آموزش نحوه ریست ایرپاد و ایرپاد پرو

ایرپاد استاندارد، ایرپاد نسل دو و ایرپاد پرو اپل همگی عملکرد ریست دارند که آنها را به تنظیمات کارخانه باز می‌گرداند. اگر ایرپادتان را به کسی دادید و یا هر نوع مشکلی با آن‌ها داشته باشید، می‌توانید از راهکار ریست کردن استفاده کنید. در ادامه‌ی این مطلب در انارمگ با ما همراه باشید تا با نحوه ریست ایرپاد و ایرپاد پرو آشنا شوید

چگونه ایرپاد و ایرپاد پرو را ریست کنیم؟

 • AirPods‌ را در کیس شارژ قرار داده و درب آن را ببندید.
 • ۳۰ ثانیه صبر کرده و درب آن‌را باز کنید.
 • در دستگاه ios خود به settings و سپس Bluetooth رفته و روی نماد “i” کنار نام ایرپادتان تب کنید.
  آموزش نحوه ریست ایرپاد و ایرپاد پرو
  آموزش نحوه ریست ایرپاد و ایرپاد پرو
 • برای تایید روی Forget This Device تب کرده و تایید آن‌را نیز بزنید.
 • درب کیس شارژ را باز کرده و دکمه‌ی پشت قاب را فشار داده و برای ۱۵ ثانیه نگه دارید تا زمانی که چراغ وضعیت را ببینید که به رنگ کهربایی چشمک‌زن در آمده است. اگر مدل ایرپاد استاندارد دارید و کیس از طریق سیم شارژ می‌شود چراغ وضعیت آن در پشت کیس قرار دارد. اما اگر ایرپاد پرو با شارژ بی‌سیم دارید، چراغ وضعیت آن در قسمت جلوی کیس است.
 • با باز کردن درب کیس شارژ، ایرپادها را نزدیک کیس قرار دهید و مراحل اتصال را بروی صفحه‌ی دستگاه خود دنبال کنید تا ایرپاد به دستگاه متصل شود.
  آموزش ریست ایرپاد و ایرپاد پرو
  آموزش ریست ایرپاد و ایرپاد پرو

اینها تمام کاری بود که باید انجام می‌دادید. توجه داشته باشید که اکنون ایرپاد شما ریست شده و دیگر بصورت خودکار به هیچ یک از دستگاه‌های متصل به iCloud شما متصل نخواهد شد. با باز کردن درب کیس شارژ در نزدیکی دستگاه ios فرایند راه‌اندازی شروع می‌شود ،دقیقا مانند اولین باری که از آن‌ها استفاده کردید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =