جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

گلس پشتی آیفون به راحتی تعویض می شود

گلس پشتی آیفون
فهرست مطالب

گلس پشتی آیفون به دلیل قابلیت شارژ بی‌سیم گوشی، کاربرد بسیاری دارد. آیفون‌های جدید به علت مجهز شدن به سیستم شارژ بی‌سیم از گلس شیشه‌ای پشت آیفون بهره می‌برند، اما این موضوع حاشیه‌هایی را نیز به همراه دارد. شکستن گلس پشتی، یکی از مشکلات کاربران است. همچنین قیمت بالای آن برای تعویض و نصب مجدد، چالش زیادی را به همراه دارد.

تعویض گلس پشتی آیفون با روشی ارزان‌تر

کانال یوتیوبی jerryrigseverything به این موضوع پرداخته است. این کانال به علت انتشار ویدیوهایش در راستای تست مقاومت آیفون، شهرت زیادی پیدا کرده است. در jerryrigseverything برای راه حل تعویض گلس پشتی نیز ویدیویی منتشر شده است. این ویدیو روش ارزان‌تری را به همین منظور امتحان کرده است. jerry در ویدیوی منتشر شده، دستگاه لیزری را نشان می‌دهد و با کنایه می‌گوید: “بهتر است اپل از این دستگاه لیزر جهت تعویض و تعمیرات گلس پشتی گوشی‌هایش استفاده کند تا هزینه آن کمتر شود.”

عملکرد تعویض گلس با دستگاه لیزر

روشی که در بالا ذکر شد به گونه‌ای است که با استفاده از لیزر، گلس پشتی بریده و برداشته می‌شود. سپس با استفاده از چسب مایع معمولی، گلس دیگری به پشت آیفون نصب می‌شود. همچنین می‌توان رنگ گلس بعدی را نیز به دلخواه تغییر داد. در آن ویدیو، رنگِ گلسِ شکسته شده، نقره‌ای بود؛ اما گلس جدید، به رنگ خاکستری تغییر کرد.

با وجود سادگی تعمیر و تعویض گلس در این ویدیو، پاسخی از سوی اپل دریافت نشده است. یعنی شرکت اپل، هنوز این روش تعویض را تایید نکرده است. پس احتمالا کاربر بعد از تعویض به سبک این ویدیو، شامل خدمات پس از فروش از سوی شرکت اپل نخواهد بود.

برچسب‌ها: / / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *