۵ ترفند کاربردی برای افزایش بازدید ویدئو ها و کسب محبوبیت بیشتر در تیک تاک

تیک تاک یکی از اپ های محبوب این روز هاست و چالش های زیادی در این اپ ایجاد می شود که بازدید کنندگان زیادی دارد. اگر شما در این اپ یک مبتدی هستید ولی می خواهید پیشرفت کنید و ویدئو هایتان بازدید کننده زیاد داشته باشند و وایرال شوند , در این مطلب ما به شما ۵ ترفند کاربردی تیک تاک را آموزش می دهیم تا به خواسته خود دست یابید.

۵ ترفند کاربردی تیک تاک

  1. در جریان های پر طرفدار شرکت کنید ( Trends )
  2. اعتبار اکانت تیک تاک خود را بهبود ببخشید
  3. محتوا های تولید شده را به سرعت ادامه دهید و آن ها را گسترش دهید
  4. ویدئو های تان را کوتاه اما گیرا بسازید
  5. از تبلیغات در پلتفورم ها و اپ های دیگر بهره ببرید

در جریان های پر طرفدار شرکت کنید ( Trends )

اولین مورد از ۵ ترفند کاربردی تیک تاک که می توانیم به شما بدهیو و البته مهم ترین و معمول ترین ترفند نیز هست , این است که اطمینان حاصل کنید در مورد موضوعات پر طرفدار , چالش ها و ترند های روز , ویدئو بسازید و محتوا خلق کنید. از صدا ها و آهنگ های وایرال , میم ها , چالش ها و هشتگ ها نهایت بهره را ببرید. در ویدئو های خود از هشتگ های مربوط به کارتان استفاده کنید و برای شناخت این هشتگ های مرتبط تحقیق کنید. استفاده از محبوب ترین ترند های تیک تاک به عنوان پایه ای برای خلق محتوا , از مهم ترین فاکتور هایی است که می تواند شما را از بقیه متمایز کند.

یک از موفق ترین نمونه های استفاده از این موضوع , یک سریال مستند محبوب از نتفلیکس به نام Tiger King است که در مورد صنعت عجیب پرورش ببر در ایالات متحده آمریکا است. این سریال همچنین به اختلافات میان یک صاحب باغ وحش به نام Joe Exotic و یک فعال حقوق حیوانات به نام Carol Baskin نیز می پردازد. اما داستان پیچش داستانی تاریکی داشت و به عنوان مثال در فضای مجازی به این انجامید که Joe در آخر زندانی شد و Carol یک مضنون قتل است زیرا همه فضای مجازی  بر این باور هستند که او همسر خود را به صورت کامل به یک ببر خورانده است.

با استفاده از ابزار آنالیز تیک تاک , Bytesights , توانستیم میزان محبوبیت ترند Tiger King را در تیک تاک ارزیابی کنیم و متوجه شدیم که این سریال موفق شده است میلیارد ها بازدید و صدها هزار محتوای تولید شده توسط کاربران را به خود اختصاص دهد.

دانلود آخرین نسخه تیک تاک بدون محدودیت برای آیفون – کلیک کنید

موفقیت خیره کننده این سریال بیشتر به دلیل استفاده از یک اهنگ محبوب در پلتفورم تیک تاک است. افراد در تیک تاک به شکل Joe Exotic یا دشمن اصلی او Carol Baskin لباس می پوشیدند و با ریمیکسی از اهنگ Megan Thee Stallion به نام Savage

می رقصیدند. این آهنگ پیش از این چالش , یک اهنگ ترند بود و میلیون ها کاربر برای این آهنگ , ویدئو خلق کرده بودند.

اعتبار اکانت تیک تاک خود را بهبود ببخشید

در میان ۵ ترفند کاربردی تیک تاک , این مورد شاید کمی در نگاه اول مبهم به نظر برسد اما در حقیقت بسیار ساده است. اگر شما اکانتی مورد اعتماد و با کیفیت داشته باشید , ویدئو شما شانس بسیار بیشتری برای وایرال شدن دارد. برای این کار شما باید محتوا های خودتان را به صورت مرتب و پیوسته در طول زمان آپلود کنید و این پایبندی به این موضوع قابل اطمینان بودن اکانت شما را برروی این پلتفورم نشان می دهد.

اطمینان حاصل کنید که دفعات معدودی ویدئو های خود را حذف کنید. اگر این دفعات زیاد باشد , الگوریتم برنامه این برداشت را خواهد داشت که شما تمایل به خلق محتوا با کیفیت پایین و ضعیف دارید.

یکی دیگر از روش ها برای بالا بردن کیفیت اکانت خود مورد استفاده مجدد قرار ندادن محتوا است.

محتوا را مورد استفاده مجدد قرار ندهید

محتوا هایی که در پلتفورم های دیگر مثل اینستاگرام یا فیسبوک ترند شده اند , به احتمال زیاد در تیک تاک به محبوبیت دست نمی یابند. کاربران تیک تاک تمایل دارند تا از محتوای بومی و مختص به این برنامه بهره ببرند.

محتوا های تولید شده را به سرعت ادامه دهید و آن ها را گسترش دهید.

اگر یکی از ویدئو های شما شروع به جلب توجه کرد, این ضروری است که شما این ویدئو را ادامه و توسعه دهید و این کار باید با نهایت سرعت انجام دهید. دوباره آن را پست کنید , به آن پاسخ دهید و یا ادامه آن را بسازید و به اشتراک بگذارید.

سرعت و گوناگونی پاسخ ها و گسترش دادن ویدئو ها در تیک تاک بسیار مهم است و هر چقدر پاسخ شما نسبت به توجه کاربران به یک ویدئوی شما بیتر باشد, در تولید محتوا پیشرفت خواهید کرد. به سرعت یک ویدئوی محبوب تان را ادامه دهید تا مخاطبان بیشتری جذب کنید و به قابل اعتماد بودن اکانت تان نیز افزوده شود.

یکی از بهترین راه های مورد توجه قرار دادن ویدئوی تان , همکاری با اینفلوئنسر ها است. اینفلوئنسر ها هواداران زیادی دارند و با شرکت کردن آن ها در چالش شما یا استفاده آن ها از هشتگ شما باعث می شود که هزاران کاربر فعال در تیک تاک , از ویدئو شما بازدید کنند.

ویدئو های تان را کوتاه اما گیرا بسازید

در اصل ویدئو های شما باید بین ۱۰ تا ۱۵ در کل طول بکشد تا زمان بازدید ها و زمان تکیمیل تماشا ویدئو توسط کاربران به حداکثر برسد. این اندازه ها در تیک تاک بسیار حائز اهمیت است و این الگوریتم که محتوای شما ارزش تماشا را دارد به کاربران بیشتری ارائه می دهد.

از تبلیغات در پلتفورم ها و اپ های دیگر بهره ببرید.

آخرین قسمت از ۵ ترفند کاربردی تیک تاک ,تبلیغات در پلتفورم ها و اپ های دیگر است. اگر شما در حال حاضر در یکی از پلتفورم ها و اپ های دیگر صفحه ای پرطرفدار دارید, از این موضوع به نفع خود استفاده کنید. ویدئو های جدید خود را در پلتفورم های دیگر مثل اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک بگذارید و به آدرس ویدئو در تیک تاک لینک بدهید. اگر هم صفحه پر طرفداری ندارید, باز هم می توانید از کمک اینفلوئنسر ها استفاده کنید. این موضوع بسیار در افزایش بازدید ها و وایرال شدن ویدئو شما کمک می کند.

همچنین می توانید برای یادگیری ترفند های بیشتر در تیک تاک به مطلب آموزش بهترین نکات و ترفندهای برنامه تیک تاک TikTOk مراجعه کنید

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =