انارمگ
۰

معرفی خدمات و آموزش دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون

دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون

بانک صادرات که یکی از مهم‌ترین و قدیمی‌ترین بانک‌های ایران به شمار می‌رود، به‌ منظور رفاه حال بیشتر مشتریان خود اقدام به تولید و معرفی نرم‌افزار موبایلی موسوم به صاپ نموده است. به منظور استفاده از خدمات متنوع آن کافی است آخرین نسخه نرم‌افزار را دریافت و نصب کنید و پس از ثبت نام و عضویت در سامانه، از امکانات آن نیز بهره‌ ‎مند شوید. در این مطلب از انارمگ، به معرفی خدمات و دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

در سال‌های اخیر، بازار اپلیکیشن های پرداخت بسیار داغ شده است و بسیاری از کاربران به جای این که برای هر کار کوچک به بانک مراجعه کنند و در صف‌های طولانی منتظر بمانند، به راحتی می‌توانند از همراه بانک‌های مختلف استفاده کنند و در یک چشم به هم زدن تمام کارهای بانکی خود را انجام دهند. ما شاهد عرضه همراه بانک‌های دی، آینده، رفاه، سپه، کشاورزی، شهر و تجارت بودیم که کار مشتریان خود را بسیار تسهیل کرده‌اند. اکنون در ادامه به معرفی صاپ می‌پردازیم.

اپلیکیشن صاپ

اپلیکیشن صاپ توسط شرکت فناوری و راه‌حل‌های هوشمند سپهر طراحی و توسعه‌یافته است و خدماتی مانند امکان ثبت کارت‌های مختلف بانکی، انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک‌های عضو شبکه شتاب، خرید شارژ مستقیم و بسته اینترنتی، پرداخت قبوض (سازمانی، خدمات عمومی و موبایل) و انجام امور نیکوکاری و خیریه را برای کاربران خود فراهم آورده است. با اضافه شدن خدمات گردشگری به اپلیکیشن صاپ با اتصال به سامانه با همرو، امکان رزرو بلیت هواپیما، هتل‌های داخلی و خارجی، پرداخت بیمه مسافرتی و پرداخت عوارض خروج از کشور هم فراهم شده است.

 

دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون iOS

همچنین با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان از خدمات پس از فروش ایران خودرو و سایپا نیز استفاده کرد. خرید آنلاین بیمه (بدون نیاز به حضور در دفاتر نمایندگی بیمه) نیز از دیگر خدمات مهم اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون است. علاوه بر این موارد، امکان دریافت و استفاده از سایر برنامه‌های کاربردی بانک صادرات ایران از قبیل همراه بانک صادرات و رمز ساز پویا نیز فراهم شده است؛ در واقع اپلیکیشن صاپ در حال تبدیل شدن به درگاه همه اپلیکیشن‌ها و فعالیت‌های مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت بانک صادرات است.

دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون – کلیک کنید

قابلیت‌های اپلیکیشن پرداخت صاپ 

کارت به کارت

در صاپ امکان انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک و مؤسسه‌های‌ صادرات، رفاه کارگران، کشاورزی، ملی، پارسیان، ملت، تجارت، اقتصاد نوین، دی، ایران زمین، آینده، انصار، حکمت ایرانیان، مهراقتصاد، خاورمیانه، سینا، ملل و نور به سایر بانک‌ها وجود دارد. در این قسمت مثل همه فعالیت‌های بانکی جدید، نیاز به رمز دوم است که امکان گرفتن رمز دوم با قرار گرفتن دکمه رمزساز پویا وجود دارد که در همین صفحه با اتصال به اپلیکیشن ریما می‌توان رمز دوم یکبار مصرف گرفت.

دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون

نکته: تنها در اولین تراکنش کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران، اعتبارسنجی صاحب کارت صورت می‌گیرد که پیامکی به تلفن همراه ارسال می‌شود.

مانده کارت

امکان گرفتن مانده موجودی فقط برای کارت‌های بانک صادرات وجود دارد که نیاز به رمز دوم است. در این قسمت نیز از طریق دکمه رمزساز پویا، امکان اتصال به اپلیکیشن ریما برای گرفتن رمز دوم یکبار مصرف وجود دارد.

گردش کارت

دریافت گردش کارت نیز مانند موجودی، فقط برای کارت‌های بانک صادرات امکان‌پذیر است. می‌توان صورتحساب کارت را به تفکیک ۱۰ تا ۱۰۰ گردش آخر یا در بازه زمانی مشخص گرفت که به رمز دوم نیاز دارد. در این قسمت نیز از طریق دکمه رمزساز پویا، امکان اتصال به اپلیکیشن ریما برای گرفتن رمز دوم یکبار مصرف وجود دارد. شرایط استفاده از کپی رمز دوم از اپلیکیشن ریما در صاپ فراهم نیست. همچنین متأسفانه امکان گرفتن PDF از صورتحساب نیز وجود ندارد.

پرداخت قبض

پرداخت قبض‌های سازمان‌های خدماتی با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام می‌شود. همچنین امکان استعلام و پرداخت مستقیم قبض میان‌دوره و پایان‌دوره تلفن‌همراه خود و دیگران وجود دارد. در قبض‌های همگانی علاوه بر وارد‌ کردن دستی شناسه قبض و شناسه پرداخت‌، امکان اسکن بارکد قبض‌ها نیز وجود دارد. در این قسمت هم برای پرداخت به رمز دوم نیاز داریم.

 شارژ سیم‌کارت

امکان شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های ایرانسل، همراه اول یا رایتل خود یا دیگران وجود دارد. در این قسمت هم برای پرداخت، نیاز به رمز دوم است.

خرید بسته اینترنت

می‌توان بسته‌های اینترنت برای سیم‌کارت‌های ایرانسل، همراه اول یا رایتل خود و دیگران را در صاپ خرید. بعد از انتخاب بسته موردنظر، برای پرداخت، باید رمز دوم را وارد کرد.

نیکوکاری

برای انجام امور نیکوکاری، امکان انتخاب موسسه موردنظر و واریز مبلغ دلخواه وجود دارد. از کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان و موسسه‌های مختلف خیریه گرفته تا کمیته امداد امام‌خمینی و سازمان بهزیستی به عنوان پیش‌فرض در این اپلیکیشن قرار گرفته است. در این قسمت هم نیاز به رمز دوم است.

صدور آنلاین بیمه

یکی از امکانات ویژه صاپ، صدور آنلاین بیمه‌نامه‌های حوادث انفرادی سرمد و آتش‌سوزی سرمد است. امکان صدور آنلاین بیمه‌نامه را به‌صورت مستقیم و بدون نیاز به حضور در دفاتر نمایندگی بیمه ارائه می‌کند.

گردشگری

همان‌طور که در بالا به بخشی از خدمات اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون اشاره شد، با اضافه شدن خدمات گردشگری به اپلیکیشن صاپ، با اتصال به سامانه باهمرو، امکان رزرو بلیط پروازهای داخلی و خارجی، هتل‌های داخلی و خارجی، پرداخت بیمه مسافرتی و پرداخت عوارض خروج از کشور فراهم شده است.

دانلود برنامه صاپ برای آیفون

خدمات خودرو

از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن صاپ، می‌توان به ارائه خدمات پس از فروش ایران خودرو، خدمات پس از فروش سایپا و خدمات امداد خودرو سایپا اشاره کرد.

عملیات پرکاربرد

در صاپ، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد کارت‌های ثبت شده برای مراجعه‌های بعدی فراهم است که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

رمزساز پویا

با استفاده از این گزینه می‌توان مستقیما به اپلیکیش ریما متصل شد و رمز یکبار مصرف را دریافت کرد.

امکانات دیگر صاپ

از منوی سمت راست اپلیکیشن صاپ می‌توان مشخصات کاربری را ویرایش کرد. همچنین می‌توان امکان ورود با اثرانگشت را غیرفعال کرد. مدیریت کارت‌های مبدا و مقصد مانند ویرایش یا حذف کارت، همچنین جابه‌جایی کارت برای تغییر الویت در نمایش کارت‌ها در صفحه اصلی از این قسمت امکان‌پذیر است. گزارش کلیه تراکنش‌های انجام شده با کارت‌ها هم فراهم است. همچنین می‌توان متن یا تصویر تراکنش موردنظر را به اشتراک گذاشت، ولی از خود صفحه نمی‌توان اسکرین‌ شات گرفت!

امکان تغییر رمز عبور ورود به اپلیکیشن صاپ در همین منو وجود دارد. با دعوت دوستان به اپلیکیشن صاپ و اشتراک‌گذاری آن می‌توان امتیاز کسب کرد. اطلاعات مربوط به نسخه اپلیکیشن صاپ و تاریخ آپدیت آن و شماره‌های تماس قسمت پشتیبانی بخش‌های مختلف، در بخش درباره ما آورده شده است.

اما چگونه می‌توانیم صاپ را روی آیفون خود دانلود و نصب کنیم؟

آموزش دانلود اپلیکیشن پرداخت صاپ برای آیفون از اپ استور اناردونی

 1. در مرحله اول وارد سایت اناردونی به آدرس www.anardoni.com شوید؛
 2. سپس گزینه ورود به اناردونی را انتخاب کنید. (حتما باید از طریق Safari وارد شوید و بررسی کنید که در حالت پرایوت نباشد)؛ برنامه موردنظر خود را جستجو و انتخاب کنید و سپس گزینه دریافت را لمس کنید؛
 3. در ادامه اگر از قبل در اناردونی لاگین نکرده باشید، سیستم از شما درخواست می‌کند تا وارد حساب کاربری خود شوید. وارد اکانت اناردونی شوید؛
 4. از این قسمت به بعد باید مراحل ثبت دستگاه را انجام دهید. ابتدا گزینه ثبت دستگاه را انتخاب کنید و صبر کنید تا پنجر‌ه‌ای برای شما باز شود و گزینه Allow را لمس کنید؛
 5. گزینه Close را بزنید و وارد تنظیمات گوشی شوید. داخل تنظیمات، مسیر زیر را طی کنید:

General >> Profile

 1. پروفایل مربوطه را نصب کنید. با دو بار زدن گزینه install بصورت خودکار مجدد وارد سایت می‌شوید؛
 2. اشتراک موردنظر خود را انتخاب و سپس مراحل پرداخت را طی کنید؛
 3. بعد از طی کردن مراحل پرداخت برنامه اناردونی ایکس (Anardoni X) را دانلود و نصب کنید؛
 4. برنامه صاپ را در اناردونی ایکس جستجو و آن را از همان قسمت نصب کنید.

آموزش سرچ و نصب برنامه های اناردونی در نسخه جدید

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت‌ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *