قابلیت جدید جستجوی اپل موزیک در iOS 15.2

چند روز پیش اپل سومین نسخه بتا توسعه دهندگان و نسخه‌ی عمومی iOS 15.2 را منتشر کرد و در کنار تغییراتی که پیش ‌ینی می شد، این آپدیت شامل یک قابلیت جدید برای اپلیکیشن موزیک هم بود. اپل موزیک در iOS 15.2 برای اولین بار امکان جستجو یک موسیقی به خصوص در لیست های پخش را برای کاربران فراهم کرده است. در این بخش از اخبار اپلی مجله انارمگ به معرفی و بررسی این قابلیت خواهیم پرداخت. 

این ویژگی جدید، یکی از مواردی بود که بسیاری از کاربران منتظر دیدن آن در قابلیت های اپل موزیک بودند. به علاوه این که بسیاری از کاربران خواستار افزوده شدن چنین قابلیتی بودند و در واقع بیشتر باید از طول کشیدن اضافه شدن این قابلیت به iOS تعجب کرد. البته طبق روال همیشگی اپل، نوار جستجو (Search Bar) به صورت پنهان در رابط کاربری اپلیکیشن قرار گرفته است. برای پیدا کردن این قابلیت جدید، در اپ موزیک آیفون خود وارد یک لیست پخش (Playlist) شوید و سپس صفحه را از بالا به سمت پایین بکشید تا یک بخش جستجوی موسیقی برای شما ظاهر شود.

معرفی بهترین موزیک پلیرهای خارجی آیفون – کلیک کنید

باز هم با اضافه شدن این قابلیت، اپلیکیشن اپل موزیک در جایگاه پایین‌تری نسبت به اپلیکیشن های پخش موسیقی رقیب قرار دارد و هنوز باید ویژگی های بسیار مهمی به این اپ اضافه شود. اما این قابلیت جستجوی موسیقی می تواند یک گام صحیح در راستای پیشرفت این اپ کاربردی آیفون باشد.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =