جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

ساخت تصویر با هوش مصنوعی اپل؛ اپلیکیشن Image Playground

ساخت تصویر با هوش مصنوعی اپل
فهرست مطالب

در رویداد ۲۰۲۴ WWDC، اپل Apple Intelligence را معرفی کرد که مجموعه‌ای از ویژگی‎‌های جدید را برای iPadOS 18 و iOS 18 به ارمغان آورد. قابلیت‌هایی مانند تولید متن از صدا، بهبود قابل توجه سیری، Genmoji و مواردی دیگر که در همه آن‌ها از هوش اپل استفاده شده است. در ادامه این مطلب از انارمگ به نحوه ساخت تصویر با هوش مصنوعی اپل با برنامه Image Playground می‌پردازیم.

ساخت تصویر یکی از وظایف هوش اپل است و اپل آن‌ را Image Playground می‌نامد. علاوه بر این‌ که از داخل برنامه‌هایی مانند Messages، Notes و Keynote به ابزار Image Playground دسترسی دارید، اپل یک برنامه اختصاصی Image Playground را نیز ایجاد کرده که پاییز امسال عرضه می‌شود.

اپلیکیشن Image Playground برای ساخت تصاویر هوش مصنوعی

ساخت تصویر با هوش مصنوعی اپل
ساخت تصویر با هوش مصنوعی اپل

در برنامه Image Playground می‌توانید با استفاده از Apple Intelligence به طور خودکار تصاویر جدید را به روشی ساده ایجاد کنید. قدم اول با انتخاب سبک تصویر شروع می‌شود. Image Playground از سه سبک انیمیشن، عکس و طرح پشتیبانی می‌کند.

به این صورت می‌توانید طیف وسیعی از مفاهیم را برای تصاویر با استفاده از دسته‌بندی‌های موجود مانند لوازم جانبی، تم‌ها، مکان‌ها و لباس‌ها پیدا کنید.

مرحله بعد این است که درباره آن‌ چه که می‌خواهید، توضیح به همراه جزئیات ارائه دهید. اگر می‌خواهید فردی را در تصویر قرار دهید، عکس او را از گالری انتخاب کنید، سپس Image Playground به طور خودکار تصویر را برای شما ایجاد می‌کند.

تمامی مراحل ساخت عکس برنامه Image Playground روی دستگاه اتفاق می‌افتد، به این معنی که می‌توانید هر تعداد تصویری که بخواهید را بدون نگرانی از تمام شدن فضای ذخیره‌سازی ابری ایجاد کنید.

هر زمان تصویری ر ادر این برنامه ایجاد کردید، می‌توانید بدون هیچ نگرانی آن‌ را در برنامه‌های Photos یا Files ذخیره کرده یا برای اشتراک‌گذاری آن با دیگران، به برنامه دیگری ارسال کنید.

قابل توجه است که تمامی تصاویر ایجاد شده در برنامه Image Playground متحرک یا غیر واقعی هستند. این امر نشان می‌دهد که اپل قصد ندارد تا عکس‌های جعلی با ظاهری واقعی ایجاد کند. در مطالب آینده شما را با جزئیات ساخت تصویر با اپل اینتلیجنس آشنا خواهیم کرد.

برچسب‌ها:
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *