایگزین باتری قدیمی کنید.
  4. درپوش را مجددا در جای خود قرار دهید و در جهت مخالف آن را بچرخانید تا بسته شود.
برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *