هر زمان به آدرنالین و هیجان و ترس نیاز داشتید کافی‌ست جدید‌ترین فیلم‌های ترسناک و مورد علاقه‌تان را تماشا کنید. اما مشکل این‌جا است که فیلم‌ها برخلاف بازی‌ها به شما اجازه نمی‌دهند تا در اکشن شرکت کنید. به همین دلیل وقتی شما گیم بازی می‌کنید و فعال هستید بیشتر از تماشای فیلم، ترس‌ را احساس می‌کنید. بنابراین برای همه‌ی طرفداران بازی‌های ترسناک در این مطلب از بخش بازی اپلی مجله‌ی انارمگ به معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون می‌پردازیم.

Five Nights at Freddy’s AR

معرفی بازی ترسناک برای آیفون
معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون

بازی Five Nights at Freddy’s یک سری از بازی‌های ترسناک است که طرفداران زیادی هم دارد. در جدیدترین بازی این سری با استفاده از تکنولوژی AR یا همان واقعیت افزوده، بازیکنان ترس را در خانه‌ی خودشان تجربه می‌کنند.

تکنولوژی AR نیازی به عینک و تجهیزات دیگر ندارد و فقط با استفاده از دوربین موبایل یا تبلت، محیط اطراف را به همراه آیتم‌های افزوده به شما نشان می‌دهد.

در بازی Five Nights at Freddy’s معمولا با ربات‌های عروسکی طرف هستید که ناگهان جان می‌گیرند و به قصد کشت و کشتار به راه می‌افتند. بازی یک نقشه در اختیارتان گذاشته که موقعیت این ربات‌ها را به شما نشان می‌دهد پس با دیدن نقشه فرصت دارید فرار کنید یا بایستید و یا از خودتان دفاع کنید. البته دفاع کردن هم چندان راحت نیست چون فقط یک شوکر دارید که برای مدت کوتاهی ربات‌ها را از کار می‌اندازد و چراغ‌قوه‌ای که ضعیف‌ترین باتری دنیا را دارد! شما باید ۵ شب در پیتزا فروشی Freddy’s در نقش نگهبان زنده بمانید. این بازی freemium است و متاسفانه خریدهای درون‌برنامه‌ای خیلی گران هستند.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۲.۹۹ دلار شروع می شوند)

دانلود بازی Five Nights at Freddy’s برای آیفون – کلیک کنید

 

Into the Dead 2- زامبی‌های بیشتر، وحشت و اکشن بیشتر

معرفی بازی ترسناک برای آیفون
معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون

در بازی Into the Dead 2، تنها کسی که می‌تواند دنیا را از شر این موجودات ترسناک و کشنده نجات دهد، شما هستید! در این بازی باید در جنگلی مسیری را طی کنید که در آن با زامبی‌های زیادی که تشنه به خون انسان‌ها هستند، روبه‌رو شوید. حالا نوبت شماست که جلوی مردگان متحرک بایستید و آن‌ها را از سرزمین خود دور کنید. اگر می‌خواهید زنده بمانید باید با اسلحه‌ مختلفی که در دسترس شما هست، زامبی‌ها را بکشید یا از کنار آن‌ها رد شوید. یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی، وجود دو مود Survival و Daily است. در حالت روزانه باید چالش‌هایی که برای هر بازیکن در نظر گرفته می‌شود را انجام دهید اما در حالت Survival وارد مسیر بی‌پایانی می‌شوید و باید تا جایی که می‌توانید بازی را ادامه دهید و اسیر زامبی‌ها نشوید.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود بازی Into the Dead 2 برای آیفون -کلیک کنید

Dead by Daylight Mobile

معرفی بازی ترسناک برای آیفون
معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون

بازی Dead by Daylight Mobile در آیفون شما را وارد یک رقابت ۵ نفره آنلاین می‌کند که یک نفر در نقش قاتل و چهار نفر دیگر بازمانده‌ هستند. اگر شما در نقش یکی از بازمانده‌ها باشید باید به کمک یکدیگر موتورهای برق را روشن و در نهایت دروازه‌ها باز کنید و از آن‌جا خارج شوید. البته که این‌کار اصلا آسان نیست و باید از دست یک نفر که می‌خواهد شما را سلاخی کند، فرار کنید.

شاید بازی در نقش بازمانده و مخصوصا به‌صورت گروهی جذاب باشد ولی نقش یک قاتل حس و حالی دیگری را به گیمر می‌دهد. اگر در نقش قاتل وارد بازی شوید، باید جلوی بازماندگان برای روشن کردن موتور برق و فرار آن‌ها را بگیرید. به‌عنوان مثال می‌توانید با قرار دادن تله در مکان مناسب آن‌ها را گیر بیندازید و در نهایت آن‌ها بردارید و روی قلاب‌های گوشت قرار بدهید!

استودیوی Behaviour Interactive با ارائه نسخه موبایل باکیفیت از این بازی توانست گیمر‌های این پلتفرم را به سمت خود بکشاند و تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیزی را تحویل آن‌ها بدهد. اگر می‌خواهید یک بازی چند نفره جذاب و پر از استرس را تجربه کنید قطعا بازی Dead by Daylight Mobile همان اثری است که دنبال آن هستید.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۱.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود بازی Dead by Daylight Mobile برای آیفون – کلیک کنید

Horrorfield Multiplayer Horror- تلاش برای بقا آنلاین

معرفی بازی ترسناک برای آیفون
معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون

بازی Horrorfield عنوانی در سبک ترسناک و ماجراجویی چندنفره است. بازی سرزمین وحشت برای همین است. باید قربانی یا قاتل خودتان را انتخاب کنید و به همراه چهار نفر دیگر برای زنده ماندن تلاش کنید یا این که تنها فرد قدرتمند در ساختمان باشید و بازماندگان را یکی یکی شکار کنید. این بازی جدیدترین اثر استودیو باسابقه روسی Skytec Games است و شباهت بسیار زیادی به بازی Dead by Daylight دارد.

کاراکترهای بازی هرکدام ویژگی‌ها و توانایی‌هایی مخصوص به خود را دارند. مثل کاراکتر ورزش‌کار که سرعت حرکتش بیشتر از بقیه است یا کاراکتر دکتر که می‌تواند خود و دیگران را درمان کند. تنوع شخصیت‌های بازی زیاد است و شما می‌توانید از بین هشت عدد بازمانده و چهار روانی یکی را برای بازی انتخاب کنید. با جمع کردن سکه و امتیاز درون بازی می‌توانید توانایی‌های شخصیت‌ را ارتقا دهید.

بازی Horrorfield یک بازی آنلاین است و هم‌تیمی‌های شما از بازیکن‌های واقعی سراسر دنیا هستند. اگر فکر می‌کنید تنهایی می‌توانید از دست این روانی فرار کنید سخت در اشتباهید. کار تیمی تنها چیزی است که باعث پیروزی شما می‌شود.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۰.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود بازی Horrorfield Multiplayer Horror برای آیفون – کلیک کنید

Evil Nun- بازی پازلی ترسناک

معرفی بازی ترسناک برای آیفون
معرفی و دانلود بازی ترسناک برای آیفون

Evil Nun از بازی‌های ترسناک و مخوفی است که توسط شرکت نام آشنای Keplerians منتشر شده که این شرکت را با بازی‌های ترسناکش می‌شناسیم این بازی یکی از نقاط عطف‌ این شرکت است.

اگر از طرفداران بازی‌ها و فیلم‌های ترسناک هستید راهبه شیطانی از بهترین بازی‌های ترسناک در موبایل است داستان بازی از جایی شروع می شود که شما در اتاقی گیر افتادید که در بیرون اتاق یک راهبه با قدرت‌های شیطانی به دنبال شما می‌گردد و شما باید از دست این راهبه خبیث فرار کنید ولی فرار به راحتی نیست بلکه باید پازل‌های مختلف و راه‌های متفاوت را باز کنید تا راه فرار خود را از دست این راهبه پیدا کنید. هر دفعه که راهبه موفق به گرفتن شما شود از جان‌های شما کم می شود و راه فرار سخت و سخت‌تر می شود.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۰.۹۹ دلار شروع می شود)

دانلود بازی Evil Nun برای آیفون – کلیک کنید

Samsara Room- مناسب‌ترین بازی برای تازه‌واردان

Samsara Room
Samsara Room

بازی موبایل Samsara Room مانند دیگر آثار استودیوی Rusty Lake شما را وارد دنیای عجیبی می‌کند و هوش شما را با معما‌های چالش‌برانگیز خود، محک می‌زند. روند Samsara Room به شکلی است که باید با کمترین اطلاعات و حتی گاهی بدون اطلاعات، پازل‌های مختلفی را حل کنید. علاوه‌ بر این همیشه ارتباطی منطقی در حل پازل‌ها وجود دارد؛ هرچند که دنیای بازی کاملا عجیب و تخیلی است.

زمانی‌که در عمق ماجرای Samsara Room قرار می‌گیرید، متوجه خواهید شد که تمام وسایل موجود در اطراف شما، اهدافی را دنبال می‌کنند و هیچ جسم بی‌ارزشی در اتاق وجود ندارد. یکی از ویژگی‌های جذاب بازی، وجود ارتباط بین پازل‌ها است که به خوبی در بازی جای ‌گرفته است. کل داستان بازی موبایل Samsara Room در یک اتاق دنبال می‌شود، اما باید انتظار هر حادثه یا اتفاقی را داشته باشید.

قیمت: رایگان (خریدهای درون برنامه‌ای از ۰.۹۹ دلار شروع می‌شود)

دانلود بازی Samsara Room برای آیفون – کلیک کنید

Zombies : The Last Stand

معرفی بازی های ترسناک آیفون
معرفی بازی های ترسناک آیفون

در بازی اکشن و شوتر Don Zombie: A Last Stand Against The Horde بازیکنان باید دنیا را از زامبی‌هایی که همه جا را فرا گرفته‌اند، پاکسازی کنند. برخلاف اکثر بازی‌های شوتر در این سبک، بازی Don Zombie: A Last Stand Against The Horde از گرافیک کارتونی و مینیمال بهره می‌برد. بخش داستانی بازی در محیط‌های مختلفی جریان دارد. هر محیط شامل ۸ مرحله یا لول می‌شود. مراحل بازی کوتاه اما چالش‌برانگیز و جذاب است. در هر مرحله بازیکن در مقابل دسته‌ای از زامبی‌ها قرار می‌گیرد. بازیکنان کنترل شخصیتی به‌نام Don را به‌دست می‌گیرند.

بازی از دو حالت Challenges و Campaign تشکیل شده است. بخش داستانی در مجموع شامل بیش از ۱۰۰ مرحله می‌شود. یکی از ویژگی‌های جذاب بازی در این بخش، باس فایت‌های آن است که برای باز کردن مناطق جدید، باید ابرزامبی یا رئیس منطقه فعلی را شکست دهید.

قیمت: رایگان

دانلود بازی Don Zombie: A Last Stand Against The Horde برای آیفون – کلیک کنید

Plants vs. Zombies™ ۲

معرفی بازی های ترسناک برای آیفون
معرفی بازی های ترسناک برای آیفون

بازی Plants vs. Zombies 2 قسمت دوم از سری بازی‌های محبوب شرکت ELECTRONIC ARTS در سبک استراتژیک و برجک‌های دفاعی است. در قسمت دوم گیاهان در مقابل زامبی‌ها همانند قبل باید با کمک انواع گیاهان باغ خانه خود که هر کدام خصوصیات جنگی متفاوتی دارند، دفاع کنید. با این تفاوت که این‌بار باید به کشورهای مختلف دنیا از مصر باستان گرفته تا به الان سفر و از آن‌ها در برابر انواع زامبی‌ها با رفتارها و خصوصیات متفاوت محافظت کنید. با هر بار پیروزی نه تنها گیاهان جدید با ویژگی‌های جدید آزاد می‌شود بلکه می‌توانید گیاهان قبلی خود را نیز ارتقا و ارتش قدرتمندی از گیاهان را در برابر زامبی ها تشکیل بدهید. 

دانلود بازی Plants vs. Zombies 2 برای آیفون -کلیک کنید

ROOMS: The Toymaker’s Mansion

معرفی بازی های ترسناک برای آیفون
معرفی بازی های ترسناک برای آیفون

ROOMS یا اتاق ها یک بازی معمایی الهام گرفته شده از بازی های پازلی و platformers است. لوکیشن این بازی در یک عمارت بزرگ و پرپیچ و خم و دارای اتاق‌های متعددی است که مانند قطعات یک پازل به هم متصل شده اند. شما باید با جابه‌جایی اتاق‌ها و محتویات درون آن‌ها راهی برای خروج بیابید. همزمان با بازی شما و پیشرفت در مراحل بالاتر وسایل مختلفی معرفی می‌گردد که نحوه بازی و معماهای مطرح شده را پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر خواهد کرد.

شما در این دنیای جادویی و پر از معما نقش دختری کوچک و بیگناه به اسم «آن» را دارید که به طور اتفاقی در عمارتی گیر افتاده است. با گذر زمان و پیش رفتن بازی باید از پیچ و خم این عمارت جادویی گذر کرده و به دنیای بیرون راه پیدا کنید. این بازی شامل ۱۴۴ مرحله و ۴ عمارت مختلف است.

هر عمارت دارای یک زیر زمین است که شما می‌توانید از توانایی‌های ویژه خود مثل استفاده از تلفن همراه برای ارتباط برقرار کردن با دنیای بیرون، بمب‌گذاری یا جابه‌جایی همزمان تمامی اتاق‌ها استفاده کنید.

دانلود بازی ROOMS  برای آیفون – کلیک کنید

Inside

معرفی بازی های ترسناک برای آیفون
معرفی بازی های ترسناک برای آیفون

بازی Inside، یکی از بهترین آثار پلتفرمر ماجراجویی، بالاخره راه خود را برای انتشار روی موبایل باز کرد. در بخش گیم‌پلی، بازی اینساید در ژانر ساخته‌های پلتفرمر با چاشنی سکوبازی دسته‌بندی می‌شود. در روند بازی شما کنترل یک پسربچه‌ی بی‌نام را به‌عهده خواهید داشت که از محیط‌های تاریک و تک‌رنگ ۲.۵ بعدی، عبور و کاوش خواهید کرد.

بازیکن برای پیشروی در طول بازی قابلیت‌هایی نظیر دویدن، شنا کردن، بالارفتن از اجسام و استفاده از ابجکت‌های متفاوت برای رد شدن بر موانع موجود در مسیر را خواهد داشت. طی پیشرفت در بازی Inside، بازیکن قابلیت‌های دیگری را مانند کنترل بدن دیگر انسان‌ها برای حل پازل‌های مشخص را به‌دست خواهد آورد. یکی از نقاط بارز بخش گیم‌پلی در بازی Inside مربوط به ویژگی‌های کاوش در محیط می‌شود، به‌ نحوی که شما می‌توانید با کنکاش در محیط اطراف، اتاق‌های پنهانی را کشف کنید که شامل گوی‌های درخشان خواهند بود. اگر شما بتوانید تمام گوی‌های درخشان (orb) را در طول روند بازی غیرفعال کنید، قابلیت مشاهده پایان متناوب یا Alternate Ending بازی اینساید را خواهید داشت. 

دانلود بازی INSIDE برای آیفون – کلیک کنید

 Yuri

معرفی بازی های ترسناک برای آیفون
معرفی بازی های ترسناک برای آیفون

بازی Yuri بازی جذابی است که گرافیک آن شبیه نقاشی‌هایی است که با دست کشیده شده‌اند Yuri کودکی است که در دنیایی رویایی بیدار می‌شود. Yuri محصول بازی‌سازان فرانسوی و بر اساس مجموعه کامیک بوکی با همین شخصیت است.

طراحی بازی مونوکروماتیک است و شما را یاد خواب‌هایتان می‌اندازد. تمام این پکیج گرافیکی، با طراحی صدا و موسیقی عالی در هم آمیخته شده است. صدای بارانی که بر شیشه می‌خورد، همان ابتدای بازی شما را جذب خواهد کرد. بازی ساده است و شما دشواری چندانی برای یادگیری آن نخواهید داشت. Yuri ترکیبی از دنیای واقعی و خواب و خیال است و گیرایی آن شما را ساعت‌ها سرگرم می‌کند.

دانلود بازی Yuri برای آیفون – کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *