جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

آموزش پاسخ و برقراری تماس با اپل واچ

آموزش پاسخ و برقراری تماس با اپل واچ
فهرست مطالب

برقراری تماس با اپل واچ یکی از ویژگی‌هایی است که گهگاهی ممکن است از آن استفاده کنید. اگر بعد از Pair کردن اپل واچ با گوشی آیفون چند بار از آن برای پاسخ و تماس تلفنی استفاده کنید، خواهید دید که آسان‌تر از آن است که گوشی آیفونتان را از جیب یا کیفتان در بیاورید.

دو روش ساده برای تماس توسط اپل واچ وجود دارد که آسان‌ترین آنها استفاده از siri است و می‌توانید از او بخواهید تماستان را بگیرد. اما اگر به صحبت با siri علاقه ندارید و یا اعتماد ندارید که به در ساعت ۳ بامداد به جای تماس با فست فود شماره‌ی مدیرتان را بگیرد از روش دیگر استفاده کنید! در ادامه‌ی این مطلب در انارمگ با ما همراه باشید تا این دو روش را به شما بگوییم.

برقراری تماس با اپل واچ
برقراری تماس با apple watch

نحوه‌ی برقراری تماس در اپل واچ با استفاده از siri

استفاده از siri مشکلات خاص خود را دارد اما معمولا در برقراری تماس خوب عمل می‌کند. به اپل واچتان بگویید ” Hey siri ” و یا دکمه‌ی چرخان کنار ساعت را نگه دارید تا سیری فعال شود. به سیری بگویید که با چه کسی تماس بگیرد. برای مثال “Call mom ” یا ” Call hamed “. اگر مخاطبین مشابهی وجود دارد می‌توانید مخاطب مورد نظر را از روی ساعت انتخاب کنید تا تماس برقرار شود. جمله‌ی دستوری کامل می‌تواند اینطور نیز باشد: ” Hey siri, Call mom “

استفاده از برنامه ی Phone برای برقراری تماس با اپل واچ

۱. اگر ترجیح می‌دهید از سیری استفاده نکنید و تنها با چند تب تماس شما برقرار شود، از برنامه‌ی Phone در اپل واچ استفاده کنید.

۲. دکمه‌ی چرخان کنار اپل واچ را فشار دهید تا برنامه‌های روی اپل واچ ظاهر شوند.

۳.  روی برنامه‌ی Phone تب کنید.

۴. روی ” Contacts ” تب کنید و اسامی مخاطبین را مرور کنید و مخاطب مورد نظرتان را پیدا کنید. همچنین می‌توانید روی ” Keypad ” تب کنید و شماره ای را بصورت دستی وارد کنید.

آموزش برقراری تماس با اپل واچ
تماس با apple watch

۵. نام شخصی را که می‌‌خواهید با او تماس بگیرید تب کنید. روی آیکون phone تب کنید و شماره‌ای را که می‌‌خواهید با آن تماس بگیرید تب کنید.

۶. از دکمه‌ی دیجیتال کنار اپل واچ برای تنظیم میزان صدای تماس استفاده کنید.

آموزش برقراری تماس با اپل واچ
تماس با apple watch

بدون در نظر گرفتن مدل اپل واچتان، تا زمانی که گوشی آیفونتان در نزدیکی شماست می‌توانید تماس‌هایتان را از طریق ساعت هوشمند انجام دهید.

آیا شما هم از طریق اپل واچ تماس‌های تلفنی‌تان را انجام می‌دهید؟ اگر قصد استفاده‌ی مداوم از آن را دارید داشتن یک جفت Airpods pro یا Airpods نسل یک و دو می‌تواند تجربه ی بهتری را ازین روش به شما بدهد.

 
برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of بهاره
بهاره
بهاره هستم، عاشق سفر و ماجراجویی! از سال 98 وارد دنیای سئو و نویسندگی شدم. برای من این کار هم یه جور ماجراجوییه، چون هر روز یه چیز جدید یاد می گیرم!
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *