جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

قابلیت‌های جدیدی که با visionOS 2 به اپل ویژن پرو خواهد آمد!

فهرست مطالب

با عرضه Apple Vision Pro در فروشگاه‌های سراسر جهان، اکنون کاربران این دستگاه فوق‌العاده منتظر آپدیت‌های مربوط به سیستم عامل آن یعنی visionOS هستند. در این مطلب از انارمگ به تمامی قابلیت های جدید اپل ویژن پرو که با visionOS 2 به این دستگاه خواهد آمد می‌پردازیم.

کانسپت visionOS 2

ایده مفهومی visionOS 2 که به نام کانسپت Ortolani(پارکر اورتولانی) نیز شناخته می‌شود سعی کرده است تا تمامی نیازهای کاربران را در یک نسخه ارائه دهد. از اولین درخواست‌های کاربران اپل ویژن پرو، قابلیت تنظیم مجدد visonOS است. اپل در این سیستم عامل نیز همانند اولین آیفون، برنامه‌های خود اپل را در صفحه اصلی و مابقی برنامه‌ها را در صفحات بعدی چیدمان کرده است. کاربران خواستار تنظیم مجدد visionOS به شکل دلخواه هستند.

کانسپت مذکور همچنین نحوه نمایش Notification Center در نوار جانبی صفحه Home اپل ویژن پرو را نشان می‌دهد. نوتیفیکیشن سنتر تمامی جزئیات مربوط به هر نوتیفیکیشن را برای کاربر نمایش می‌دهد. این قابلیت در نسخه فعلی محدود است و اگر با آپدیت visionOS 2 ارتقاء پیدا کند، نیاز کاربران را رفع خواهد کرد.

همزمان با استفاده از اپل ویژن پرو، ورود به آیفون به کمک فیس آیدی دشوار است، زیرا صورت کاربر به خوبی نمایش داده نمی‌شود. اکنون در کانسپت Ortolani این مشکل به واسطه قابلیتی جدید در Vision Pro’s Optic ID حل می‌شود و کاربران برای باز کردن قفل آیفون نیازی به برداشتن اپل ویژن پرو از صورت خود را ندارند.

علاوه بر این، برای تماشای ادامه محتوا می‌توان در حالی که اپل ویژن پرو را بر چشم دارید به تلویزیون نگاه کنید. این عملکرد دقیقاً مانند Virtual Display در مک است که صفحه مک را به صورت مستقیم در اپل ویژن پرو نمایش می‌دهد.

قابلیت های جدید اپل ویژن پرو
قابلیت های جدید اپل ویژن پرو

قابلیت های جدید اپل ویژن پرو

به جز مواردی که در بالا به آن اشاره شد، کانسپت visionOS 2 برای قابلیت‌های دیگری مانند افزودن حرکات جدید دست، استفاده از دکمه بالا برای دسترسی به شورتکات‌ها، یادآور توقف استفاده از اپل ویژن پرو بعد از جلسات و چندعملکردی بودن، برنامه‌هایی دارد.

شما به عنوان یک کاربر اپل ویژن پرو از این نسخه جدید چه توقعاتی دارید؟ آیا می‌خواهید ویژگی جدیدی در کانسپت visionOS 2 در اپل ویژن پرو دریافت کنید؟ خوشحال می‌شویم نظرات و خواسته‌های خود را در مورد قابلیت های جدید اپل ویژن پرو با ما در میان بگذارید. برای مطالعه راهنمای راه اندازی اپل ویژن پرو کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
Picture of مهرناز
مهرناز
مهرناز هستم و با وجود این که شغلم ارتباطی با مدرک تحصیلی من نداره، علاقمندی به نکات سئوی سایت و نویسندگی، من را به سمت این حرفه کشونده و حدود ۴ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم.
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *