جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
تبلیغات در اناردونی
آخرین مطالب

همه‌ چیز درباره خرید بلیط ارزان اتوبوس تهران رشت

همه‌ چیز درباره خرید بلیط ارزان اتوبوس تهران رشت
فهرست مطالب

اتوبوس از راه‌های ارزان و نسبتا راحت سفر است. اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی کنید و از بودن در جاده و مسیر لذت می‌برید، سفر به رشت با اتوبوس می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این مطلب تمام اطلاعات مورد نیاز درباره بلیط اتوبوس را برای شما آورده‌ایم.

بلیط اتوبوس رشت

امروزه نیازی به خرید حضوری بلیط اتوبوس در ترمنیال‌ها نیست. با چند کلیک و انتخاب مبدا و مقصد، لیست اتوبوس‌ها، برای تاریخی که انتخاب کرده‌اید را می‌توانید مشاهده کنید. برای مثال، اگر در اسنپ تریپ تهران و رشت و تاریخ دلخواهتان را وارد کنید، لیست اتوبوس‌هایی که به رشت برنامه دارند را می‌توانید مشاهده کنید.

فیلترهای مختلفی در سایت اسنپ‌تریپ قرار دارند که هر یک را برایتان توضیح می‌دهیم تا روند خرید بلیط اتوبوس با سرعت بیشتری انجام شود.

  • ساعت حرکت: در این قسمت می‌توانید مشخص کنید بلیط اتوبوسی که دنبالش هستید، در چه ساعتی حرکت می‌کند.
  • پایانه‌های مبدا و مقصد: در بسیاری از مواقع، از پایانه‌های ترمینال متفاوتی اتوبوس‌های رشت حرکت می‌کنند. برای مثال پایانه‌های بیهقی، آزادی، غرب، و پونک در تهران به مقصد رشت اتوبوس دارند. در لیست اسنپ‌تریپ، مقاصد نهایی متفاوت در رشت نوشته شده؛ لنگرود، رشت، کیاشهر، طوالش، صومعه سرا، آستارا، لاهیجان، خشکبیجار، بندرانزلی، و رودسر، مقاصدی هستند که بلیط اتوبوس تهران رشت را می‌توان برای آن خریداری کرد.
  • شرکت اتوبوس‌رانی: با توجه به شرکت اتوبوسرانی، قیمت بلیط هم متغیر است. اگر ترجیح خاصی دارید، می‌توانید علامت شرکت مد نظرتان را انتخاب و لیست همان اتوبوس‌ها را ببینید. شرکت‌های رویال سفر و سیر و سفر هم از تهران به رشت اتوبوس دارند.
  • دیگر موارد: در بالای لیست هم می‌توانید گزینه‌های کمترین قیمت، بیشترین قیمت، بیشترین تخفیف، دیرترین زمان حرکت، و زودترین زمان حرکت را مشاهده و انتخاب کنید.

موقعیت صندلی و قوانین کنسلی

برای هر یک از بلیط‌های اتوبوس، می‌توانید ظرفیت کل و ظرفیت باقی‌مانده را در سایت اسنپ‌تریپ ببینید. علاوه بر آن، امکان مشاهده صندلی‌های قابل خرید در اتوبوس را دارید. در قسمت قوانین کنسلی هم می‌توانید شرایط کنسل کردن بلیط اتوبوس رشت تهران را به طور کامل مطالعه کنید.

مراحل خرید بلیط آنلاین اتوبوس

زمانی که از بلیط اتوبوس مطمئن بودید، بر روی گزینه «انتخاب» کلیک کنید. بعد از آن صفحه دیگری برای انتخاب صندلی، وارد کردن اطلاعات شخصی مثل کد ملی و نام، و انتخاب درگاه پرداخت، برایتان باز خواهد شد. پس از پرداخت و مرحله تکمیل اطلاعات، خرید آنلاین بلیط اتوبوس رشت در سایت اسنپ تریپ کامل می‌شود.

برچسب‌ها: / / / /
به اشتراک گذاری:
Picture of نارین دورکاوان
نارین دورکاوان
مطالب تصادفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *