جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

انتشار سومین بتا ای او اس ۱۴.۵: قابلیت‌های آپدیت جدید برای آیپد و آیفون

سومین نسخه بتا ای او اس ۱۴.۵
فهرست مطالب

اپل بعد از انتشار سومین بتا ای او اس ۱۴.۵ برای توسعه‌دهندگان، آن را در اختیار عموم نیز قرار داد. سومین نسخه بتا ای او اس ۱۴.۵ قرار است در بهار امسال ویژگی‌های جدیدی به آیفون و آیپد اضافه کند. 

یکی از ویژگی‌هایی که در نسخه اول بتا ای او اس ۱۴.۵ به آیفون اضافه شد، امکان تغییر پلیر پیش‌فرض موسیقی در برنامه سیری بود. کاربران هوم پاد نیز از چنین ویژگی‌ای بهره‌مند اند. این قابلیت در سومین بتا ای او اس ۱۴.۵ نیز برای کاربران فعال خواهد بود.

به عبارتی دیگر، هنگامی که برای اولین بار در نسخه بتا آی او اس ۱۴.۵ از سیری می‌خواهید برای شما آهنگی پخش کند، سیری ابتدا از شما اپلیکیشن پیشفرض شما را می‌پرسد. بعد از اعمال یک سری تنظیمات، برنامه پخش‌کننده موسیقی مورد نظر شما به عنوان اپ پیشفرض ذخیره می‌شود. از این برنامه‌های پلیر موسیقی می‌توان به اپلیکیشن‌هایی چون اسپاتیفای، پاندورا و آمازون موزیک اشاره کرد. 

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید این آپدیت، فعال‌سازی سربرگ Items در برنامه Find My iPhone به طور پیشفرض است. دیگر قابلیت‌های جدید سومین نسخه بتا ای او اس ۱۴.۵ عبارت است از:

  • توسعه‌دهندگان از حالا می‌توانند با نسخه سوم ای او اس ۱۴.۵، تغییراتی در برنامه Music اعمال کنند
  • اپل دوباره آپشن تغییر پخش‌کننده آهنگِ پیشفرض را برای کاربران خود فعال کرده است
  • در نسخه سوم بتا آی او اس ۱۴.۵، سربرگ «آیتم‌ها» به برنامه‌ی Find My iPhone اضافه شده تا کاربران بتوانند ایرتگ و برنامه‌های third-party را ردیابی کنند

اگر از بتای عمومی ای او اس ۱۴ استفاده می‌کنید می‌توانید با رفتن به برنامه Settings و انتخاب گزینه Software Update، نسخه سوم بتا ای او اس ۱۴.۵ را دانلود و نصب کنید. اگر چنین آپشنی برای شما ظاهر نشد، هرچند دقیقه یک‌بار آیفون خود را چک کنید زیرا این آپدیت برای همه‌ی دستگاه‌ها به طور همزمان منتشر نمی‌شود.

 

برچسب‌ها: / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *