جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

جدیدترین تصاویر آیفون ۱۵ پرو دکمه Action و تغییرات دوربین را نشان می‌دهد

جدیدترین تصاویر آیفون 15 پرو
فهرست مطالب

در ماه‌های اخیر بازار شایعات و اخبار پیرامون آیفون ۱۵ پرو داغ بوده است. در آخرین مجموعه تصاویر آیفون ۱۵ پرو که توسط یک منبع معتبر ارائه شده دو تغییر قابل توجه را در آن شاهد هستیم. یکی دکمه Action و دیگری تغییرات دوربین. در ادامه این مطلب از انارمگ همراه ما باشید تا جزئیات این تصاویر را با شما در میان بگذاریم.

چرخه شایعات آیفون ۱۵ پرو

شایعات پیرامون تغییرات آیفون 15 پرو
شایعات پیرامون تغییرات آیفون ۱۵ پرو

چندین منبع اعلام کردند که سری آیفون ۱۵ دارای دکمه‌‌های غیرمتحرک لمسی با بازخورد هپتیک هستند و حتی این اخبار توسط منبع معتبر در خط تولید MFi نیز تایید شد. تصور می‌شد که یک دکمه یکپارچه جای دو دکمه مجزای ولوم را می‌گیرد. با این حال در هفته‌های اخیر گزارش شده که دکمه‌های لمسی هپتیک به دلیل مشکلات تولید به نفع دکمه‌های سنتی قبل کنار خواهند رفت. در رندرهای جدید نیز این نکته کاملا مشخص است.

بسیاری نگران بودند که لغو دکمه غیرمتحرک منجر به حذف دکمه بی‌صدا شود، دکمه‌ای که قرار بود جایگزین سوئیچ قطع صدا فعلی و افزایش عملکرد باشد. اولین بار در ماه مارس اخباری در مورد این دکمه منتشر شد، اما با توجه به تصاویر آیفون ۱۵ پرو که به تازگی منتشر شد، می‌توانیم با اطمینان بگوییم که سازندگان لوازم جانبی در حال حاضر با کدهایی کار می‌کنند که طراحی دکمه‌های سنتی‌تر به همراه دکمه میوت جدید را نشان می‌دهد.

رندر جدید از یک منبع معتبر

تصاویر CAD جدید کاملا با اطلاعات قبلی که دریافت کردیم مطابقت دارند و تنها دو تفاوت و تغییر در آن‌ها مشاهده می‌شود. یکی دکمه Action و دیگری تغییرات موجود در دوربین!

دکمه‌های آیفون ۱۵ پرو

تغییرات آیفون 15 پرو
تغییرات آیفون ۱۵ پرو

به جای دکمه‌های حالت جامد که زمانی انتظارش را داشتیم، به نظر می‌رسد که اپل در حال بازگشت به طراحی سنتی با دکمه‌های ولوم مجزا است. بزرگ‌ترین تغییر نیز وجود یک دکمه جدید بی صدا است.

این دکمه بی‌صدا جایگزین سوئیچ بی‌صدای خروجی می‌شود و شایعه شده که قابلیت‌های بیشتری نیز دارد. برخی گمان می‌کنند که می‌توان به عنوان شبیه ساز دکمه اکشن اپل واچ اولترا از آن یاد کرد. قابل ذکر است که برای متمایز کردن سری ۱۵ پرو از سری ۱۵، این دکمه جدید میوت در مدل‌های آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس وجود نخواهد داشت.

دوربین‌ها

تغییرات دوربین آیفون 15 پرو
تغییرات دوربین آیفون ۱۵ پرو

در حالی‌که در تصاویر CAD گذشته شاهد برآمدگی بزرگ دوربین با برجستگی‌های لنز بیشتر از دوربین آیفون ۱۴ کنونی بودیم، خوشبختانه این رندرهای جدید تصویر معقول‌تری را نشان می‌دهند. در‌ حالی‌ که شاهد افزایش برجستگی دوربین در آیفون‌های امسال هستیم، اما در طرح‌های کد جدید این برجستگی عادی‌تر به نظر می‌رسد. در ظاهر برجستگی دوربین آیفون ۱۵ پرو مکس بیشتر از بقیه است که این نکته وجود لنز پریسکوپ در این مدل را نیز تایید می‌کند. هنوز خبری مبنی بر وجود لنز پریسکوپ در مدل ۱۵ پرو منتشر نشده است.

اهمیت جدیدترین تصاویر آیفون ۱۵ پرو

تصاویر کد جدید علاوه بر نمایش طراحی دکمه جدید و بروزرسانی شایعات مربوط به دوربین، بسیاری از جزئیات طراحی در کدهای قبلی را نیز تایید می‌کند. حاشیه‌ها فوق‌العاده باریک هستند، USB-C وجود دارد و قاب دستگاه گردتر از مدل آیفون ۱۴ است.

برچسب‌ها: /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *