جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

تاریخ انتشار بازی پوکمون Unite برای آیفون مشخص شد

فهرست مطالب

بازی پوکمون Unite برای آیفون که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، بالاخره تاریخ انتشارش برای کاربران iOS و اندروید مشخص شده است. این بازی توسط TiMi Studios ساخته شده و توسط کمپانی Pokémon منتشر خواهد شد. بازی پوکمون Unite برای آیفون قصد دارد که نسحه ای باشد که جا پای بازی Pokémon Go بگذارد و موفقیت های آن را دوباره تکرار کند. این بازی در ماه سپتامبر امسال در دسترس همه علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

بعد از چند ماه امتحان به صورت نسخه بتا برای کاربران اندروید در کانادا، بازی پوکمون Unite برای آیفون و اندروید یک تاریخ انتشار رسمی دارد که ماه سپتامبر ۲۰۲۱ است. همچنین یک آزمایش شبکه ای نیز برای نسخه نینتندو سوییچ بازی در ژاپن از تاریخ ۲۴ ژوئن تا ۲۶ ژوئن صورت خواهد گرفت.

پوکمون Unite شامل هیولا ها و پوکمون های آشنا مثل Pikachu، Garchomp، Lucario و Galar starters و بسیاری پوکمون های دیگر خواهد بود.

به عغیر از مبارزه با رقبا، بازیکنان باید پایگاه ها را نیز تصاحب و فتح کنند. تیمی که بیشترین امتیاز را جمع آوری کند برنده است. کاربران نینتندو سوییچ نیز در اوایل ماه جولای قادر به تجربه بازی پوکمون Unite خواهند بود.

بازی پوکمون Unite برای آیفون و اندروید رایگان است اما یک سری خرید های درون برنامه اختیاری نیز وجود دارند. قابلیت چند پلتفورمی نیز برای بازی بین نیتندو سوییچ و دستگاه های موبایلی وجود خواهد داشت که به بازیکنان اجازه خواهد داد که در هر دو پلتفورم به مبارزه با یکدیگر بپردازند.

همچنین بازیکنان می توانند از حساب کاربری Pokémon Trainer Club یا حساب کاربری نینتندو خود هم در نینتندو سوییچ و هم در موبایل استفاده کنند و به سادگی پیشرفت ها و امتیازات خود را بین هر دو دستگاه همگام سازی کنند.

بازی پوکمون Unite، در جزیره Aeos، یک جزیره جادویی اتفاق می افتد که گفته می شود در قسمت های ناشناخته اقیانوس واقع شده است. در جزیره Aeos بازیکنان یک کمیته نبرد پیدا خواهند کرد که مجموعه ای از تورنومنت های نبرد را اداره می کنند. این نبرد ها به اصطلاح Unite Battles نام دارند و در این نبرد ها بازیکنان تیم های پنج نفره تشکیل می دهند و با یکدیگر رقابت می کنند تا هر کسی که بیشترین امتیاز را تا قبل از اتمام وقت جمع آوری کرده است، برنده نام گیرد. بازیکنان همچنین یک شکل انرژی جدید و مرموز را تجربه می کنند که انرژی Aeos نام دارد. انرژی Aeos در نبرد ها برای ارتقا دادن پوکمون ها به کار می رود.

تا به اینجا،برای بازی پوکمون Unite برای آیفون ۱۹ هیولای مختلف برای استفاده در نبرد معرفی شده است. در بازی، نقاط ضعف خاصی برای پوکمون ها وجود ندارد. در عوض پوکمون ها به پنج دسته مهاجم، سرعتی، پشتیبان، مدافع و همه کاره تقسیم می شوند. آن ها در پایین ملاحطه می کنید:

مهاجم:

 • Pikachu
 • Greninja
 • Venusaur
 • Alolan Ninetales
 • Cramorant
 • Cinderace

مدافع:

 • Snorlax
 • Crustle
 • Slowbro

سرعتی:

 • Talonflame
 • Absol
 • Gengar

پشتیبان:

 • Eldegoss
 • Mr. Mime
 • Wigglytuff

همه کاره:

 • Charizard
 • Lucario
 • Machamp
 • Garchomp

قوانین بازی و حالت های مختلف پوکمون Unite

قوانین Unite Battles :Unite Battles نبرد هایی هستند که در آن ها تمرین دهندگان و پوکمون های شان در نبرد های تیم های ۵ نفره در مقابل ۵ نفره شرکت می کنند. کلید پیروزی در این نبرد ها داشتن امتیاز بالاتر نسبت به تیم دیگر قبل هنگام تمام شدن وقت نبرد است. برای به دست آوردن امتیازات برای تیم، شما باید انرژی Aeos را با شکست دادن پوکمون های رقیب به دست آورید و سپس آن انرژی را در یکی از مناطق تحت سلطه حریف ذخیره کنید.

مقابل تیم های حرفه ای قرار بگیرید: در Unite Battles، همکاری با هم تیمی های تان بسیار مهم است. هنگام نبرد با یک تیم حرفه ای و یا حتی موقعی که امتیاز کمتری دارید، شما می توانید با همکاری خوب با هم تیمی های تان راهی برای پیروزی بیابید. در مسابقاتی که رتبه بندی دارد، شما م یتوانید امتیازات مخصوص به عملکرد را به دست آورید که می توانند رتبه شما را با توجه به نتیجه نبرد، کاهش یا افزایش دهند.

Level Up کنید: قبل از هر نبرد، پوکمون هایی که ئر آن شرکت خواهند کرد همگی به سطح یک بر می گردند و در هر نبرد و از طریق انرژی Aeos ، امتیاز به دست می آورند و Level Up یا ارتقا سطح می دهند. همان طور که سطح پوکمون ها پیشرفت می کند، آن ها حرکات قدرت مند تر بیشتری یاد می گیرند. و هنگامیکه یک پوکمون به سطوح بالاتر برسد، حرکت Unite را نیز یاد می گیرد؛ حرکتی قدرت مند که فقط در نبرد های Unite می توان آن را آموخت و استفاده کرد.

با ظاهری جدید به نبرد پا بگذارید: در بازی پوکمون Unite برای آیفون و اندروید، شما می توانیدویژگی های ظاهری پوکمون و تمرین دهنده خود را تغییر دهید. پا به Unite Battles بگذارید و استایل متفاوت خود را به رخ بکشید.

نقش خود را پیدا کنید: پوکمون های مختلفی مثل Charizard ،Pikachu و Greninja در بازی Pokémon Unite حضور دارند. اما قدرت ها و ضعف های انواع مختلف پوکمون در نبرد ها دیگر وجود نداردو هر پوکمون یک سری آمار و نقش مخصوص به خود را دارد. دسته های مهاجم، سرعتی، پشتیبان، مدافع و همه کاره در سبک نبرد با یکدیگر متفاوت هستند.

با بتل پس از بازی Pokémon Unite لذت بیشتری ببرید: شما این فرصت را دارید که پاداش ها و جوایز درون برنامه ای را از طریق بتل پس فصلی بازی به دست آورید. برای به دست آوردن جوایز، شما باید سطح بتل پس را از طریق تکمیل کردن مراحل بالاتر ببرید. همچنین بازیکنان می توانند سطح بتل پس خود را با استفاده از الماس های Aeos بالاتر ببرند و جوایز بیشتری برنده شوند.

نسخه ۱.۴ پوکمون Home منتشر شد

همان طور که در ماه می معرفی شده بود، نسخه ۱.۴ برای Pokémon Home پس از مدت ها برای کاربران iOS منتشر شده است. با این آپدیت، مرتب کردن پوکمون ها از طریق اپلیکیشن Pokémon Home ساده تر از همیشه شده است. ویژگی جدید Catch Calendar نیز باعث ارتقا یافتن Pokedex می شود و به تمرین دهنده اجازه می دهد تا پوکمون هایش را با توجه به زمانی که آن ها را گرفته است، مرتب کند.

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *