معرفی بهترین بازی های اکشن آیفون و آیپد در اپ استور اناردونی

در طول دهه گذشته ، موبایل ها تبدیل به پلتفورم هایی برای بازی شده اند که توانایی رقابت با کنسول های بازی را نیز دارند. گوشی های همراه مدرن و تبلت ها قدرت سخت افزاری کافی برای فراهم کردن تجربه ای دلنشین و عالی از بازی کردن را برای ما فراهم کرده اند. البته در بعضی قسمت ها اختلاف بسیار زیادی با کنسول های بازی و PC دارند اما باز هم به خوبی می توانند ما را سرگرم کنند. بازی های اکشن را می توان محبوب ترین ژانر بازی های موبایلی دانست. ما برای شما در انارمگ فهرستی از بهترین بازی های اکشن ایفون تهیه کرده ایم که همه آن ها را می توانید از اپ استور اناردونی دانلود کنید.

بازی War Dragons

اژدها دارای قوی ترین نیرو در طبیعت است. به جهان بازی War Dragons  وارد شوید، جایی که این قدرت در اختیار شما قرار می گیرد.

پدرتان پادشاهی جزیره اش را به شما محول کرده است و شما باید اژدها ها را پرورش ، تولید مثل ، تعلیم و آماده برای جنگ کنید تا بتوانید قلمرو جدید تان را وسعت ببخشید. دشمنان پدرتان را پیدا کنید ، سرزمین های جدید را کشف کنید ، خطوط دفاعی خود را بسازید و دشمنان پشت دروازه های تان انتقام بگیرید. برای بقا در بازی War Dragons ، شما باید تبدیل به سوارکار و استراتژیست حرفه ای اژدها بشوید! بازی War Dragons از نظر بسیاری در زمره بهترین بازی های اکشن ایفون قرار دارد.

بازی War Dragons بیشتر از ۱۰۰ اژدهای خاص دارد که هر کدام از آن ها سبک حمله ، قابلیت های جادویی و نژاد های مخصوص به خود را دارند. اژدها های تان را پرورش دهید تا یک ارتش عظیم خلق کنید. تلاش کنید تا اژدهای خشمگین behemoth khrysos را آنلاک کنید و بر میدان نبرد مسلط شوید.

با دوستان تان متحد شوید

با دیگر اژدها سواران اتحاد شکل دهید. با هم تیمی شدن با بازیکنان واقعی شما می توانید در لحظه با هم تیمی های تان صحبت کنید و استراتژی های مختلف را با هم فکری علیه تیم های رقیب اتخاذ کنید.

قلعه بسازید و از آن محافظت کنید.

با قرار دادن برج های دفاعی در مکان مناسب ، خطوط دفاعی قلعه جزیره تان را تقویت کنید. از بین ۱۵ برج دفاعی با روش های خاص حمله انتخاب کنید از جمله برج دفاعی دور برد ، برج دفاعی با مهمات زهرآگین ، برج دفعی با صاعقه و بسیاری دیگر. هنگامی که مشغول به آرایش نیرو ها هستید ، از قلعه خود در برابر دشمنان دفاع کنید.

خصوصیات آپدیت جدید

فصل جدید و مورد انتظار بهار Celestial Rift به بازی اضافه شده است. این فصل شروع نبرد بین Celestial های قدرت مند است.

دانلود بازی War Dragons از اپ استور اناردونی – کلیک کنید

بازی European War 6: 1914

توسعه تکنولوژی هایی مثل موتور بخار ، راه آهن و کشتی ها باعث شده است موقعیت های جدید بسیاری در جهان به وجود بیاید.

امپراطوری های در حال پیشرفت از تقسیم بندی های قدیمی راضی نیستند و برای رقابت اماده می شوند. در نهایت نتیجه اختلاف سلایق به جنگ می انجامد. جهان انتظار نداشت که این جنگ به این حد بزرگ باشد. آیا نوابغ نظامی مثل هیندنبورگ ، لودندورف ، پیتاین ، فوک ، هایگ و بیقیه می توانند به این جنگ خاتمه دهند؟

بخش Campaign

بیش از ۱۵۰ نبرد معروف در قالب ۱۰ چپتر از جمله نبرد های

نبرد های معروفی مثل Civil War, Attack of Eagle, Eastern Front, Decline of the Ottoman, Marine Overlord
Dual Monarchy، European Powder Keg ، Balkan Lion، Dawn of Victory و Rise of Apennines

ژنرال خود را انتخاب کنید و عنوان و درجه او را ارتقا دهید.

نیرو های ویژه را آموزش دهید مثل سربازان تفنگ هوایی مجارستان ، خفاش های آتش آلمان ، تانک های بریتانیایی و …

یک قصر بسازید و پرنسس هر کشور را به آن دعوت کنید

ارتش خود را تحت تعلیم قرار دهید و مهارت های آنان را ارتقا دهید.

ماموریت ها

اماکن و پایگاه های نظامی بسازید و نیرو ها را آموزش دهید.

شهر ها را توسعه دهید تا درآمد بیشتر شود. تکنولوژی ملی را ارتقا دهید.

یک دانشگاه نظامی بسازید تا تاکتیک های مختلف نظامی را آموزش دهید.

اتفاقات تاریخی بر وضعیت میدان نبرد تاثیر می گذارند.

ساخت بنا های خوب باعث مزیت های بسیاری برای کشور می شود.

با سیستم دیپلوماتیک بازی می توانید با کشور های دیگر متحد شوید و آن ها یا بدون درنگ در نبرد به شما می پیوندند و یا اعلان جنگ دشمنان علیه شما را به تاخیر می اندازند.

بر علیه هر کشوری شروع به جنگ کنید یا به متحدین خود کمک کنید و یا یک نبرد را به صورت کامل و مستقیماً از طریق مذاکرات خاتمه دهید.

کشور های ضعیف یا قوی را انتخاب کنید تا چالش بازی بیشتر شود

با زمان کمتری نبرد را ببرید تا امتیاز بالاتری بگیرید. رتبه تان را با سایر بازیکنان در جدول رتبه بندی مقایسه کنید.

بخش مولتی پلیر

بازیکنان با استفاده از وای فای یا بلوتوث می توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

حالت چند نفره به بازیکنان اجازه می دهد تا در برابر یک دشمن قدرت مند متحد شوند و دفاع کنند.

خصوصیات آپدیت جدید بازی

پشتیبانی از ارشیو ابری باعث می شود که بازیکنان دستگاه شان را عوض کنند و آرشیو های شان را از دست ندهند.

موتور جدید باعث شده است که بازی گرافیک خوبی داشته باشد.

چهره ۳۰۰ ژنرال در بازی حضور دارد و دستورالعمل ها نیز وجود دارد.

۱۵۰ نبرد تاریخی در ۴۵ کشور

بیش از ۲۰۰ واحد ارتش از کشور های مختلف و سبک های مختلف ساختمان سازی

۴۵ نوع تکنولوژی و بیش از ۱۲۰ آیتم در بازی

پشتیبانی از نبرد با وای فای

وجود داشتن جدول رتبه بندی تمام بازیکنان جهان

دانلود بازی بازی European War 6: 1914 برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Alto’s Odyssey

در ورای افق ، یک بیابان عظیم ، بی انتها و زیبا منتظر کشف شدن است!

بازی Alto’s Odyssey برنده جایزه طراحی اپل در سال ۲۰۱۸ است و از نظر منتقدین و بسیاری از طرفداران جزو بهترین بازی های اکشن ایفون است

به آلتو و دوستانش در یک ماجراجویی بی پایان شن سواری بپیوندید و اسرارش را کشف کنید. بر فراز بادگیر ها پرواز کنید ، از شیب دره های هیجان انگیز سر بخورید و در جایی دور از خانه به دل معبد های پنهان و طولانی بروید و آن ها را کشف کنید.

ویژگی های بازی Alto’s Odyssey

یک تجربه واحد . بازی Alto’s Odyssey در اصل دنباله ای برای بازی موفق Alto’s Adventure است اما شما برای لذت بردن از یکی لازم نیست دیگری را تجربه کرده باشید.

آسان در یادگیری ، سخت در حرفه ای شدن. در اصل بازی های سری Alto از مکانیزم ساده تک ضربه ای بهره می برند اما شما می توانید با ترکیب ضربات به بیش از ۱۸۰ حرکت مختلف دست پیدا کنید و زمان ضربه زدن و پرش های تان نیز بایذ بسیار دقیق باشد.

با گیم پلی و گرافیک جذاب و منحصر به فرد بازی به دل صحرا بروید و اسرار را کشف کنید

سازه های با ارتفاع های بلند ، قرار گرفتن موقعیت های جدید در آسمان با بالون های هوای داغ ، ریل های متحرک و دیوار سواری در بازی وجود دارند.

بر عناصر طبیعی غلبه کنید. علاوه بر افکت های پویا رعد و برق و طوفان شن و ستاره های دنباله دار ، صحرا جایی است که گردباد های مهیب نیز رخ می دهد و شما باید بر آن ها غلبه کنید.

با آلتو و دوستانش آشنا شوید. ۶ شخصیت مختلف را آنلاک کنید و هر کدام از این شخصیت ها خصوصیات ظاهری و قابلیت های منحصر به فردی دارند.

از حالت Zen لذت ببرید. این حالت با موسیقی آرامش بخش خود و قوانین اش بازی را به خالص ترین ویزگی اش تبدیل کرده است : امتیازی نیست ، سکه ای نیست ، Power up ها نیستند. این حالت مخصوص کسانی است که می خواهند فقط از کویر بی انتها لذت ببرند.

حالت Photo : از طریق صفحه توقف بازی ، پشت لنز بازی قرار بگیرید و عکس های بی نظیری از سفر تان در دل کویر بگیرید و آن ها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

موسیقی و صدایی که با ساز های دستی ساخته شده است . پیشنهاد می کنیم این بازی را با هدفون تجربه کنید.

یک بازی جهانی با پشتیبانی ابری. این بازی را بر روی ایفون ، آیپد و اپل تی وی اجرا کنید و پیشرفت و دستاورد های شما همیشه در دستگاه های مختلف همگام سازی می شوند.

Alto’s Odyssey هیچگونه پرداخت درون برنامه ای یا تبلیغات ندارد. یک بار آن را بخرید و برای همیشه بازی کنید!

دانلود بازی Alto’s Odyssey برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Boris and the Dark Survival

شما در بازی Boris and the Dark Survival در نقش یک گرگ به نام بوریس هستید که یک شخصیت کارتونی می باشد و شما در یک استودیو انیمیشن سازی متروک به دنبال غذا می گردید. اما شما تنها نیستید بلکه یک اهریمن جوهری و غول پیکر نیز شما را تعقیب می کند و صدای طپش قلبش را هنگامی که از پش به شما نزدیک می شود و شما را می خواهد بکشد می شنوید و باید فرار کنید. هیچجا امن نیست اما اسرار های زیادی برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند در این بازی نهفته است. بازی Boris and the Dark Survival یکی از جالب ترین عنوان ها و از بهترین بازی های اکشن ایفون است.

ماموریت های بازی Boris and the Dark Survival

از دست هیولای جوهری فرار کنید و یا به قربانی بعدی او تبدیل شوید.

به دنبال غذا و ابزار های دیگر بگردید و همیشه در حال حرکت باشید.

مواظب استامینا خود باشید و در هر شانسی که پیدا کردید بایستید و غذا بخورید.

آیتم های مخفی را که در پشت سایه ها قایم شده اند را پیدا کنید.

داستان و ماجرای عجیب استودیو Joey Drew را کشف کنید.

دانلود بازی Boris and the Dark Survival برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Inferno 2

یک بازی فوق العاده شوتر twin stick و اکشن RPG اینجاست! بازی Inferno 2 دنباله ای برای بازی + Inferno استودیو radian games است. Inferno 2 مراحل سخت تر و چالش برانگیز تری دارد ، اسلحه های بیشتری وجود دارد و آپگرید ها و قدرت های بیشتری نیز در دسترس است. دشمنان بیشتری نیز در بازی حضور دارند و قابلیت شخصی سازی بیشتری نیز به بازی اضافه شده است و افکت های بازی نیز فوق العاده است و انفجار های مهیب تری نیز در این نسخه رخ می دهد.

ویژگی های Inferno 2

از ۸۰ مرحله خاص گیم پلی که ساعت ها طول می کشد لذت ببرید!

بسیاری اسلحه های جدید و سیستم ارتقا دادن هیجان انگیز!

کنترل های لمسی با پاسخ دهی بالا و قابلیت شخصی سازی

۳ درجه سختی که هر جا که خواستید می توانید آن ها را تغییر دهید

حالت های جدید بازی که باعث می شود دوباره بازی را اجرا کنید ، چالش های جدید و تنوع در مراحل

بیش از ۵۰ نوع دشمن

انواع جدید مراحل و ماموریت ها

اسرار بی شماری که باید کشف کنید

موسیقی متن جدید

جدول رتبه بندی بازیکنان

دانلود بازی Inferno 2 برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Beholder 2

شما به عنوان یک کار آموز در وزارتخانه یک سرزمین با حکومت دیکتاتوری کار می کنید. شما به رهبر توانا و عالم خدمت خواهید کرد و یا حرفه خود را خلق می کنید و یا رازی که در مورد مرگ پدر تان وجود دارد را کشف می کنید.

هر شهروند این سرزمین آرزوی کار در وزارتخانه را دارد و شما یک کار آموز خوش شانس هستید و آرزوی تان به حقیقت تبدیل شده است. البته شما در پایین ترین سطح این حرفه هستید و این حد نیز بیشتر از آن چیزی هست که بیشتر افراد دیگر در طول عمرشان کسب می کنند. همان طور که گفتیم انتخاب با شماست ؛ می توانید به رهبر بزرگ خدمت کنید و مایه افتخار او باشید. می توانید فقط به فکر حرفه باشید و تمام موانع بین خود و سمت نخست وزیری را کنار بزنید و یا م یتوانید اسرار را برملا کنید.

دانلود بازی Beholder 2 برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Space Marshals 2

در این ماجراجویی علمی تخیلی وسترن در فضا شما تجربه ای جذاب خواهید داشت. در این بازی شوتر شما در نقش یک مامور ماهر به نام بورتون هستید و او در تلاش برای مبارزه با تبهکاران کهکشان است. این بازی یکی از جذاب ترین عنوان های حاضر در فهرست بهترین بازی های اکشن ایفون است

این بازی مثل دیگر شوتر ها نیست. تاکید زیادی بر روی تاکتیک و مخفی کاری وجود دارد و دیگر خبری از شلیک های بدون فکر نیست و داستانی نیز در بازی وجود دارد.

مبارزه تاکتیکی

از محیط به نفع خود استفاده کنید. با پناه گرفتن از حمله ها جلوگیری کنید. دشمنان را دور بزنید اما مواظب باشید که ان ها به پشت سر شما نیایند. از ابزار های و اسلحه های مختلف برای پیروزی استفاده کنید مانند نارنجک ، فلش بنگ ، پهپاد ها ، مین و …

مخفی کاری

روش بازی خود را با احتیاط همراه کنید. همیشه وارد شدن به میان دشمنان و شلیک های پشت سر هم جواب نیست. از حواس پرتی برای تنها گیر آوردن دشمنان استفاده کنید. با اسلحه های بدون صدا ، در سکوت تعداد دشمنان را کاهش دهید. اسلحه های روباتیک را هک کنید تا بر علیه صاحبان شان شوند. گروه های مختلف دشمنان را به یک مکان بکشانید تا آن ها با یکدیگر مبارزه کنند و کار شما آسان تر شود.

اسلحه ها و ابزار

انتخاب اسلحه ها و ابزار بخش مهمی از تاکتیک های شماست. به غیر از زره بدن و نارنجک ها ، شما می توانید یک اسلحه اصلی و یک اسلحه کمری نیز حمل کنید و تنوع اسلحه ها هم برای افراد مختلف مناسب است. شاتگان ، اسلحه کمری ، اسلحه های تهاجمی ، اسلحه تک تیرانداز ، کراس بو ، اسلحه های انرژی ، تبر های پرتابی و بسیاری از تفنگ های دیگر در بازی وجود دارند.

ویژگی های بازی Space Marshals 2

یک بازی شوتر تاکتیکال جذاب با مراحل مختلف

گرافیک HD زیبا و واقع گرایانه

۲۰ مرحله با امتیاز های وابسته به عملکرد شما

تنوع گسترده اسلحه و ابزار – بیش از ۷۰ نوع تفنگ

پشتیبانی ابری از داده ها و ذخیره بازی در iCloud

وجود جدول رتبه بندی بازیکنان و عملکرد ها

دانلود بازی Space Marshals 2 برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Pascal’s Wager

بازی Pascal’s Wager ، یک عنوان اکشن و نقش آفرینی است با ظاهر فانتزی و تاریک که می توان آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن ایفون دانست . بازی دارای کیفیت تصویر فوق العاده است و برای بازیکنان تجربه ای خلق می کند که تا به حال مشابه آن در بازی های موبایلی وجود نداشته است. در جهان بازی تاریکی حکم فرما است و نور تبدیل به یک رمز و راز شده است و هیچ کس دلیل این اتفاق را نمی داند . بازیکنان می توانند چندین شخصیت را بازی کنند تا داستان قوی بازی را متوجه و قسمت های مختلف پنهان در نقشه را پیدا کنند. در طول بازی شما با دشمنانی باور نکردنی ، غول های ترسناک مبارزه خواهید کرد و با مرگ و حقیقت ها آشنا می شوید. در تمام این قسمت ها هم موسیقی متن که توسط یک گروه ارکستر در سطح جهانی نواخته شده است ، شما را تهییج می کند.

ویژگی های بازی Pascal’s Wager

یک داستان قوی و عمیق – بیش از ۲۰ ساعت محتوای قابل بازی

۴ شخصیت قابل بازی با حالت های مبارزه و مهارت های منحصر به فرد

ده ها دشمن متفاوت و ارائه تجربه ای نفس گیر از نبرد

NPC های مختلف که داستان های فرعی بازی را بازگو می کنند

نقشه سه بعدی با لایه های مختلف

جلوه سینمایی و روایت داستان جذاب و دیالوگ هایی که کاملاً صدا گذاری شده اند

موسیقی متن گیرا و جذاب که توسط ارکستر سمفونی مشهور نواخته شده استپ

پشتیبانی از کنترل کامل برای تجربه گیم پلی در بهترین شکل ممکن

بسته های الحاقی و شخصیت ها و داستان جدید

حالت های مختلف بازی مولتی پلیر

دانلود بازی Pascal’s Wager برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Alien Shooter

بازی Alien Shooter – Survive یک نسخه ویژه از بازی افسانه ای Alien Shooter است که به دلیل درخواست تعداد زیادی از طرفداران از سرتاسر جهان ، ساخته شده است.

حالت Survive را امتحان کنید ، امتیاز بالا را کسب کنید و آن را از طریق جدول رتبه بندی با دیگران به اشتراک بگذارید و با بازیکنان در سرتاسر جهان رقابت کنید.

ویژگی های بازی Alien Shooter – Survive

کنترل های بازی چندان سخت نیست و امکان هدف گیری خودکار نیز فراهم شده است

در مقابل سیلی از بیگانگان که در صفحه نمایش پدیدار می شوند مقاومت کنید و آن ها را شکست دهید

مهارت های خود را ارتقا دهید و از قابلیت های ابر انسانی در یک نبرد نفس گیر استفاده کنید

با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان رقابت کنید

دانلود بازی Alien Shooter – Survive برای ایفون از اناردونی – کلیک کنید

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − سه =