جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ایرکارت اپل؛ جدیدترین ردیاب شرکت Rolling Square

ایرکارت ردیاب اپل
فهرست مطالب

Rolling Square به تازگی ردیابی شبیه به کارت اعتباری تولید کرده است که به راحتی در کیف پول شما جا می گیرد و با قابلیت Find My اپل سازگاری کامل دارد. اما ایرکارت ردیاب اپل چیست؟

ایرکارت ردیاب اپل یکی از اولین محصولاتی است که کاملا با تمام قابلیت های شبکه‌ی Find My اپل سازگاری دارد و از همان زمان خریداران زیادی خواهان تولید و عرضه‌ی چنین ردیابی بوده‌اند. 

ضخامت ردیاب ایرکارت ۳.۲mm (حدودا اندازه‌ی ضخامت سه کارت اعتباری روی هم) است. این ردیاب با سه باتری فوق‌العاده نازک کار می کند و شرکت تولیدکننده اعلام کرده که بدون نیاز به تعویض تا یک سال عمر مفید دارند. 

گواهی IP67 به آن داده شده است؛ به این معنا که ضد گرد و غبار است و تا عمق یک متری آب به دورن آن نفوذ نمی کند. اگر کیف پول‌تان را گم کنید، می توانید کاری کنید تا ایرکارت بوق بزند. با این کار می توانید آن را مثلا از زیر بالشتک های مبل یا کنار صندلی ماشین به راحتی پیدا کنید. 

خرید گیفت کارت اپل Apple – کلیک کنید

به علاوه این که به شما این امکان را می دهد تا هشدار Left Behind (جاگذاشتن کیف پول) را برای آن فعال کنید. Left Behind قابلیت جدیدی است که به تازگی در iOS 15 به Find My اضافه شده است. کاربران با فعال کردن این گزینه می توانند کاری کنند که اگر از محدوده‌ی Find My کیف پول خود خارج شدند، آیفون‌شان به آن ها پیغام هشدار ارسال کند. 

افرادی که خواهان خرید این ردیاب کوچک و کاربردی هستند می توانند سری به وب‌سایت شرکت Rolling Square بزنند تا در صورت بازشدن صفحه‌ی ثبت پیش‌سفارش ایمیل آن را دریافت کنند. Rolling Square قصد دارد تا پیش‌سفارش را از ماه ژانویه (اوایل ماه دی) آغاز کند. در حال حاضر هنوز خبری از قیمت این ردیاب شبیه کارت نداریم. 

برچسب‌ها: / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *