جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

طراحی جدید بدنه آیفون ۱۴ پرو؛ استفاده از آلیاژ فلز تیتانیوم در قاب آیفون جدید

طراحی تیتانیومی بدنه ایفون ۱۴ پرو
فهرست مطالب

یک گزارش جدید آنالیزی ادعا می کند که اپل از یک بدنه آلیاژ تیتانیومی یا قاب داخلی برای ایفون ۱۴ پرو و ایفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد کرد.
در یادداشتی که برای سرمایه گذاران تهیه شده است و توسط وب سایت معتبر appleinsider منتشر شده است، گزارش شده که اپل قصد دارد یک قاب آلیاژ تیتانیومی را برای اولین بار و مدل های آیفون ۱۴ پرو به کار ببرد. اپل قبلاً از تیتانیوم در برخی مدل های اپل واچ، اپل کارت های فیزیکی و در گذشته برای پاوربوک استفاده کرده بود.

اما سختی و استحکام تیتانیوم زمانی به دست می آید که ترکیبی با دیگر فلزها باشد. تیتانیوم اما اثر انگشت ها را به خوبی نمایان می کند و ممکن است بکارگیری آن در حاشیه آیفون برای برخی جالب نباشد. در نتیجه اپل قطعا قصد دارد از ترکیب آلیاژی استفاده کند تا بتواند از این مشکلات پیشگیری کند.

بانک جی پی مورگان که برای سرمایه گذاران اپلی این گزارش را تهیه کرده است، همچنین ادعا می کند که اجزای داخلی ایفون ۱۴ و ایفون ۱۴ پرو دستخوش تغییرات چشمگیر تری نسبت به آیفون ۱۳ که در راه است، خواهد بود. همچنین گفته شده است که سال بعد یک سال بسیار مهم برای اپل است و چرخه و برنامه‌های جدیدی در راه است. ویژگی ها و قابلیت های مهم و جدید، مانند اتصال ۵g برای آیفون ۱۲ معرفی شد، قرار است برای آیفون ۱۴ و دستگاه های جدید اپلی معرفی شود.

این گزارش همچنین ادعاهای پیشین آنالیزور معروف حوزه اپل، مینگ‌ چی کو، را تایید کرد. مینگ چی کو اعلام کرده بود که آیفون ۱۴ مینی تولید نخواهد شد و در عوض دو مدل با با صفحه نمایش های ۶.۱ اینچی و دو مدل دیگر با صفحه نمایش های بزرگ تر ۶.۷ اینچی عرضه می شود.

جی پی مورگان در گذشته نشان داده است که دقتی عالی در مورد پیش بینی محصولات و دستگاه ها و وضعیت مالی اپل داشته است. البته اطلاعات آن در مورد طرح ها و برنامه های واقعی اپل کمتر است و شاید در مورد خط تولید داخلی اپل اطلاعات خوبی ارائه دهد اما معمولاً زمان عرضه محصولات را اشتباه پیش‌بینی می کند.

 
برچسب‌ها: / / / / / / / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *