جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

تیم کوک: هوش مصنوعی مولد اپل در حال آماده سازیست!

هوش مصنوعی مولد اپل در حال آماده سازیست
فهرست مطالب

از زمان ظهور ابزارهای مبتنی بر AI مولد مانند ChatGPT& بسیاری از افراد و منتقدان در این فکر هستند که اپل چه زمانی بر روی این موضوع کار خواهد کرد؟ به تازگی شایعاتی منتشر شده که این اتفاق ممکن است در سال آینده بیفتد. تیم کوک مدیر عامل اپل نیز در ماه‌های اخیر صحبت‌های زیادی درباره هوش مصنوعی داشته و تاکید کرده که سرمایه‌گذاری بر روی هوش مصنوعی مولد اپل، در حال انجام است. اگر شما هم از علاقمندان به فناوری AI هستید، در ادامه این مطلب از انارمگ همراه ما باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

تأیید کار بر روی هوش مصنوعی مولد اپل

اپل در حال کار روی هوش مصنوعی مولد
اپل در حال کار روی هوش مصنوعی مولد

تیم کوک اظهار داشته که:

اپل به زودی هوش مصنوعی مولد خود را خواهد داشت.

سرمایه‌داران در طی تماسی از تیم کوک سؤال کردند که اپل چگونه AI مولد را آزمایش می‌کند در حالی‌که بسیاری از شرکت‌های فناوری دیگر، تا پیش از این، ابزارهای مذکور را راه‌اندازی کرده‌اند؟

وی ابتدا بسیاری از ویژگی‌های دستگاه‌های اپل که مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هستند (Personal Voice، Crash Detection و ECG در اپل واچ) را نام برد و تنها پاسخ داد که:

بدیهی است که کار در حال انجام است.

استفاده از فناوری AI در سیری
استفاده از فناوری AI در سیری

سرمایه گذاری اپل روی پروژه AI

وی گفت که ما در حال انجام کار بر روی پروژه مذکور هستیم، اما نمی‌توانم به جزئیات و چیستی آن بپردازم. در واقع، در حال سرمایه‌‌گذاری مسؤلانه بر روی این پروژه هستیم و شما پیشرفت‌های این تکنولوژی را در طول زمان و در قلب محصولات اپل مشاهده خواهید کرد.

این اولین‌بار نیست که تیم کوک در رابطه با هوش مصنوعی صحبت می‌کند. او چند ماه پیش در مصاحبه‌ای گفت که اپل سال‌هاست در حال انجام تحقیقات گسترده در زمینه فناوری‌های AI، از جمله هوش مصنوعی مولد است. در ماه مه نیز مدیر اجرایی، اعلام کرد با وجود مشکلات در مسیر، پتانسیل‌های هوش مصنوعی بسیار شگفت‌انگیز خواهند بود.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مولد اپل در حال توسعه است و این شرکت قصد دارد تا سال آینده آن‌ها را با iOS 18 عرضه کند. این فناوری در اپلیکیشن‌هایی مانند Xcode، Apple Music و البته سیری پیاده‌سازی خواهند شد. در مطلبی دیگر به مقایسه هوش مصنوعی چت جی پی تی و سیری پرداختیم. برای مطالعه بیشتر بر روی مطلب لینک شده کلیک کنید.

به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *