جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

معرفی بهترین بازی های اکشن آیفون و آیپد در اپ استور اناردونی

فهرست مطالب

در طول یک دهه گذشته، موبایل‌ها تبدیل به پلتفرم‌هایی برای بازی شده‌اند که توانایی رقابت با کنسول‌های بازی را نیز دارند. البته در بعضی قسمت‌ها اختلاف بسیار زیادی با کنسول‌های بازی و PC دارند، اما باز هم به خوبی می‌توانند ما را سرگرم کنند. بازی‌های اکشن را می‌توان محبوب‌ترین ژانر بازی‌های موبایلی دانست. ما برای شما در انارمگ فهرستی از بهترین بازی های اکشن آیفون تهیه کرده‌ایم که همه آن‌ها را می‌توانید از اپ استور اناردونی دانلود کنید.

بازی War Dragons

بازی War Dragons
بازی War Dragons

اژدها دارای قوی‌ترین نیرو در طبیعت است. به جهان بازی War Dragons وارد شوید، جایی که این قدرت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پدرتان پادشاهی جزیره‌اش را به شما محول کرده است و شما باید اژدهاها پرورش دهید تا برای جنگ آماده شوند و بتوانید قلمرو جدید خود را وسعت ببخشید. دشمنان پدر خود را پیدا کنید، سرزمین‌های جدید را کشف کنید، خطوط دفاعی خود را بسازید و از دشمنان پشت دروازه‌ها انتقام بگیرید. برای بقاء در بازی War Dragons، شما باید تبدیل به سوارکار و استراتژیست حرفه‌ای اژدها بشوید! بازی War Dragons از نظر بسیاری افراد در زمره بهترین بازی های اکشن آیفون قرار دارد.

بازی War Dragons بیشتر از ۱۰۰ اژدهای خاص دارد که هر کدام از آن‌ها سبک حمله، قابلیت‌های جادویی و نژادهای مخصوص به خود را دارند. مجموعه اژدهایی خود را پرورش دهید تا یک ارتش عظیم خلق کنید. تلاش کنید تا اژدهای خشمگین Behemoth Khrysos را آنلاک کنید و بر میدان نبرد مسلط شوید.

با دوستان خود متحد شوید

با اژدها سواران دیگر متحد شوید. با هم تیمی شدن با بازیکنان واقعی، می‌توانید در لحظه با آن‌ها صحبت کنید و استراتژی‌های مختلف را با هم فکری علیه تیم‌های رقیب اتخاذ کنید.

قلعه بسازید و از آن محافظت کنید

با قرار دادن برج‌های دفاعی در مکان مناسب، خطوط دفاعی قلعه جزیره خود را تقویت کنید. از بین ۱۵ برج دفاعی با روش‌های خاص حمله (مانند برج دفاعی دور برد، برج دفاعی با مهمات زهرآگین، برج دفاعی با صاعقه و بسیاری دیگر)، یکی را انتخاب کنید. هنگامی که مشغول به آرایش نیروها هستید، از قلعه خود در برابر دشمنان دفاع کنید.

خصوصیات آپدیت جدید

فصل جدید و مورد انتظار، بهار Celestial Rift به بازی اضافه شده است. این فصل شروع نبرد بین Celestial‌های قدرتمند است.

دانلود بازی War Dragons از اپ استور اناردونی – کلیک کنید

بازی European War 6: 1914

بازی European War 6: 1914 در میان بهترین بازی های اکشن آیفون
بازی European War 6: 1914 در میان بهترین بازی های اکشن آیفون

توسعه تکنولوژی‌هایی مثل موتور بخار، راه آهن و کشتی‌ها باعث شده است موقعیت‌های جدید بسیاری در جهان به وجود بیاید.

امپراطوری‌های در حال پیشرفت از تقسیم بندی‌های قدیمی راضی نیستند و برای رقابت آماده می‌شوند. در نهایت نتیجه اختلاف سلایق به جنگ می‌انجامد. جهان انتظار نداشت که این جنگ به این حد بزرگ باشد. آیا نوابغ نظامی مثل هیندنبورگ، لودندورف، پیتاین، فوک، هایگ و بقیه می‌توانند به این جنگ خاتمه دهند؟

بخش Campaign

بیش از ۱۵۰ نبرد معروف در قالب ۱۰ چپتر از جمله نبردهای معروفی مثل Civil War، Attack of Eagle، Eastern Front، Decline of the Ottoman، Marine Overlord ،Dual Monarchy، European Powder Keg، Balkan Lion، Dawn of Victory و Rise of Apennines در این بازی وجود دارند.

در روند بازی شما باید ژنرال خود را انتخاب کنید و عنوان و درجه او را ارتقاء دهید. نیروهای ویژه را آموزش دهید مثل سربازان تفنگ هوایی مجارستان، خفاش‌های آتش آلمان، تانک‌های بریتانیایی و …

سپس یک قصر بسازید و پرنسس هر کشور را به آن دعوت کنید و ارتش خود را تحت تعلیم قرار دهید و مهارت‌های آنان را ارتقاء دهید.

مأموریت‌ها

 • اماکن و پایگاه‌های نظامی بسازید و نیروها را آموزش دهید.
 • شهرها را توسعه دهید تا درآمد بیشتر شود. تکنولوژی ملی را ارتقاء دهید.
 • یک دانشگاه نظامی بسازید تا تاکتیک‌های مختلف نظامی را آموزش دهید.
 • اتفاقات تاریخی بر وضعیت میدان نبرد تاثیر می‌گذارند.
 • ساخت بناهای خوب باعث مزیت‌های بسیاری برای کشور می‌شود.
 • با سیستم دیپلماتیک بازی می‌توانید با کشورهای دیگر متحد شوید و آن‌ها یا بدون درنگ در نبرد به شما می‌پیوندند و یا اعلان جنگ دشمنان علیه شما را به تأخیر می‌اندازند.
 • بر علیه هر کشوری شروع به جنگ کنید یا به متحدین خود کمک کنید و یا یک نبرد را به صورت کامل و مستقیماً از طریق مذاکرات خاتمه دهید.
 • کشورهای ضعیف یا قوی را انتخاب کنید تا چالش بازی بیشتر شود.
 • با زمان کمتری نبرد را ببرید تا امتیاز بالاتری بگیرید. رتبه خود را با سایر بازیکنان در جدول رتبه‌بندی مقایسه کنید.

بخش مولتی پلیر

بازیکنان با استفاده از وای فای یا بلوتوث می‌توانند با یکدیگر مبارزه کنند.

حالت چند نفره به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در برابر یک دشمن قدرتمند متحد شوند و دفاع کنند.

خصوصیات آپدیت جدید بازی

 • پشتیبانی از آرشیو ابری باعث می‌شود که بازیکنان با تعویض دستگاه خود، آرشیوها را از دست ندهند.
 • موتور جدید باعث شده است که بازی گرافیک خوبی داشته باشد.
 • چهره ۳۰۰ ژنرال در بازی حضور دارد و دستورالعمل‌ها نیز وجود دارد.
 • ۱۵۰ نبرد تاریخی در ۴۵ کشور
 • بیش از ۲۰۰ واحد ارتش از کشورهای مختلف و سبک‌های مختلف ساختمان سازی
 • ۴۵ نوع تکنولوژی و بیش از ۱۲۰ آیتم در بازی
 • پشتیبانی از نبرد با وای فای
 • وجود داشتن جدول رتبه بندی تمام بازیکنان جهان

دانلود بازی بازی European War 6: 1914 برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Alto’s Odyssey

بهترین بازی های اکشن آیفون
بهترین بازی های اکشن آیفون

در ورای افق، یک بیابان عظیم، بی انتها و زیبا منتظر کشف شدن است!

بازی Alto’s Odyssey برنده جایزه طراحی اپل در سال ۲۰۱۸ است و از نظر منتقدین و بسیاری از طرفداران جزو بهترین بازی های اکشن آیفون است

به آلتو و دوستانش در یک ماجراجویی بی‌پایان شن‌سواری بپیوندید و اسرارش را کشف کنید. بر فراز بادگیرها پرواز کنید، از شیب دره‌های هیجان‌انگیز سر بخورید و در جایی دور از خانه به دل معبد‌های پنهان و طولانی بروید و آن‌ها را کشف کنید.

ویژگی‌های بازی Alto’s Odyssey

بازی Alto’s Odyssey در اصل دنباله‌ای برای بازی موفق Alto’s Adventure است، اما شما برای لذت بردن از یکی لازم نیست دیگری را تجربه کرده باشید.

آسان در یادگیری و سخت در حرفه ای شدن! در اصل بازی‌های سری Alto از مکانیزم ساده تک ضربه‌ای بهره می‌برند، اما شما می‌توانید با ترکیب ضربات به بیش از ۱۸۰ حرکت مختلف دست پیدا کنید و زمان ضربه زدن و پرش‌ها نیز باید بسیار دقیق باشد.

با گیم پلی و گرافیک جذاب و منحصر به فرد بازی، به دل صحرا بروید و اسرار را کشف کنید.

سازه‌های با ارتفاع‌های بلند، قرار گرفتن موقعیت‌های جدید در آسمان با بالون‌های هوای داغ، ریل‌های متحرک و دیوار سواری در بازی وجود دارند.

بر عناصر طبیعی غلبه کنید. علاوه بر افکت‌های پویای رعد و برق و طوفان شن و ستاره‌های دنباله‌دار، صحرا جایی است که گردبادهای مهیب نیز رخ می‌دهد و شما باید بر آن‌ها غلبه کنید.

با آلتو و دوستانش آشنا شوید. ۶ شخصیت مختلف را آنلاک کنید و هر کدام از این شخصیت‌ها خصوصیات ظاهری و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند.

از حالت Zen لذت ببرید. این حالت با موسیقی آرامش بخش خود و قوانین خاص، بازی را به یک بازی فوق‌العاده تبدیل کرده است : امتیازی نیست، سکه ای نیست، Power up‌ها نیستند. این حالت مخصوص کسانی است که می‌خواهند فقط از کویر بی‌انتها لذت ببرند.

 • حالت Photo: از طریق صفحه توقف بازی، پشت لنز بازی قرار بگیرید و عکس‌های بی نظیری از سفر خود در دل کویر بگیرید و آن‌ها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

موسیقی و صدایی که با سازهای دستی ساخته شده است. پیشنهاد می‌کنیم این بازی را با هدفون تجربه کنید.

یک بازی جهانی با پشتیبانی ابری است. این بازی را بر روی آیفون، آیپد و اپل تی وی اجرا کنید و پیشرفت و دستاوردهای شما همیشه در دستگاه‌های مختلف همگام سازی می‌شوند.

Alto’s Odyssey هیچگونه پرداخت درون برنامه‌ای یا تبلیغات ندارد. یک بار آن را بخرید و برای همیشه بازی کنید!

دانلود بازی Alto’s Odyssey برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Boris and the Dark Survival

بازی Boris and the Dark Survival
بازی Boris and the Dark Survival

شما در بازی Boris and the Dark Survival در نقش یک گرگ به نام بوریس هستید که یک شخصیت کارتونی می‌باشد و در یک استودیو انیمیشن سازی متروک به دنبال غذا می‌گردید، اما شما تنها نیستید بلکه یک اهریمن جوهری و غول پیکر نیز شما را تعقیب می‌کند و صدای طپش قلبش را هنگامی که از پشت به شما نزدیک می‌شود و شما را می‌خواهد بکشد می‌شنوید و باید فرار کنید. هیچ جا امن نیست، اما اسرارهای زیادی برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند در این بازی نهفته است. بازی Boris and the Dark Survival یکی از جالب‌ترین عنوان‌ها و از بهترین بازی های اکشن آیفون است.

ماموریت‌های بازی Boris and the Dark Survival

 • از دست هیولای جوهری فرار کنید و یا به قربانی بعدی او تبدیل شوید.
 • به دنبال غذا و ابزارهای دیگر بگردید و همیشه در حال حرکت باشید.
 • مواظب استامینای خود باشید و در هر شانسی که پیدا کردید بایستید و غذا بخورید.
 • آیتم‌های مخفی را که در پشت سایه‌ها قایم شده‌اند را پیدا کنید.
 • داستان و ماجرای عجیب استودیو Joey Drew را کشف کنید.

دانلود بازی Boris and the Dark Survival برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Inferno 2

بازی Inferno 2
بازی Inferno 2

یک بازی فوق العاده شوتر Twin Stick و اکشن RPG اینجاست! بازی Inferno 2 دنباله‌ای برای بازی +Inferno استودیو Radian Games است. Inferno 2 مراحل سخت‌تر و چالش برانگیزتری دارد، اسلحه‌های بیشتری وجود دارد و آپگریدها و قدرت‌های بیشتری نیز در دسترس است. دشمنان بیشتری نیز در بازی حضور دارند و قابلیت شخصی‌سازی بیشتری نیز به بازی اضافه شده است. افکت‌های بازی فوق العاده است و انفجارهای مهیب‌تری نیز نسبت به +Inferno در خود دارد.

ویژگی‌های Inferno 2

 • از ۸۰ مرحله خاص گیم پلی که ساعت‌ها طول می‌کشد لذت ببرید!
 • بسیاری اسلحه‌های جدید و سیستم ارتقاء دادن هیجان انگیز!
 • کنترل‌های لمسی با پاسخ‌دهی بالا و قابلیت شخصی‌سازی
 • ۳ درجه سختی که در هر کجا می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید
 • حالت‌های جدید بازی که باعث می‌شود دوباره بازی را اجرا کنید، چالش‌های جدید و تنوع در مراحل
 • بیش از ۵۰ نوع دشمن
 • انواع جدید مراحل و ماموریت‌ها
 • اسرار بی‌شماری که باید کشف کنید
 • موسیقی متن جدید
 • جدول رتبه‌بندی بازیکنان

بازی Beholder 2

بازی Beholder 2 یکی از بهترین بازی های اکشن آیفون
بازی Beholder 2 یکی از بهترین بازی های اکشن آیفون

شما به عنوان یک کار آموز در وزارتخانه یک سرزمین با حکومت دیکتاتوری کار می‌کنید. شما به رهبر توانا و عالم خدمت خواهید کرد و یا حرفه خود را خلق می‌کنید و یا راز مرگ پدر خود را کشف می‌کنید.

هر شهروند این سرزمین آرزوی کار در وزارتخانه را دارد و آرزوی شما به حقیقت تبدیل شده است. البته شما در پایین‌ترین سطح این حرفه هستید و این حد نیز بیشتر از آن چیزی هست که بیشتر افراد دیگر در طول عمر کسب می‌کنند. همان‌طور که گفتیم انتخاب با شماست؛ می‌توانید به رهبر بزرگ خدمت کنید و مایه افتخار او باشید. می‌توانید فقط به فکر حرفه باشید و تمام موانع بین خود و سمت نخست وزیری را کنار بزنید و یا می‌توانید اسرار را فاش کنید.

دانلود بازی Beholder 2 برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Space Marshals 2

بازی Space Marshals 2 از بهترین بازی های اکشن آیفون
بازی Space Marshals 2 از بهترین بازی های اکشن آیفون

در این ماجراجویی علمی تخیلی وسترن در فضا، شما تجربه‌ای جذاب خواهید داشت. در این بازی شوتر، شما در نقش یک مأمور ماهر به نام بورتون هستید. او در تلاش برای مبارزه با تبهکاران کهکشان است. این بازی یکی از جذاب‌ترین عناوین حاضر در فهرست بهترین بازی های اکشن آیفون است

این بازی مثل دیگر شوترها نیست. تاکید زیادی بر روی تاکتیک و مخفی کاری وجود دارد و دیگر خبری از شلیک‌های بدون فکر نیست و داستانی نیز در بازی وجود دارد.

مبارزه تاکتیکی

از محیط به نفع خود استفاده کنید. با پناه گرفتن از حمله‌ها جلوگیری کنید. دشمنان را دور بزنید، اما مواظب باشید که آن‌ها به پشت سر شما نیایند. از ابزارها و اسلحه‌های مختلف برای پیروزی استفاده کنید مانند نارنجک، فلش بنگ، پهپادها، مین و …

مخفی کاری

روش بازی خود را با احتیاط همراه کنید. همیشه وارد شدن به میان دشمنان و شلیک‌های پشت سر هم، جواب نیست. از حواس‌پرتی برای تنها گیر آوردن دشمنان استفاده کنید. با اسلحه‌های بدون صدا و در سکوت، تعداد دشمنان را کاهش دهید. اسلحه‌های روباتیک را هک کنید تا بر علیه صاحبان آن‌ها شوند. گروه‌های مختلف دشمنان را به یک مکان بکشانید تا آن‌ها با یکدیگر مبارزه کنند و کار شما آسان‌تر شود.

اسلحه‌ها و ابزار

انتخاب اسلحه‌ها و ابزار، بخش مهمی از تاکتیک‌های شما است. به غیر از زره بدن و نارنجک‌ها، شما می‌توانید یک اسلحه اصلی و یک اسلحه کمری نیز حمل کنید و تنوع اسلحه‌ها هم برای افراد مختلف مناسب است. شاتگان، اسلحه کمری، اسلحه‌های تهاجمی، اسلحه تک تیرانداز، کراس بو، اسلحه‌های انرژی، تبرهای پرتابی و بسیاری از تفنگ‌های دیگر در بازی وجود دارند.

ویژگی‌های بازی Space Marshals 2

 • یک بازی شوتر تاکتیکال جذاب با مراحل مختلف
 • گرافیک HD زیبا و واقع گرایانه
 • ۲۰ مرحله با امتیازهای وابسته به عملکرد شما
 • تنوع گسترده اسلحه و ابزار – بیش از ۷۰ نوع تفنگ
 • پشتیبانی ابری از داده‌ها و ذخیره بازی در iCloud
 • وجود جدول رتبه بندی بازیکنان و عملکردها

دانلود بازی Space Marshals 2 برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Pascal’s Wager

بازی Pascal's Wager
بازی Pascal’s Wager

بازی Pascal’s Wager، یک عنوان اکشن و نقش آفرینی است با ظاهر فانتزی و تاریک که می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن آیفون دانست. بازی دارای کیفیت تصویر فوق العاده است و برای بازیکنان، تجربه‌ای خلق می‌کند که تا به حال مشابه آن در بازی‌های موبایلی وجود نداشته است.

در جهان بازی تاریکی حکم‌فرما است و نور تبدیل به یک رمز و راز شده است و هیچ کس دلیل این اتفاق را نمی‌داند. بازیکنان می‌توانند چندین شخصیت را بازی کنند تا داستان قوی بازی را متوجه و قسمت‌های مختلف پنهان در نقشه را پیدا کنند. در طول بازی، شما با دشمنانی باور نکردنی و غول‌های ترسناک مبارزه خواهید کرد و با مرگ و حقیقت‌ها آشنا می‌شوید. در تمام این قسمت‌ها هم موسیقی متن که توسط یک گروه ارکستر در سطح جهانی نواخته شده است، شما را تهییج می‌کند.

ویژگی‌های بازی Pascal’s Wager

 • یک داستان قوی و عمیق – بیش از ۲۰ ساعت محتوای قابل بازی
 • ۴ شخصیت قابل بازی با حالت‌های مبارزه و مهارت‌های منحصر به فرد
 • ده‌ها دشمن متفاوت و ارائه تجربه‌ای نفس‌گیر از نبرد
 • NPC‌های مختلف که داستان‌های فرعی بازی را بازگو می‌کنند
 • نقشه سه بعدی با لایه‌های مختلف
 • جلوه سینمایی و روایت داستان جذاب و دیالوگ‌هایی که کاملاً صدا گذاری شده‌اند
 • موسیقی متن گیرا و جذاب که توسط ارکستر سمفونی مشهور نواخته شده است
 • پشتیبانی از کنترل کامل برای تجربه گیم پلی در بهترین شکل ممکن
 • بسته‌های الحاقی و شخصیت‌ها و داستان جدید
 • حالت‌های مختلف بازی مولتی پلیر

دانلود بازی Pascal’s Wager برای آیفون از اناردونی – کلیک کنید

بازی Alien Shooter

بازی Alien Shooter
بازی Alien Shooter

بازی Alien Shooter-Survive یک نسخه ویژه از بازی افسانه‌ای Alien Shooter است که به دلیل درخواست تعداد زیادی از طرفداران از سرتاسر جهان، ساخته شده است.

حالت Survive را امتحان کنید، امتیاز بالا کسب کنید و آن را از طریق جدول رتبه‌بندی با دیگران به اشتراک بگذارید و با بازیکنان در سرتاسر جهان رقابت کنید.

ویژگی‌های بازی Alien Shooter-Survive

 • کنترل‌های بازی چندان سخت نیست و امکان هدف گیری خودکار نیز فراهم شده است.
 • در مقابل سیلی از بیگانگان که در صفحه نمایش پدیدار می‌شوند مقاومت کنید و آن‌ها را شکست دهید.
 • مهارت‌های خود را ارتقاء دهید و از قابلیت‌های ابرانسانی در یک نبرد نفس‌گیر استفاده کنید.
 • با سایر بازیکنان در سرتاسر جهان رقابت کنید.

برچسب‌ها: / / / / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *